Korálky – Morava

Máte rádi šperky a bižuterii? Chcete si vytvořit svůj vlastní originální a jedinečný styl? Rádi byste někoho obdarovali vlastnoručně vyrobeným šperkem? Pak jsou pro vás ideální volbou korálky. Přehled prodejců korálků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 72 nalezených Filtry

1Gorbačova Radka - hračky1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Těšany 170, Těšany

Prodej hraček.

2GABART VÝTVARNÉ & HOBBY POTŘEBY

4.6
★★★★★
★★★★★
(278)
Lidická 30, Brno Bezdlužná

Prodáváme výtvarné a hobby potřeby pro školy, umělce, výtvarníky i pro začátečníky, tábor.

3Blažková Hana - Korálky ZRZAVÁ KOČKA

Hybešova 308/61, Brno-Staré Brno
Dnes už má zavřeno

Prodáváme korálky, bižuterní komponenty a pomůcky pro korálkování. Nabízíme hobby kurzy zaměřené na korálkování. Jsme kamenný obchod s korálky, bižuterními kovodíly, nástroji, pomůckami a materiálem pro výrobu šperků a bižuterie. Specializujeme se na české skleněné korálky a materiál a pomůcky pro…

4Korálky.cz s.r.o.5 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Veveří 460/13, Brno-Veveří Bezdlužná

Prodej a e-shop základního materiálu pro výrobu bižuterie, šperků a ozdob . Prodej knih, časopisů s tipy a návody, pro všechny milovníky ručních prací, kteří mají rádi originální design.

5Tesařová Bohumila- VINUTKA KORÁLKY

Jmenuji se Bohumila Tesařová a už v dětství jsem si vytvářela různé náhrdelníky např.z jeřabin. Asi v roce 2006 přijela moje teta na návštěvu ze Švýcarska kde bydlí. Dovezla si sebou pár tašek a jednu menší kde měla jen šperky,aby si mohla vzít ke každému oblečení jiný.Některé si sama vyráběla a…

6Korálky.cz s.r.o. - bižuterie5 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Zeyerova 347/4 , Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej bižuterie a potřeby na korálkování.

7Stoklasa textilní galanterie s.r.o.17 poboček

Prodej textilní galanterie, látek, kreativních potřeb, dekorací, bižuterie a módních doplňků.

8Stoklasa textilní galanterie s.r.o. (pobočka Opava)17 poboček

Prodej textilní galanterie, látek, kreativních potřeb, dekorací, bižuterie a módních doplňků.

9Stoklasa textilní galanterie s.r.o. (prodejna Avion Shopping Park Ostrava)17 poboček

Prodej textilní galanterie, látek, kreativních potřeb, dekorací, bižuterie a módních doplňků.

10Stoklasa textilní galanterie s.r.o. (pobočka Prodejna Ostrava Kuří rynek)17 poboček

Prodej textilní galanterie, látek, kreativních potřeb, dekorací, bižuterie a módních doplňků.


Korálky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Korálky v lokalitě Morava – detailní popis

Korálky se používají k výrobě šperků a bižuterie, jako jsou náramky, náhrdelníky, náušnice a jiné ozdoby. Vyrábějí se z různých materiálů, jako je sklo, dřevo, kov, plast nebo minerály. Korálky se prodávají v různých tvarech, velikostech a barvách.

Druhy korálků

  • Rokajl – jedná se o korálek válcovitého tvaru a plochého průřezu. Vyrábí se sekáním skleněných trubiček. Používá se zejména k šití a tkaní korálkových výrobků.
  • Mačkané korálky – jsou korálky různých tvarů, jako jsou např. kapičky, jazýčky, lístky, srdce či hvězdy. Vyrábí se lisováním skleněné hmoty do forem. Používají se k navlékání na šňůrku nebo řetízek.
  • Broušené korálky – jsou korálky kulatého nebo oválného tvaru. Na povrchu mají broušené fasetky a krásně se lesknou. Vyrábí se broušením a leštěním skleněných perel. Používají se k navlékání na šňůrku nebo řetízek.
  • Vinuté korálky – tyto korálky jsou ručně zpracované ze skla. Vynikají svým originálním vzhledem. Vyrábí se vinutím roztaveného skla kolem kovové tyčinky a zdobením různými barvami a vzory. Používají se k navlékání na šňůrku nebo řetízek.
  • Voskové perly – podobají se pravým perlám. Voskové perly mají svůj přirozený lesk. Vyrábí se potahováním skleněných nebo plastových kuliček chemickou sloučeninou napodobující vosk. Používají se k navlékání na šňůrku nebo řetízek.

Korálkování

Je způsob, jak si vytvořit krásné a originální šperky a ozdoby. Korálky se navlékají na šňůrku nebo řetízek a spojují se pomocí háčků, kroužků nebo jiných komponentů. Korálkování je zábavným a kreativním koníčkem. Také pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, soustředění a trpělivost. Korálkování se dá naučit snadno a nevyžaduje žádné speciální vybavení. Stačí mít korálky, návlekový materiál a nějaké nástroje, jako jsou kleště nebo nůžky.