Nadměrná, podměrná obuv – Morava

Máte velké nohy a nedaří se vám najít boty ve vaší velikosti? Pak zkuste specializovanou prodejnu s nadměrnou obuví. Najdete zde široký výběr dámské i pánské nadměrné obuvi. Přehled prodejen nadměrné a podměrné obuvi v lokalitě Morava.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Nadměrná obuv s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(43)
Křenová 290/8, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Široký výběr dámské 41-46 i pánské 46-55 nadměrné obuvi - celoroční, vycházkové, společenské, sportovní a pracovní. Firmy: Gabor, Camel, Ara,Merrell, Josef Seibel, Adidas, Keen, Mustang ,Mizuno, Teva. Nabízíme individuální poradenství a prodej na dobírku. Doplňkový prodej ponožek, punčoch a další.

2ORCO ZLÍN-technická ortopedie spol. s r.o.1 pobočka

Okružní 4730, Zlín
Dnes už má zavřeno

Výroba individuální ortopedické obuvi, zdravotní obuvi, obuvi pro diabetiky a ortopedických vložek. Najdete nás na Zlínské poliklinice 2.etáž vlevo. Obuv vyráběná na míru jak pro dospělé, tak pro děti.

3Malota a spol.,v.o.s.

3.6
★★★★★
★★★★★
(14)
OD Modus, Zlín Bezdlužná

Obchodní dům MODUS se nachází v samém centru města Zlín na křižovatce ulic Bartošova a Soudní. V prostorách obchodního domu Modus je umístěno také pracoviště Českomoravské stavební spořitelny a občanského sdružení Mamma HELP. Obchodní dům Modus nabízí zboží sortimentu oděvů, obuvi, kosmetiky,…

4APEX Systems, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Čechova 3216/33, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá prodejem zdravotních potřeb. Specializuje se na zdravotní pomůcky pro ženy po operaci prsu. Dále sortiment rozšířili o zboží pro budoucí maminky, pro ženy trpící cukrovkou, pro ženy s nadměrných velikostí podprsenek a mnoho dalšího.

5Venkovský styl

Internetový obchod nabízí umělecké předměty a bytový textil. Naše produkce je založeno na vysoké kvalitně, šijeme z drahých zahraničních látek, priorita je pro nás kvalita a originalita ručně šitého zboží.

6FLEXIKO CZ s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Lhota 279, Zlín Bezdlužná

již od roku 1992 se zabýváme výrobou a prodejem flexiblové obuvi. V nabídce máme obuv vycházkovou i pracovní, kterou dodáváme do řady evropských zemí, ale i Japonska či USA.

7Irena Soudek - FRIM

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostružnická 349/29 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

E-shop a prodejna pánských nadměrných velikostí, nadměrné obuvi pánské, dámské, diabetická obuv.

8Butik Boubelka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jablunkovská 381, Třinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Módní butik pro ženy od velikosti 42.

9NES & NES s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Přerovská 338, Bystřice pod… Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a prodej obuvi. Nabízíme obuv pro mažoretky či svatební, společenskou, vycházkovou, nadměrnou, zimní i letní obuv. Dále prodáváme trika s krátkým i dlouhým rukávem a polokošile.


Firmy v dalších lokalitách


Nadměrná, podměrná obuv v lokalitě Morava – detailní popis

Nadměrná a podměrná obuv jsou typy obuvi, které se liší od obuvi běžných velikostí. Nadměrná obuv je určena pro lidi, kteří mají velké nohy a mají tak problém najít si vhodné boty v běžných obchodech. Podměrná obuv je naopak určena lidem s malými nohami, kteří také nemají snadný výběr. Nadměrná obuv se pohybuje v rozmezí velikosti od 46 do 54 a podměrná obuv ve velikosti od 32 do 35.

Nadměrná a podměrná obuv má své výhody i nevýhody. Největší výhodou je to, že se jedná o speciální obuv, která je přímo přizpůsobena potřebám zákazníků a je pro ně komfortní. Většinou bývá vyrobena z kvalitních materiálů a má pohodlný střih a tvar. Mezi nevýhody patří vyšší cena oproti botám běžných velikostí. Nadměrné nebo podměrné boty je také těžké sehnat. 

Pokud takové boty sháníte, zkuste navštívit specializovanou prodejnu s nadměrnou nebo podměrnou obuví. U podměrné obuvi může být řešením návštěva dětského oddělení v běžné prodejně obuvi. Dnes už v nich lze najít i pěkné boty, které odpovídají vkusu dospělých. Dalším řešením je objednání bot přes internet. 

Nadměrná a podměrná obuv se vyrábí v různých stylech a provedeních. Na trhu naleznete nadměrnou i podměrnou obuv, která je sportovní, elegantní, volnočasová, zdravotní nebo outdoorová.