Kulečníky a příslušenství – Morava

Máte rádi kulečník? Kulečník je skvělá a napínavá hra pro každého. Je to zábava i sport, který rozvíjí vaši zručnost, přesnost a strategii. Přehled prodejců kulečníků a příslušenství ke kulečníkům v lokalitě Morava.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Weiniger Pavel - Top stěhování

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kabátníkova 218/6 , Brno Bezdlužná

Nabízíme stěhování rodinných domů i velkých firem. Na Vaše přání Vám dodáme obalový materiál, případně věci zabalíme, převezeme a vybalíme na novém místě. Nepotřebné věci odkoupíme nebo zlikvidujeme. Pozvěte si nás na konzultaci domů, poradíme, odhadneme a ukážeme Vám, že heslo "lepší…

2NIR, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(131)
Divišova 66/1, Brno-Lesná Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stolních fotbálku, poker stolů, šipek, air hockey, kulečníkových stolů a vybavením veškerého příslušenství pro tyto potřeby.

4TJ Lokomotiva Břeclav

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

5FAUST, o. s.

Bedrnova 2945/1, Ostrava, Zábřeh
Otevřeno od 16:00
Bezdlužná

Vedeme klub pro mládež od 15 do 26 let. Nabízíme herní aktivity - deskové hry, stolní fotbálek, ping-pong, kulečník, promítání filmů, hudební produkci a internet. Zajišťujeme kvalitní trávení volného času v bezpečném prostoru a prevenci rizikového chování pro 1. stupeň základních škol.

6Kučera Vítězslav - kulečníky

Zabýváme se výrobou kulečníků ve standardním provedení, ale i na zakázku dle specifických požadavků klienta. Nabízíme sportovní potřeby a příslušenství. Věnujeme se i renovaci starých kulečníkových stolů. U nás získáte repasované stoly za skvělé ceny.

7Blejchařová Yvonne, Ing.- DAGDAhry

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Reální 1859/4 , Ostrava
Otevřeno do 17:30

Nabízíme deskové, karetní, stolní, společenské, cestovní, dětské hry i hrací karty. Dále hlavolamy, neocube, šachy, puzzle, stavebnice, kulečníková tága, šipky, terče i hroty.

8AKK Brno

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Botanická 590/1, Brno-Veveří Bezdlužná

Provozujeme kulečníkový klub. Organizace kulečníkových soutěží.

9Gewinn, spol. s r.o.

Naším oborem je provozování výherních a hracích automatů, šipek a biliárů. Vybavování restaurací a hospod zábavní technikou. Poskytování servisu.


Kulečníky a příslušenství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kulečníky a příslušenství v lokalitě Morava – detailní popis

Kulečník je oblíbená hra, která se hraje na kulečníkovým stole s koulemi a tágy. Existují různé druhy kulečníku – pool, snooker nebo karambol, které se liší pravidly, velikostí stolu a počtem koulí. 

Kulečník vs. billiard

Kulečník a billiard jsou dva názvy pro stejnou hru. Kulečník je český název, zatímco billiard je anglický název. 

Příslušenství ke kulečníku 

  • Kulečníková tága – jsou to dřevěné nebo kompozitní tyče, které hráč používá k úderům na koule. Tága mají na konci kůži, která zlepšuje kontakt s koulí. Tága se volí podle druhu hry, délky, váhy a tvaru.
  • Kulečníkové koule – jsou to koule různých barev a čísel, které se snaží hráči dostat do jam na stole. Podle druhu hry se koule liší v průměru, hmotnosti a počtu.
  • Pouzdra na tága – jedná se o obaly nebo tašky, které slouží k ukládání tág pro ochranu před poškozením nebo znečištěním. Liší se podle velikosti, materiálu, designu a počtu tág, které pojme. 
  • Křída – může být ve tvaru kostky nebo tyčinky. Nanáší na kůži tága pro zlepšení přilnavosti mezi tágem a koulí. Dále snižuje riziko skluzu nebo odskoku koule při úderu. 
  • Držáky na tága – slouží k zavěšení tág během hry nebo po ní. Účelem držáků je ochrana tág před pádem nebo ohnutím. Montují se na zeď nebo na stojan.
  • Kříže – jedná se o nástavce na tága ve tvaru písmene X nebo Y. Slouží jako opora pro tága při obtížných úderech. Hráčům tak pomáhají dosáhnout stabilního a přesného úderu. 
  • Trojúhelníky – jedná se o pomůcky ve tvaru trojúhelníku nebo diamantu, které slouží k uspořádání koulí do počáteční pozice před začátkem hry. 
  • Rukavice – jedná se o ochranné rukavice bez prstů. Hráči je nosí pro snazší klouzání tágem mezi prsty. Rukavice také eliminují pocení ruky.
  • Prostředky pro ošetřování stolů, koulí, tág – jsou to speciální čisticí a lešticí prostředky, kartáče, hadry nebo ubrousky. Používají se k pravidelné údržbě.