Linolea, PVC podlahy – Morava

Hledáte podlahovou krytinu, která je krásná, praktická a cenově dostupná? Pak byste měli zvážit linoleum nebo PVC podlahu. Tyto dva typy podlah nabízejí mnoho výhod a možností pro vaše bydlení. Přehled prodejců linoleí a PVC podlah v lokalitě Morava.

1–10 firem z 277 nalezených Filtry

1BROUK centrum s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Blanická 2787/10 , Šumperk
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná Ověřená

Brouk centrum je místem, kde pohodlně nakoupíte podlahové krytiny, získáte odborné informace a skvělý servis. V nabídce firmy jsou především dřevěné a laminátové podlahy, koberce kusové i metráž. Dále nabízíme vinylové podlahy, lina a PVC. Realizujeme zakázky na klíč, pokládky všech…

2Pavel Holínka – Bytové studio Holínka2 pobočky

8. května 900, Bludov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce kvalitního nábytku na míru. Na zakázku pro vás vyrobíme jakýkoliv interiérový nábytek přesně podle vašich představ. Naší specializací jsou návrhy a realizace vestavěných skříní a kuchyní na míru.

3FRANC spol. s r.o. (pobočka Zlín)2 pobočky

Potoky 552, Zlín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Sháníte moderní bytové doplňky do vaší domácnosti? Pak navštivte naši prodejnu ve Zlíně. U nás najdete široký sortiment bytového textilu, záclon, závěsů, koberců, podlahových krytin a mnoho dalšího. Zajišťujeme pokládku podlahových krytin a šití závěsů a záclon.

4Večerek Kamil

Komenského 754/6, Kravaře
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme podlahářství s více než 25letou praxí. Nabízíme vám kompletní podlahářské práce. Provádíme pokládku vinylu, PVC, parket a palubovek, linolea, plovoucích podlah a třívrstvých dřevěných podlah. Součástí našich služeb je lepení antistatických podlah, broušení dřevěných podlah a…

5Lubomír Berze - Koberce a PVC

4.5
★★★★★
★★★★★
(46)
Krnovská 1020/16, Bruntál
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na prodej koberců a PVC podlahových krytin. V naší nabídce naleznete širokou škálu metrážových koberců, kusových koberců, zátěžových koberců, běhounů a doplňkového zboží, jako jsou lepidla, lišty nebo kobercové pásky. Dále u nás naleznete vinylové podlahy.

6PortaTherm s.r.o.

Pod sídlištěm 1, Brno
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

PVC protiprůvanové lamelové clony, kyvná vrata, svařovací závěsy a boxy, předělení prostoru, protisluneční a bezpečnostní okenní fólie.V dnešní době se klade stále větší důraz na úspory energií a vytvoření hygienických prostorů. Proto Vám naše firma nabízí široký výběr PVC lamelových clon a kyvné…

7KB komplet servis, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Trtílkova 438/10, Brno-Lesná Bezdlužná Ověřená

Prodej a montáž podlahových krytin včetně dodávek materiálu (koberce, PVC, linoleum, vinylové podlahy), nivelační stěrky. Pokládka, renovace dřevěných podlah i parket. Kladení a dodávka plovoucích podlah, čisticí a ošetřovací systémy, péče o podlahy.

8Podlahy Kyjov s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nerudova 264/22, Kyjov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zabývá podlahářstvím.Základem je kvalitní a profesionální práce s širokým záběrem činnosti od vyrovnání podkladních podlah po finální pokládku podlahy z PVC, marmolea, korku, koberce, plovoucí podlahy, palubovky, vlysu, montáž dveří, zárubní, žaluzií a sítí proti hmyzu. Nabízíme…

9Hejčl Lubomír

Pokládáme PVC, koberce, korek, laminátové a dřevěné plovoucí podlah a parket.

10Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Minská 132/100, Brno-Žabovřesky
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme jak sportovní povrchy pro školní a zájmovou tělovýchovu, tak i speciální povrchy pro vybrané druhy sportů. Nabízíme bezplatné konzultace pro posouzení stávajícího stavu sportovišť, návrhu efektivního způsobu renovace či rekonstrukce, návrhu nové konstrukce a optimalizace cenových nákladů.


Linolea, PVC podlahy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Linolea, PVC podlahy v lokalitě Morava – detailní popis

Linoleum a PVC podlaha jsou dva typy podlahových krytin. Liší se v několika ohledech, ale některé vlastnosti mají společné. Oba typy podlah jsou odolné, snadno se udržují, nabízejí širokou škálu barev a vzorů a jsou cenově dostupné. Linolea a PVC podlahy se také hodí pro různé místnosti v bytě nebo domě, jako jsou kuchyně, koupelny, obývací pokoje nebo ložnice.

Linoleum

Je přírodní materiál, který se vyrábí z lněného oleje, pryskyřice, dřevné moučky a plniv. Linoleum je ekologické, antibakteriální a antistatické. Má dlouhou životnost a s časem získává na kráse. Linoleum je také teplé na dotek a tlumí zvuky.

Nevýhodou linolea je citlivost na vlhkost, kvůli které se může zvlnit nebo zkroutit. Linoleum také vyžaduje pravidelnou údržbu a ochranu voskem nebo lakem.  

PVC podlaha

Je syntetický materiál, který se skládá z polyvinylchloridu a dalších složek. PVC podlaha je voděodolná, odolná proti poškrábání a oděru. Dále je také flexibilní a snadno se přizpůsobí nerovnostem podkladu. PVC podlaha je také lehká a snadno se instaluje.

Nevýhodou PVC podlahy je to, že může obsahovat škodlivé látky, jako jsou ftaláty nebo těžké kovy. PVC podlaha také může vyzařovat nepříjemný zápach nebo uvolňovat plyny do vzduchu.