Modelářské potřeby – Morava

Modelářské potřeby jsou nedílnou součástí procesu tvorby modelů. Správný výběr nástrojů, lepidel, barev a příslušenství vám umožní vytvářet detailní, autentické a esteticky zajímavé modely. Přehled prodejců modelářských potřeb v lokalitě Morava.

1–10 firem z 123 nalezených Filtry

1STUDIO KERAMIKA, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(14)
Fr. Halase 341, Kunštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

STUDIO KERAMIKA, s.r.o. - Vyrábění kunštátské keramiky s kombinací režného střepu a bílé glazury. Kombinací režného střepu a bílé glazury. Povrchem prokvétají charakteristické černé tečky. Je to užitková kamenina pálená na teplotu vyšší než 1200 C. Veškeré výrobky vycházejí ze šikovných rukou…

2Josef Tesař

1.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 970/76, Letovice

Naším oborem je internetový prodej železničních modelů.

3Klepárník Richard- RK MODEL Vláčky

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Kounicova 60/87, Brno Bezdlužná

Prodej potřeb pro železniční modelářství. Provádíme zakázkovou stavbu modelových kolejišť.

4FORS, spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Česká 151/16, Brno-město Bezdlužná

Provoz papírnictví, prodej výtvarných potřeb, psacích potřeb, dárkového zboží, výroba sportovních pohárů, tapet, matrací, povlečení.

5JOMITA s.r.o. - MEGAmotory

Hudcova 321/76j, Brno-Medlánky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

JOMITA s.r.o. s provozovnou v Brně, Medlánkách na Hudcově ulici působí v oblasti vývoje elektromotorů pod značkou MEGA, vyrábí modelářské nářadí a elektronické přístroje. Stejnosměrné elektromotory VAC. Elektromotory do 48 VDC, 230 VAC do 500W. Elektromotory s převodovkou do 10Nm.…

6ENII-trade, s.r.o. - nehtová kosmetika2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(63)
Tyršovo náměstí 162, Uherské Hradiště Bezdlužná

Velkoobchod profesionální nehtové kosmetiky. Dodáváme vybavení nehtových a pedikurních salonů včetně manikurních a pedikurních pomůcek. Organizujeme rekvalifikační kurzy a školení v tomto oboru. Prodáváme dekorativní kosmetiku.

7ASTRA,spol. s r.o.1 pobočka

Prakšická 2589, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej RC modelů letadel, lodí, aut, vrtulníků, vysílačů, modelářské elektroniky a příslušenství. Maloobchodní podniková prodejna. Zastoupení značek Blade, E-flite, Spektrum, Hangar 9, Losi, ECX, Vaterra, Evolution, Dynamite, Traxxas, Ripmax, BlackMagic, Duremax,…

8OBCHOD.VALKA.CZ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(52)
Osek nad Bečvou 109, Osek nad Bečvou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme modely všech druhů, typů a měřítek: letadla, helikoptéry, vojenská technika, auta, lodě a další. Samozřejmostí je i snadný výběr doplňkového sortimentu: lepidla, tmely, štětce, barvy, ředidla, , stříkací pistole, kompresory pro airbrush a mnoho dalších.

9Borský Ivo, Ing. - BOALLGET1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Heřmanická 1469/47, Ostrava-Slezská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka prodeje sběratelských kovových a plastikových modelů, RC modelů, hraček, her i školních a kancelářských potřeb. Dále prodáváme modely stavebních strojů, autodráh, sběratelských figurek, puzzlí a PC her. V sortimentu nabízíme i zboží potřebné pro dům a zahradu.

10SAREPTA, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
U Vlečky 1046, Brno-Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sarepta je jméno starověkého biblického města, které leželo ve Svaté zemi na jihu dnešního státu Libanon. V době největší slávy byla Sarepta významnou křižovatkou obchodních cest. Život města se soustředil na velkém tržišti, kde se čile obchodovalo se vším možným. Tržiště bylo také místem setkávání…


Modelářské potřeby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Modelářské potřeby v lokalitě Morava – detailní popis

Nadšení pro modelářství přitahuje lidi po celém světě. Modelářské potřeby jsou základním stavebním kamenem pro vytváření realistických a detailních modelů. Ať už jde o stavbu modelových letadel, lodí, automobilů, vlaků nebo dokonce vesmírných lodí, správné modelářské potřeby jsou nezbytné pro dosažení skvělých výsledků.

Bez čeho se žádný modelář neobejde?

  • Nástroje – kvalitní nástroje jsou nezbytné pro správnou manipulaci s malými díly a přesnou stavbu modelů. Mezi základní nástroje patří skalpel s výměnnými noži, ploché a špičaté pinzety, kleště, pilky, leštičky, štětce, nůžky a mikrořezačky. Správné nástroje usnadní práci a umožní vám dosáhnout lepších výsledků.
  • Lepidla – kvalitní lepidlo je nezbytné pro spojování dílů modelu. Existuje několik druhů lepidel, které se používají v modelářství, včetně lepidla na plasty, lepidla na kov, lepidla na dřevo a lepidla na sklo. Je důležité vybrat správné lepidlo pro daný materiál a zajistit tak pevné a trvanlivé spoje.
  • Barvy – barvení je důležitou součástí modelářského procesu. Existuje široká škála barev v podobě modelářských barev, které jsou vyvinuty speciálně pro použití na modelech. Modelářské barvy jsou k dispozici ve formě akrylátů, olejových barev nebo aerosolů. Správné použití barev přidává modelům realistický vzhled.
  • Dekorace a detaily – modelářské potřeby zahrnují také různé dekorace a detaily, které mohou být přidány k modelu, aby zvýšily jeho autentičnost. Patří sem výrobní plechovky, nápisy, malé figurky, náklad, okna, podvozky, antény a další. Tato příslušenství dodávají modelům věrohodnost a zvyšují jejich vizuální atraktivitu.
  • Podklady a stojany – stavba modelů může být zdlouhavý proces, který vyžaduje pevný a stabilní podklad. Podklady a stojany pro modely jsou navrženy tak, aby poskytovaly pevný základ a umožnily pohodlnou manipulaci s modelem během stavby. Existují různé typy podkladů a stojanů, včetně dřevěných, plastových a kovových variant.
  • Literatura a zdroje informací – pro modeláře je důležité mít přístup k literatuře a zdrojům informací, které jim pomohou získat potřebné znalosti a dovednosti. Existuje mnoho knih, časopisů a internetových stránek věnovaných modelářství, které poskytují návody, tipy a inspiraci. Tyto zdroje jsou neocenitelným průvodcem při stavbě modelů.