Maloobchody – Morava

Maloobchod představuje způsob prodeje zboží konečným spotřebitelům v malém měřítku. Jeho historie sahá až k prvním trhům. Maloobchody dnes přispívají k rozvoji ekonomiky, zaměstnanosti a životní úrovně obyvatel. Přehled maloobchodů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1GAMA OCEL, spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Bratislavská 406/4, Hodonín
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme odborníci na prodej a zpracování otěruvzdorných, vysokopevnostních a pancéřových plechů. Provádíme řezání plazmou a plamenem, ohýbání a ohraňování, zakružování, vrtání, zahlubování a řezání závitů, CNC frézování a svařování.

2PROZK s.r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Rooseveltova 565/80, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Provozujeme velkoobchod a prodejny s barvami a nátěrovými hmotami. V našem sortimentu naleznete průmyslové barvy, barvy na dřevo a kov, fasádní barvy, malířské barvy, ředidla, spreje a mnoho dalšího. Součástí našeho sortimentu je i drogerie.

3Beskydské uzeniny, a.s.10 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(35)
Příborská 520, Frýdek-Místek Ověřená

Beskydské uzeniny Chodura nabízejí kvalitní a poctivé uzenářské produkty již od roku 1919. Firma vyrábí šunky nejvyšší jakosti, ale i šunky výběrové a standardní, párky, klobásy, salámy a zabijačkové výrobky.

4PROZK s.r.o. (pobočka Olomouc)4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Holická 1173/49a , Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme velkoobchod nátěrových hmot a fasádních barev s téměř patnáctiletou působností na Moravě. V nabídce najdete barvy, tmely, spreje, ředidla, oleje na dřevo a penetrace, drogerii, autokosmetiku atd. Díky celé řadě speciálních tónovacích strojů nabízíme výběr z desítek tisíc…

5Bažant Stanislav – Oleje Liqui Moly1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Velkomoravská 4228…, Hodonín Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem průmyslových a motorových olejů, průmyslových maziv, aditiv do pohonných hmot a olejů, plastických maziv, odmašťovacích přípravků, technických a obráběcích kapalin, zařízení pro odmašťování a čištění a mnoha dalších chemických přípravků.

6STAVEX U.H., s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(22)
Hradební 201, Uherské Hradiště –… Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na koupelny. Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem obkladů a dlažeb, sprchových koutů a van, sanitární keramiky, vodovodních baterií, koupelnového nábytku, stavební chemie a doplňkového sortimentu. Navštivte naše koupelnová studia.

7Ložiska VILIM spol. s r.o.2 pobočky

2.2
★★★★★
★★★★★
(21)
Hamerská 728/21, Olomouc-Holice
Otevřeno do 16:00
Ověřená

Zabýváme se prodejem ložisek, řetězů, řemenů včetně klínových řemenů, gufer a hydraulických těsnění od renomovaných výrobců. Na všechen tento sortiment máme autorizované zastoupení. Poskytujeme i mnoho servisních služeb – montáž a demontáž ložisek, vibrodiagnostika, optická ustavování atd.

8Zdravotní starostlivost

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Františkánská 332, Uherské Hradiště
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem zdravotnických potřeb. Nabízíme vám kvalitní rehabilitační pomůcky, kompenzační pomůcky, pomůcky pro pacienty s inkontinencí a se stomií, pomůcky pro onkologické pacienty a mnoho dalších pomůcek. Vydáváme zdravotnické potřeby na poukazy a e-poukazy.

9CHLEBIŠ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(95)
Markvartovická 1965…, Hlučín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem profesionální zahradní techniky a komunální techniky. Nabízíme vám širokou škálu strojů STIHL včetně zahradních traktorů, dále ochranné vybavení a oděvy STIHL, ruční nářadí a nástroje STIHL a mnoho dalšího.

10Unno universal, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(87)
Jeremenkova 3244/14A, Šumperk
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na barvy. Nabízíme vám širokou škálu interiérových i exteriérových barev, tmelů, lepidel, laků, autolaků a jiných malířských potřeb. Disponujeme i tónovacím centrem, ve kterém vám rádi namícháme barvu podle vzorníku. Navštivte naši prodejnu v Šumperku.


Maloobchody – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Maloobchody v lokalitě Morava – detailní popis

Maloobchody jsou prodejny, které prodávají zboží konečným zákazníkům, a to v malém množství. Od velkoobchodů se liší tím, že velkoobchody prodávají své zboží jiným obchodníkům nebo výrobcům, a to ve velkém množství. 

Maloobchody mají velmi dlouhou historii. Ta sahá až k prvním trhům, které vznikaly před několika tisíci lety. V dnešní době jsou maloobchody důležitou součástí hospodářství a společnosti. Maloobchody ovlivňují nabídku a poptávku zboží, ceny zboží, spotřebitelské chování, konkurenci a inovace. 

Typy maloobchodů

Maloobchod se nejčastěji dělí na potravinářský a nepotravinářský. Mezi další typy maloobchodu patří maloobchod specializovaný, nespecializovaný, realizovaný v síti prodejen a realizovaný mimo prodejní síť. Existují i zvláštní typy maloobchodu, kam patří stánkový prodej, tržnice a tržiště. 

Rozdíl mezi maloobchodem a velkoobchodem

  • Maloobchody prodávají zboží pouze konečným spotřebitelům. X Velkoobchody prodávají zboží především maloobchodníkům, ale i přímo zákazníkům. 
  • Maloobchody prodávají zboží v malém množství. X Velkoobchody prodávají zboží ve velkém množství.
  • Maloobchody nakupují zboží od velkoobchodů nebo od výrobců. X Velkoobchody nakupují zboží přímo od výrobců nebo mají vlastní dovozy.
  • Maloobchodní ceny jsou vyšší než velkoobchodní ceny a označují se jako koncové ceny. X Velkoobchodní ceny jsou nižší než maloobchodní ceny.