Květináče – Morava

Hledáte něco, co by oživilo váš domov nebo zahradu? Co takhle květináče? Květináče vytvoří útulnou a příjemnou atmosféru v jakémkoli prostoru. Navíc pomáhají udržovat vaše rostliny zdravé a šťastné. Přehled prodejců květináčů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 167 nalezených Filtry

1Prefa Brno a.s.6 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kulkova 4231/10, Brno Bezdlužná Ověřená

Jsme přední český výrobce betonových stavebních dílců. Dodáváme kvalitní výrobky z betonu, železobetonu a předpjatého betonu. Provozujeme také e-shop s betonovými výrobky. U nás pořídíte stropní konstrukce, bednicí tvarovky, betonové nádrže, betonovou dlažbu, betonové ploty a mnoho dalších…

2Ing. Josef Urban - ZAHRADNICTVÍ

4.7
★★★★★
★★★★★
(168)
24. dubna 85, Želešice Bezdlužná Ověřená

Hledáte kvalitní zahradnictví v Brně? Pak jsme tu pro vás. Nabízíme vám rostliny pro každé roční období. Specializujeme se na prodej ovocných stromů, vzrostlých stromů, růží a mnoha dalších rostlin. Z ovocných stromů nabízíme jabloně, hrušně, meruňky, slivoně, broskvoně, třešně, višně a…

3Šmach Petr - ZAHRADA ŠMACH1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(79)
Na Pančavě 1502, Bzenec Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, ovocných stromů a keře, substrátů, hnojiv, zahradnických potřeb a zahradního nářadí. Navštivte naši prodejnu. U nás seženete vše pro vaši zahradu.

4ZAHRADNICTVÍ HAVLINA – Ing. Petr HAVLINA

4.4
★★★★★
★★★★★
(106)
Radvanická 921/22, Ostrava-Michálkovice Bezdlužná Ověřená

V Zahradnictví Havlina vám nabízíme široký výběr řezaných a pokojových květin, ovocných a okrasných stromů a keřů. Dále u nás zakoupíte osivo, cibuloviny, zeleninové sadby, substráty, rašelinu, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, květináče a mnoho dalšího.

5Česko kvete MV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Václavov 730/1, Miroslav Ověřená

Prodáváme unikátní patentované půdní kondicionéry TerraCottem obohacené o hnojiva pro venkovní a pokojové rostliny. Tyto kondicionéry vyživují rostliny, poskytují rostlinám potřebnou vláhu a chrání je proti suchu a nepravidelným zálivkám. Dále dodáváme cibuloviny a květinové mobiliáře.

6Zahradní Centrum Morávkovo - ASTRA LEDNICE s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Mikulovská 730, Lednice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem okrasných dřevin, keřů a stromů, dále prodejem trvalek skalniček a vřesovištních rostlin. Najdete u nás kromě rostlin dekorativní drtě, zahradní nářadí, květináče plastové i keramické, travní osiva, postřiky a široký sortiment substrátů a hnojiv.

7BELLIS - KVĚTINY - ZAHRÁDKÁŘ1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkovo nám. 84/9, Prostějov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme květinářství a zahradnictví. Zajišťujeme vazbu svatebních květin, smuteční vazbu, prodej květin, jak hrnkových, tak řezaných, aranžmá na různé akce. Zahrádkářství najdete pobočce Sídliště Svobody v Prostějově a zahradnictví na Brněnské ulici. V sortimentu najdete také sazenice…

8ALEX kovový a školní nábytek, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výstaviště 405/1, Brno-Pisárky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vlastní výrobní a obchodní činnost je zaměřena především na oblast nábytku školního, pro mateřské školy, kancelářského, restauračního, zahradního, klasického i moderního sedacího nábytku a v širokém sortimentu nechybí ani nabídka jídelních sestav pro domácnosti.

9Holešinský Petr, Ing.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kostelec 14, Kostelec u Kyjova Bezdlužná

Naše firma působí na českém trhu od roku 1994. Nabízené zboží je výhradně z přímého importu z Asie, ojediněle z EU.Široký sortiment umělých květin, dárkového zboží, dekorací, potřeb pro květináře a aranžéry.

10VONEKL s.r.o. Velkoobchod s květinami a doplňky1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(42)
Kšírova 669/261, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost nabízí velkoobchodní dovoz květin a doplňkového sortimentu ke květinám a prodej a distribuci tohoto zboží do květinářství. Pravidelně dovážíme řezané a hrnkové květiny z největší květinové z burzy v Aalsmeeru v Nizozemí a ostatních zemí včetně České republiky. Provozujeme…


Květináče – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Květináče v lokalitě Morava – detailní popis

Květináče jsou nejen praktickým doplňkem pro pěstování rostlin, ale také dekorací, která oživí každý váš interiér nebo exteriér. Květináčů existuje široká škála typů – vnitřní květináče, venkovní květináče, plastové květináče, designové květináče, obaly na květináče, truhlíky…

Jak vybrat ten pravý květináč pro vaše rostliny? 

Při výběru květináče zohledněte několik faktorů, jako jsou velikost, tvar, materiál, barva a styl květináče. Nikdy však nezapomeňte na ten nejdůležitější faktor a tím jsou potřeby a nároky vaší rostliny

Velikost a tvar květináče

Velikost květináče by měla odpovídat velikosti vaší rostliny. Pokud vyberete květináč, která je příliš malý, rostlina se může dusit a trpět nedostatkem živin a vlhkosti. Pokud vyberete květináč, který je zase příliš velký, rostlina se může ztrácet a být náchylná k přelití a hnilobě kořenů.

Tvar květináče

Stejně jako velikost, tak i tvar květináče by měl odpovídat tvaru vaší rostliny. Pro rostliny s dlouhými a visícími výhonky jsou ideálním řešením závěsné nebo nástěnné květináče. Pro rostliny s hustou korunou jsou ideální kulaté nebo oválné květináče. Pro rostliny s širokou korunou jsou zase nejlepší truhlíky nebo velkoobjemové květináče. Nebo máte rostliny s dlouhými a vzpřímenými stonky? Ty se budou mít nejlépe ve vysokém květináči.

Materiál květináče

Materiál květináče ovlivňuje nejen vzhled, ale i jeho kvalitu, funkčnost a odolnost. Materiál květináče volte podle toho, kde budete vaše rostliny pěstovat.

  • Keramické květináče – jedná se o tradiční a přírodní materiál květináčů. Keramické květináče jsou vhodné jak pro vnitřní, tak i venkovní použití (pokud je květináč mrazuvzdorný).
  • Betonové květináče – jsou velmi robustní a odolné květináče, které jsou ideální pro venkovní použití
  • Plastové květináče – jsou lehké a levné květináče. Hodí se jak pro vnitřní, tak i venkovní použití. Prodávají se v různých barvách, tvarech a designech. 
  • Dřevěné květináče – jsou oblíbené pro jejich přírodní vzhled. Hodí se do interiérů i exteriérů, pokud jsou ošetřeny proti hnilobě a škůdcům. 
  • Kovové květináče – jsou moderní a elegantní květináče. Jsou určeny zejména pro vnitřní použití, protože venku by mohly rezivět.