Kulečníky a příslušenství – Morava

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1NIR, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem stolních fotbálku, poker stolů, šipek, air hockey, kulečníkových stolů a vybavením veškerého příslušenství pro tyto potřeby.

2KULEČNÍKY- Vítězslav Kučera

2.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Elgartova 549/26, Brno

Truhlářské práce, kulečníky.

3TJ Lokomotiva Břeclav

4.3
★★★★★
★★★★★
(250)
Veslařská 1, Břeclav Bezdlužná

Provozujeme centrum pro sport a relaxaci. K dispozici je posilovna, spinning, sportovní hala, lezecká stěna, squash, kuželky a klimatizovaná nekuřácká recepce s možností posezení a občerstvením. Pořádáme cvičení rodičů s dětmi nebo vedeme lekce jógy. Možnost využití masáží.

4Kučera Vítězslav - kulečníky

2.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Elgartova 549/26, Brno - Husovice

Zabýváme se výrobou kulečníků ve standardním provedení, ale i na zakázku dle specifických požadavků klienta. Nabízíme sportovní potřeby a příslušenství. Věnujeme se i renovaci starých kulečníkových stolů. U nás získáte repasované stoly za skvělé ceny.

5AKK Brno

Provozujeme kulečníkový klub. Organizace kulečníkových soutěží.

6Gewinn, spol. s r.o.

Naším oborem je provozování výherních a hracích automatů, šipek a biliárů. Vybavování restaurací a hospod zábavní technikou. Poskytování servisu.

8Billiard café Nicola

4.3
★★★★★
★★★★★
(917)
Čtvrtě 316/5, Brno-Nový Lískovec Bezdlužná

Provozujeme nekuřáckou kulečníkovou hernu. Nabízíme alkoholické a nealkoholické nápoje či možnost připojení k WiFi i promítání sportovních utkání.


Kulečníky a příslušenství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kulečníky a příslušenství v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kulečníky a příslušenství najdete 22 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 20 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.