Kulečníky a příslušenství – Morava

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1Weiniger Pavel - Top stěhování

Nabízíme stěhování rodinných domů i velkých firem. Na Vaše přání Vám dodáme obalový materiál, případně věci zabalíme, převezeme a vybalíme na novém místě. Nepotřebné věci odkoupíme nebo zlikvidujeme. Pozvěte si nás na konzultaci domů, poradíme, odhadneme a ukážeme Vám, že heslo "lepší…

2NIR, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(132)
Divišova 66/1, Brno-Lesná Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stolních fotbálku, poker stolů, šipek, air hockey, kulečníkových stolů a vybavením veškerého příslušenství pro tyto potřeby.

4TJ Lokomotiva Břeclav

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

5FAUST, o. s.

Bedrnova 2945/1, Ostrava, Zábřeh
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Vedeme klub pro mládež od 15 do 26 let. Nabízíme herní aktivity - deskové hry, stolní fotbálek, ping-pong, kulečník, promítání filmů, hudební produkci a internet. Zajišťujeme kvalitní trávení volného času v bezpečném prostoru a prevenci rizikového chování pro 1. stupeň základních škol.

6Kučera Vítězslav - kulečníky

Zabýváme se výrobou kulečníků ve standardním provedení, ale i na zakázku dle specifických požadavků klienta. Nabízíme sportovní potřeby a příslušenství. Věnujeme se i renovaci starých kulečníkových stolů. U nás získáte repasované stoly za skvělé ceny.

7Blejchařová Yvonne, Ing.- DAGDAhry

Reální 1859/4 , Ostrava
Otevřeno od 9:30

Nabízíme deskové, karetní, stolní, společenské, cestovní, dětské hry i hrací karty. Dále hlavolamy, neocube, šachy, puzzle, stavebnice, kulečníková tága, šipky, terče i hroty.

8AKK Brno

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Botanická 590/1, Brno-Veveří Bezdlužná

Provozujeme kulečníkový klub. Organizace kulečníkových soutěží.

9Gewinn, spol. s r.o.

Naším oborem je provozování výherních a hracích automatů, šipek a biliárů. Vybavování restaurací a hospod zábavní technikou. Poskytování servisu.


Kulečníky a příslušenství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kulečníky a příslušenství v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kulečníky a příslušenství najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.