Nadměrná, podměrná obuv – Morava

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Nadměrná obuv s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Křenová 290/8, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Široký výběr dámské 41-46 i pánské 46-55 nadměrné obuvi - celoroční, vycházkové, společenské, sportovní a pracovní. Firmy: Gabor, Camel, Ara,Merrell, Josef Seibel, Adidas, Keen, Mustang ,Mizuno, Teva. Nabízíme individuální poradenství a prodej na dobírku. Doplňkový prodej ponožek, punčoch a další.

2ORCO ZLÍN-technická ortopedie spol. s r.o.1 pobočka

Okružní 4730, Zlín
Otevřeno od 7:00

Výroba individuální ortopedické obuvi, zdravotní obuvi, obuvi pro diabetiky a ortopedických vložek. Najdete nás na Zlínské poliklinice 2.etáž vlevo. Obuv vyráběná na míru jak pro dospělé, tak pro děti.

3Malota a spol.,v.o.s.

3.7
★★★★★
★★★★★
(13)
OD Modus, Bartošova…, Zlín Bezdlužná

Obchodní dům MODUS se nachází v samém centru města Zlín na křižovatce ulic Bartošova a Soudní. V prostorách obchodního domu Modus je umístěno také pracoviště Českomoravské stavební spořitelny a občanského sdružení Mamma HELP. Obchodní dům Modus nabízí zboží sortimentu oděvů, obuvi, kosmetiky,…

4APEX Systems, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 3216/33, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem zdravotních potřeb. Specializuje se na zdravotní pomůcky pro ženy po operaci prsu. Dále sortiment rozšířili o zboží pro budoucí maminky, pro ženy trpící cukrovkou, pro ženy s nadměrných velikostí podprsenek a mnoho dalšího.

5Venkovský styl

Internetový obchod nabízí umělecké předměty a bytový textil. Naše produkce je založeno na vysoké kvalitně, šijeme z drahých zahraničních látek, priorita je pro nás kvalita a originalita ručně šitého zboží.

6FLEXIKO CZ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(22)
Lhota 279, Zlín Bezdlužná

již od roku 1992 se zabýváme výrobou a prodejem flexiblové obuvi. V nabídce máme obuv vycházkovou i pracovní, kterou dodáváme do řady evropských zemí, ale i Japonska či USA.

7Irena Soudek - FRIM

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostružnická 349/29 , Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

E-shop a prodejna pánských nadměrných velikostí, nadměrné obuvi pánské, dámské, diabetická obuv.

8Butik Boubelka

Jablunkovská 381, Třinec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Módní butik pro ženy od velikosti 42.

9Valešová Martina

Nabízíme nadměrnou a podměrnou obuv. E-shop.

10NES & NES s.r.o.1 pobočka

Specializujeme se na výrobu a prodej obuvi. Nabízíme obuv pro mažoretky či svatební, společenskou, vycházkovou, nadměrnou, zimní i letní obuv. Dále prodáváme trika s krátkým i dlouhým rukávem a polokošile.


Firmy v dalších lokalitách


Nadměrná, podměrná obuv v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nadměrná, podměrná obuv najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.