Kopírky, kopírovací technika – Morava

Potřebujete rychle a levně vytvářet kopie dokumentů nebo obrázků? Pak je pro vás ideálním řešením nákup kopírky. Existuje mnoho typů kopírek, které se liší technologií tisku, formátem papíru, barevností a funkcemi. Prodejci kopírek v lokalitě Morava.

1–10 firem z 317 nalezených Filtry

1Iveta Sukupová - copycentrum1 pobočka

Naším oborem je provoz copycentra. Dále nabízíme knihařské zpracování, termotisk (zlacení a výsek), laminování, razítka. Můžete zde nakoupit kancelářské zboží. Ofsetový tisk - ne.

2Mergon Czech s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Evropská 865, Modřice
Otevřeno do 16:30

Provozujeme výrobu plastových dílů vyfukováním a vstřikováním pro automobilový průmysl a zdravotnictví. Jsme výrobce kopírovací techniky a dále obaly pro nářadí a nástroje a také děláme komponenty pro bílou techniku a dále pro Hračky. Děláme montáže podsestav a to včetně kovových komponent.

3Seco Tools CZ, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Olomoucká 178a, Brno
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu produktů pro oblast obrábění. Nabízíme velké množství výrobků na frézování, soustružení a závitování pro letecký či automobilový průmysl. Cílem našich služeb je zefektivnění výrobního procesu zákazníka a a optimalizace provozních nákladů.

4PeKro spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(59)
Křenová 182/56, Brno-Trnitá Bezdlužná

Prodej, servis i opravy značek HP, Canon, Brother, Ricoh, Nashuatec, Toshiba, HSM, Jaws, Oki, Minolta kancelářské techniky , tiskárny, faxy, skartovací stroje, multifunkční a psací stroje. Dodáváme spotřební materiál, toner, inkoust, pásky, xero fax papír. Provádíme renovace tonerových kazet a…

5Reakce s.r.o.

Jsme fullservisová reklamní agentura. Nabízíme služby v oblasti grafiky, polepů aut, výroby tiskovin, digitálního a velkoplošného tisku, laminace, reklamních předmětů, kalendářů, prezentačních systémů, tvorby www stránek a multimediálních prezentací a 3D grafiky. Sezonní pronájem nafukovacích hradů.

6NEPA, společnost s ručením omezeným (centrála Brno)2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Purkyňova 2740/45, Brno

Nabízíme kopírky, multifunkční a dokumentové systémy, tisková řešení, kalkulačky, registrační pokladny, kancelářskou techniku, faxy, LCD TV, data projektory, poskytujeme kompletní servis.

7ECOPRINT, s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(49)
Štefánikova 121/52, Brno Bezdlužná

Zabýváme se prodejem tiskáren, kopírek a faxů a příslušenství.

8TONERCENTRUM, s.r.o.

Křižíkova 2697/70b, Brno
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Společnost TONERCENTRUM, s.r.o vznikla v roce 2002 jako nástupnická společnost firmy REPROS s.r.o., která zahájila svou činnost již v roce 1991. Společnost TONERCENTRUM, s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Během působení na našem trhu se stala společnost TONERCENTRUM, s.r.o. jednou z…

9REPROSERVIS CZ, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Křížová 105/4, Brno

Prodáváme kancelářskou techniku se specializací na kopírky.

10RICOH Czech Republic s.r.o. (pobočka Brno)10 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(33)
Kovářská 683/19, Brno Bezdlužná

Působíme v oboru prodeje kopírovací a kancelářské techniky značky Ricoh.


Kopírky, kopírovací technika – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kopírky, kopírovací technika v lokalitě Morava – detailní popis

Kopírky umožňují rychle a levně vytvářet kopie dokumentů nebo obrázků. Používají se v kancelářích, školách, knihovnách, domácnostech atd. Oblíbeným typem kopírek jsou multifunkční kopírky, které kombinují funkce kopírky, tiskárny, skeneru a faxu.

Typy kopírek

Existují různé typy kopírek podle technologie tisku, formátu papíru, barevnosti a dalších funkcí.

Kopírky podle technologie tisku

  • Inkoustové kopírky – při kopírování využívají tekutý inkoust, který se nanáší na papír pomocí trysek. Pořizovací cena inkoustových kopírek je poměrně nízká, avšak na provoz jsou dražší kvůli spotřebě inkoustu. Hodí se pro tisk fotografií a barevných dokumentů s nižší frekvencí.
  • Laserové kopírky – při kopírování používají suchý prášek, tzv. toner, který se přenáší na papír pomocí elektrostatického náboje a pevní se zahřátím. Pořizovací cena těchto kopírek je vyšší, ale jejich provoz je zase levnější kvůli nižší spotřebě toneru. Hodí se pro tisk textových a černobílých dokumentů s vyšší frekvencí.

Podle formátu papíru

  • A4 kopírky – kopírují a tisknou na papír velikosti A4 (210 × 297 mm), což je nejběžnější formát pro běžné dokumenty. 
  • A3 kopírky – kopírují a tisknou na papír velikosti A3 (420 × 297 mm), což je dvojnásobek velikosti A4. Jsou určeny pro tisk plakátů, velkoformátových fotografií apod. 

Podle barevnosti 

  • Černobílé kopírky – kopírují a tisknou pouze v odstínech šedi. Bývají levnější než barevné kopírky.
  • Barevné kopírky – kopírují a tisknou v plném spektru barev. Oproti černobílým kopírkám jsou dražší.