Kytary – Morava

Rádi byste si koupili svoji první kytaru? Nebo už kytaru vlastníte, ale toužíte po lepším modelu? Pak navštivte obchod s hudebními nástroji, kde vám s výběrem odborně poradí. Přehled prodejců kytar v lokalitě Morava.

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1KONVOJ spol. s r.o.

Berkova 1128/22, Brno Bezdlužná

Nakladatelství odborné literatury. Zabýváme se distribucí hudebnin. Poskytujeme polygrafické služby.

2Základní umělecká škola Františka France, Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Základní umělecká škola pro 542 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.

3Základní škola Vyškov, Tyršova 4

Základní škola pro 840 žáků s rozšířenou výukou jazyků.

4Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace2 pobočky

Základní umělecká škola nabízí výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. V rámci Základní umělecké školy Znojmo a jejich předchůdkyň (Městská hudební škola, Základní hudební škola, Lidová škola umění). Pořádáme společenské vystoupení, besídky a divadelní…

5Hudebniny Amadeus - Oprchalová Alena

4.7
★★★★★
★★★★★
(63)
Nový Šaldorf 314, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Internetový i kamenný prodej hudebních nástrojů. V nabídce máme kytary, klávesy, bicí, smyčce, zvukovou a světelnou techniku, kabely, konektory, noty a příslušenství. Prodej a opravy hudebních nástrojů, zvukové a světelné techniky.

6JANEKO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(37)
Rybkova 948/23, Brno-Veveří
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se opravou hudebních nástrojů zejména pak opravy a prodej pianin i křídlových klavírů. Najdete nás na Rybkova 23 v Pondělí - Pátek : 6:30 - 15:00 hod.

7Středisko volného času Klubko Staré Město, příspěvková organizace

4.4
★★★★★
★★★★★
(32)
U Školky 1409, Staré Město Bezdlužná

Nabízíme volnočasové aktivity pro děti a mládež. Pořádáme akce, tábory a vedeme zájmové kroužky. děláme programy na míru jak pro školy, tak i pro firmy.

8Základní umělecká škola Žerotín, Kavaleristů1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kavaleristů 880/6, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme výuku hudebních, tanečních a literárně-dramatických oborů. Vyučujeme hraní na hudební nástroje klávesové, strunné, dechové, bicí i smyčcové.

9AUDIO PARTNER s.r.o. - Kytary.cz (pobočka Brno-Černá Pole)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3417)
Lidická 1869/28, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kamenná prodejna se zaměřením na kytary, elektrické kytary či baskytary, klávesové nástroje, kytarové a baskytarové aparatury a komba, efekty včetně vybavení pro bubeníky, zvukaře, dechaře a hráče na smyčcové nástroje atd.

10Audioworks Music s.r.o. - AUDIOWORKS CZ

4.5
★★★★★
★★★★★
(256)
Lafayettova 42/14, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej akordeonů, dechových, bicích a klávesových nástrojů, kabelů, kufrů, světel a DJ techniky. Komisní prodej. Návrh a realizace osvětlení a ozvučení.


Kytary – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kytary v lokalitě Morava – detailní popis

Kytary jsou drnkací strunné hudební nástroje s hmatníkem, na které se hraje pomocí prstů nebo trsátka. Jsou oblíbeným nástrojem pro mnoho lidí, protože jsou snadno přenosné, relativně levné a nabízejí širokou škálu možností pro tvorbu hudby. Když se naučíte hrát na kytaru, budete si moct užívat radost ze hraní svých oblíbených písniček nebo skládání vlastních melodií.

Druhy kytar

Existuje mnoho druhů kytar, které se liší podle tvaru, velikosti, počtu strun, ladění a zvuku. Mezi nejznámější typy kytar patří akustické kytary, elektrické kytary, klasické kytary a elektroakustické kytary.

Akustické kytary 

Mají duté tělo a rezonanční otvor, který zesiluje zvuk strun. Některé akustické kytary mají dvanáct strun místo šesti, a to pro bohatší zvuk. Používají se zejména v lidové, country a blues hudbě.

Elektrické kytary 

Disponují pevným tělem. Elektrické kytary potřebují zesilovač a reproduktor pro slyšitelný zvuk. Používají se hlavně v rocku, metalu, jazzu a popu. Umožňují použití různých efektů, jako jsou zkreslení, chorus, delay nebo wah-wah.

Elektroakustické kytary 

Jedná se o akustické kytary s vestavěným snímačem, který umožňuje připojit je k zesilovači nebo PA systému. Hodí se pro živá vystoupení nebo nahrávání.

Klasické kytary 

Mají menší tělo než akustické kytary a místo ocelových strun používají nylonové struny. Klasické kytary se hrají prsty. Používají se zejména v klasické hudbě, flamenku a latinskoamerické hudbě.