Modely letadel – Morava

1–10 firem z 171 nalezených Filtry

1MODELCITY Znojmo

4.9
★★★★★
★★★★★
(52)
Hluboké Mašůvky 105, Hluboké Mašůvky Bezdlužná

Modelářský areál, jehož součástí je asfaltová přistávací plocha o rozměrech 12x150m a travnatá přistávací plocha. K dispozici je i ubytování v 10-ti zděných chatkách pro 4 osoby a parkovací stání pro karavany.

2JOMITA s.r.o. - MEGAmotory

Hudcova 321/76j, Brno-Medlánky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

JOMITA s.r.o. s provozovnou v Brně, Medlánkách na Hudcově ulici působí v oblasti vývoje elektromotorů pod značkou MEGA, vyrábí modelářské nářadí a elektronické přístroje. Stejnosměrné elektromotory VAC. Elektromotory do 48 VDC, 230 VAC do 500W. Elektromotory s převodovkou do 10Nm.…

3ASTRA,spol. s r.o.1 pobočka

Prakšická 2589, Uherský Brod
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej RC modelů letadel, lodí, aut, vrtulníků, vysílačů, modelářské elektroniky a příslušenství. Maloobchodní podniková prodejna. Zastoupení značek Blade, E-flite, Spektrum, Hangar 9, Losi, ECX, Vaterra, Evolution, Dynamite, Traxxas, Ripmax, BlackMagic, Duremax,…

4OBCHOD.VALKA.CZ s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(46)
Osek nad Bečvou 109, Osek nad Bečvou
Otevřeno do 17:45
Bezdlužná

Nabízíme modely všech druhů, typů a měřítek: letadla, helikoptéry, vojenská technika, auta, lodě a další. Samozřejmostí je i snadný výběr doplňkového sortimentu: lepidla, tmely, štětce, barvy, ředidla, , stříkací pistole, kompresory pro airbrush a mnoho dalších.

5Kalina Dušan

Nabízíme modely hraček, letadel, lodí.

6Borský Ivo, Ing. - BOALLGET1 pobočka

Heřmanická 1469/47, Ostrava-Slezská…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Nabídka prodeje sběratelských kovových a plastikových modelů, RC modelů, hraček, her i školních a kancelářských potřeb. Dále prodáváme modely stavebních strojů, autodráh, sběratelských figurek, puzzlí a PC her. V sortimentu nabízíme i zboží potřebné pro dům a zahradu.

7Karasová Martina- STAVEBNICE4U.CZ

4.2
★★★★★
★★★★★
(23)
M. Tyrše 481, Hranice

Internetový prodej stavebnic, autodráh, puzzlí, RC modelů, vystřihovánek a hraček. Nabízíme výrobky Lego, Merkur a Seva, modely aut, motocyklů, lodí, letadel, vrtulníků, strojů, techniky, tanků.

8ILPE s.r.o.

ILPE s.r.o. Internetový obchod s RC a SRC modely včetně příslušenství. Modelářské a hobby potřeby.

9AEROTEAM, spol. s r.o.

Svárov 922, Vsetín
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Nabízíme propagační věci s motoristickou tématikou (plakáty závodních automobilů, samolepky), též propagace letectví a železnice, obtisky pro plastikové modeláře, propagační trička, čepice, mikiny, přístrojové panely, repliky leteckých přístrojů atd.

10Lukáš Nytra

Lukáš Nytra, se sídlem Nový Svět 725, 739 24, Stará Ves nad Ondřejnicí, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Modely letadel – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Modely letadel v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Modely letadel najdete 171 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 154 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 51 firem v regionu Morava.