Kuřácké potřeby a dýmky – Morava

Jste kuřák? Pak jistě víte, jak důležité je mít kvalitní a spolehlivé kuřácké potřeby. Ať už kouříte cigarety, doutníky nebo dýmky, potřebujete něco, co vám zajistí pohodlné a příjemné kouření. Přehled prodejců kuřáckých potřeb v lokalitě Morava.

1–10 firem z 50 nalezených Filtry

1SHANTI & Co. s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(146)
Zábrdovická 801/11, Brno Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod orientálního zboží.

2Gold Drive Brno

1.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mezírka 5, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 18:00

V prodeji máme elektronické cigarety, ale i doutníky, dýmky a příslušenství. Velkoobchod, maloobchod, servis. Navštivte náš e-shop a vyberte si.

3Hulici.cz

Hulici.cz, se sídlem Horní Tošanovice 1, 739 53, Horní Tošanovice, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 333830, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2016. Předmětem podnikání je: Výroba,…

4Shisha-ráj s.r.o.

Stavbařů 2203/38, Karviná-Mizerov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Shisha-ráj s.r.o., se sídlem Stavbařů 2203/38, 734 01, Karviná-Mizerov, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 78311, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: výroba,…

5Sultan Centrum

Sultan Centrum, se sídlem Masarykovo náměstí 38/21, 702 00, Ostrava-Moravská Ostrava, v okrese Ostrava - město a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6MARVIN SMOKE s.r.o.

Dráhy 847, Brušperk Bezdlužná

MARVIN SMOKE s.r.o., se sídlem Dráhy 847, 739 44, Brušperk, v okrese Frýdek - Místek a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 63478, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

7JOHNY WOOD s.r.o.

JOHNY WOOD s.r.o., se sídlem Francouzská 4036/13, 767 01, Kroměříž, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 110521, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

8TRAFFIC a.s. (centrála Brno)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kaštanová 489/34, Brno Bezdlužná

Velkoobchod s potravinami, nápoji, tabákovými výrobky, kuřáckými a hygienickými potřebami.

9MEDUSE DESIGN, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(15)
Podolí 474, Brno Bezdlužná

Nabízíme designové kolekce z ručně foukaného skla. Specializujeme se na výrobu vodních dýmek.


Kuřácké potřeby a dýmky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kuřácké potřeby a dýmky v lokalitě Morava – detailní popis

Kuření je pro mnoho lidí oblíbeným způsobem relaxace, zábavy nebo společenského rituálu. Ať už kouříte cigarety, doutníky, dýmky nebo vodní dýmky, potřebujete k tomu ty správné kuřácké potřeby, které vám usnadní a zpříjemní váš kuřácký zážitek. 

Papírky a filtry

Balíte si rádi vlastní cigarety? Pak jistě potřebujete papírky a filtry. Papírky slouží k obalení tabáku. Mají různou velikost, tloušťku a chuť. Filtry zase slouží k zachycení některých škodlivých látek z kouře a snižují tak jeho dráždivost. Existují jak cigaretové filtry, tak dýmkové filtry, které se vkládají do dýmky.

Dutinky

Jedná se o prázdné tuby s filtrem na jednom konci, do kterých si můžete naplnit tabák podle své chuti. Jsou alternativou k papírkům. Dutinky umožňují vyrobit si cigarety rychle a snadno, a to bez lepení. K naplnění dutinek můžete použít baličku, rolovačku nebo plničku dutinek.

Špičky

Jsou to malé kousky papíru nebo kartonu, které se zavinují do tvaru válce a vkládají se do konce jointu nebo bluntu. Používáním špiček zabráníte spálení prstů nebo rtů při kouření a udržíte si tvar jointu nebo bluntu. Špičky mohou být také ozdobené různými motivy nebo logy.

Dusátka

Jedná se o malé trubičky nebo trysky, které se používají k redukci teploty a drsnosti kouře při kouření jointů nebo bluntů. Dusátka filtrují některé škodliviny z kouře a chrání vaše plíce. Vyrábějí se z různých materiálů, jako je sklo, plast, dřevo nebo kov.

Čističe dýmek

Jsou tenké drátěné tyčinky s bavlněnými konci, které se používají k odstranění nečistot a zbytků tabáku z dýmky. Pomáhají udržovat vaši dýmku čistou a funkční a zároveň prodlužují její životnost. Čističe dýmek by se měly používat po každém použití dýmky.

Popelníky

Jsou praktické i estetické doplňky, které potřebuje každý kuřák. Používají se k ukládání popela a nedopalků z cigaret, doutníků nebo dýmek. Vyrábějí se z různých materiálů, jako je keramika, sklo, kov nebo plast.