Květináče – Morava

Hledáte něco, co by oživilo váš domov nebo zahradu? Co takhle květináče? Květináče vytvoří útulnou a příjemnou atmosféru v jakémkoli prostoru. Navíc pomáhají udržovat vaše rostliny zdravé a šťastné. Přehled prodejců květináčů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 147 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme přední český výrobce betonových stavebních dílců. Dodáváme kvalitní výrobky z betonu, železobetonu a předpjatého betonu. Provozujeme také e-shop s betonovými výrobky. U nás pořídíte stropní konstrukce, bednicí tvarovky, betonové nádrže, betonovou dlažbu, betonové ploty a mnoho…

Poslat poptávku prefa.cz 541 583 111

Hledáte kvalitní zahradnictví v Brně? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám rostliny pro každé roční období. Specializujeme se na prodej ovocných stromů, vzrostlých stromů, růží a mnoha dalších rostlin. Z ovocných stromů nabízíme jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, broskvoně, třešně, višně a…

Poslat poptávku zahradnictvi-urban.brnensko.com 547 217 997

Jsme specialisté na realizace zahrad na klíč. Provádíme kompletní projekty zahrad, realizace zahrad, parkové úpravy, údržby městské zeleně, realizace jezírek a vodních prvků a realizace střešních zahrad. Provozujeme dvě zahradnictví – Zahradnické centrum Židlochovice a Zahradnické centrum…

Poslat poptávku hortis.net 547 231 040

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, ovocných stromů a keře, substrátů, hnojiv, zahradnických potřeb a zahradního nářadí. Navštivte naši prodejnu. U nás seženete vše pro vaši zahradu.

Poslat poptávku petrsmach.cz 518 384 410

V Zahradnictví Havlina vám nabízíme široký výběr řezaných a pokojových květin, ovocných a okrasných stromů a keřů. Dále u nás zakoupíte osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelinu, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, květináče a mnoho dalšího.

Poslat poptávku havlina.cz 596 231 433

Prodáváme unikátní patentované půdní kondicionéry TerraCottem obohacené o hnojiva pro venkovní a pokojové rostliny. Tyto kondicionéry vyživují rostliny, poskytují rostlinám potřebnou vláhu a chrání je proti suchu a nepravidelným zálivkám. Dále dodáváme cibuloviny a květinové mobiliáře.

Poslat poptávku pudnikondicioner.cz 777 762 521

Nabízíme široký sortiment řezaných a hrnkových květin, stejně jako floristických doplňků. Na našem eshopu, který je určen pro živnostníky a firmy, můžete zakoupit květiny a doplňky online. Poskytujeme pravidelný dovoz květin do Jihomoravského kraje a dalších regionů, přičemž využíváme…

Poslat poptávku vonekl.cz 543 420 442

Provozujeme květinářství a zahradnictví. Zajišťujeme vazbu svatebních květin, smuteční vazbu, prodej květin, jak hrnkových, tak řezaných, aranžmá na různé akce. Zahrádkářství najdete pobočce Sídliště Svobody v Prostějově a zahradnictví na Brněnské ulici. V sortimentu najdete také sazenice…

Poslat poptávku kvetiny-prostejov.cz 582 343 430

Nabízíme široký sortiment materiálů a nástrojů pro průmysl, dům i zahradu. Poskytujeme kvalitní produkty za výhodné ceny s rychlým doručením.

Poslat poptávku element-shop.cz 605 705 195

Vlastní výrobní a obchodní činnost je zaměřena především na oblast nábytku školního, pro mateřské školy, kancelářského, restauračního, zahradního, klasického i moderního sedacího nábytku a v širokém sortimentu nechybí ani nabídka jídelních sestav pro domácnosti.

Poslat poptávku alexnabytek.cz 543 211 903

Květináče v lokalitě Morava – detailní popis

Květináče jsou nejen praktickým doplňkem pro pěstování rostlin, ale také dekorací, která oživí každý váš interiér nebo exteriér. Květináčů existuje široká škála typů – vnitřní květináče, venkovní květináče, plastové květináče, designové květináče, obaly na květináče, truhlíky…

Jak vybrat ten pravý květináč pro vaše rostliny? 

Při výběru květináče zohledněte několik faktorů, jako jsou velikost, tvar, materiál, barva a styl květináče. Nikdy však nezapomeňte na ten nejdůležitější faktor a tím jsou potřeby a nároky vaší rostliny

Velikost a tvar květináče

Velikost květináče by měla odpovídat velikosti vaší rostliny. Pokud vyberete květináč, která je příliš malý, rostlina se může dusit a trpět nedostatkem živin a vlhkosti. Pokud vyberete květináč, který je zase příliš velký, rostlina se může ztrácet a být náchylná k přelití a hnilobě kořenů.

Tvar květináče

Stejně jako velikost, tak i tvar květináče by měl odpovídat tvaru vaší rostliny. Pro rostliny s dlouhými a visícími výhonky jsou ideálním řešením závěsné nebo nástěnné květináče. Pro rostliny s hustou korunou jsou ideální kulaté nebo oválné květináče. Pro rostliny s širokou korunou jsou zase nejlepší truhlíky nebo velkoobjemové květináče. Nebo máte rostliny s dlouhými a vzpřímenými stonky? Ty se budou mít nejlépe ve vysokém květináči.

Materiál květináče

Materiál květináče ovlivňuje nejen vzhled, ale i jeho kvalitu, funkčnost a odolnost. Materiál květináče volte podle toho, kde budete vaše rostliny pěstovat.

  • Keramické květináče – jedná se o tradiční a přírodní materiál květináčů. Keramické květináče jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i venkovní použití (pokud je květináč mrazuvzdorný).
  • Betonové květináče – jsou velmi robustní a odolné květináče, které jsou ideální pro venkovní použití
  • Plastové květináče – jsou lehké a levné květináče. Hodí se jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Prodávají se v různých barvách, tvarech a designech. 
  • Dřevěné květináče – jsou oblíbené pro jejich přírodní vzhled. Hodí se do interiérů i exteriérů, pokud jsou ošetřeny proti hnilobě a škůdcům. 
  • Kovové květináče – jsou moderní a elegantní květináče. Jsou určeny zejména pro vnitřní použití, protože venku by mohly rezivět. 

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.