Nadměrná, podměrná obuv – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Nadměrná obuv s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Křenová 290/8, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Široký výběr dámské 41-46 i pánské 46-55 nadměrné obuvi - celoroční, vycházkové, společenské, sportovní a pracovní. Firmy: Gabor, Camel, Ara,Merrell, Josef Seibel, Adidas, Keen, Mustang ,Mizuno, Teva. Nabízíme individuální poradenství a prodej na dobírku. Doplňkový prodej ponožek, punčoch a další.

2ORCO ZLÍN-technická ortopedie spol. s r.o.1 pobočka

Okružní 4730, Zlín
Otevřeno od 7:00

Výroba individuální ortopedické obuvi, zdravotní obuvi, obuvi pro diabetiky a ortopedických vložek. Najdete nás na Zlínské poliklinice 2.etáž vlevo. Obuv vyráběná na míru jak pro dospělé, tak pro děti.

3Malota a spol.,v.o.s.

Obchodní dům MODUS se nachází v samém centru města Zlín na křižovatce ulic Bartošova a Soudní. V prostorách obchodního domu Modus je umístěno také pracoviště Českomoravské stavební spořitelny a občanského sdružení Mamma HELP. Obchodní dům Modus nabízí zboží sortimentu oděvů, obuvi, kosmetiky,…

4FLEXIKO CZ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Lhota 279, Zlín Bezdlužná

již od roku 1992 se zabýváme výrobou a prodejem flexiblové obuvi. V nabídce máme obuv vycházkovou i pracovní, kterou dodáváme do řady evropských zemí, ale i Japonska či USA.

5Valešová Martina

Nabízíme nadměrnou a podměrnou obuv. E-shop.

6Alena Vyvialová1 pobočka

Prodej dámské a nadměrné obuvi včetně oprav.

7Dětská obuv - Leona Havlíčková

prodej dětské obuvy, gumíky, školní obuv, papuče, bačkory, cvičky, turictická obuv pro děti, sportovní obuv, boty do vody, tenisky, sandály.

9Boty JANA - Klimešová Jana

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčkovo nám.…, Prostějov Bezdlužná

Nabízíme dámskou koženou obuv jako jsou lodičky, baleríny, sandály, kotníkové boty nebo kozačky. U nás najdete boty na každodenní i domácí nošení.


Firmy v dalších lokalitách


Nadměrná, podměrná obuv v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nadměrná, podměrná obuv najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.