Kachlová kamna – Morava

Hledáte tradiční a zároveň moderní způsob vytápění? Pak jsou pro vás ideálním řešením kachlová kamna. Kachlová krbová kamna jsou útulná, zdravá, ekologická i hospodárná. Přehled prodejců kachlových kamen v lokalitě Morava.

1–10 firem z 66 nalezených Filtry

1Krby Polách s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pivovarská 273, Uherské Hradiště Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výstavbou krbů a krbových kamen. Zajišťujeme kompletní stavbu krbů na klíč – od zaměření přes 3D vizualizace, dodávku vhodné krbové vložky až po samotnou stavbu krbu a topnou zkoušku. Realizujeme teplovodní krby, teplovzdušné krby, akumulační krby, akumulační kamna a plynové krby.

2BRABENEC spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Klobouček 774/12a , Brno Bezdlužná Ověřená

Výroba kachlových a ocelových kamen. Kovovýroba.

3Urbánek Jiří - Auto Moto Centrum Urbánek

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Čsl. armády 1323/21, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se provozem autoservisu a pneuservisu. Nabízíme lakýrnické a karosářské práce. Prodáváme oleje a maziva. Hledáme kvalifikovaného automechanika a autolakýrníka.

4Podsedník Tomáš - TOPKAMNÁŘSTVÍ2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Cejl 29/76, Brno Bezdlužná

Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky firma TOP-kamnářství. Firma TOP-kamnařství se zabývá výstavbou a rekonstrukcemi kachlových kamen, krbů, sporáků. Stavbou zahradních, akumulačních a teplovzdušných krbů. Hypocaustové systémy. Vytápění celého .

5KOMINEX CZ s.r.o.3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(90)
Sochorova 591, Vyškov-Předměstí Bezdlužná

Prodáváme, montujeme a stavíme komíny nerezové, zděné, nebo kouřovody. Komíny frézujeme a vložkujeme, zajistíme pravidelné revize čištění komínů a měření spalin.

6CARMA CZ s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Přibice 285, Přibice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Potřebujete krbová kamna, s výměníkem či bez, krbové vložky, kotle na tuhá paliva či peletová kamna s příslušenstvím? Jste u nás správně! Se vším vám rádi poradíme. Prodáváme také případné doplňky jako litinové rošty ke krbu, kličky ke krbu, šamotové cihly a spoustu dalšího.

7Josef Kopeček (pobočka Moutnice)1 pobočka

Stavba omítaných, pískovcových, žulových a kachlových krbů s teplovzdušnými i teplovodními vložkami, kachlových kamen a bezroštového topení.

8METAX KRBY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
náměstí 28. října…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Stavíme krby a kamna značek Focus, Stuv, Bodart & Gonay, Romotop, Aduro, Spartherm, Hoxter, Bellfires, Regency a Pacific Energy. Nabízíme návrhy, realizaci i servis teplovzdušných, teplovodních a zahradních krbů.

9STAVBA krbů s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Olomoucká 111, Brno-Slatina Bezdlužná

Nabízíme služby kamnářství a kominictví - návrhy a stavby krbů, komínů a kamen, krbové vložky teplovodní i teplovzdušné, kamna kachlová, sálavá i akumulační značek Romotop, Jotul a Morso, zděné a nerezové komíny značek Schiedel, EURO komín, EKO komín a CIKO komíny. Dále provádíme frézování,…

10KLAMOVA HUŤ s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Klamovka 56, Blansko
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Vyrábí a prodává krbová kamna PRINC, krbová kamna PRINC s teplovodním výměníkem, silnostěnné ocelové kouřovody, nerezové kouřovody, nerezové komínové vložky, příslušenství kouřovodů. Výkon krbových kamen 15kW, účinnost krbových kamen 80%.


Kachlová kamna – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Kachlová kamna v lokalitě Morava – detailní popis

Kachlová krbová kamna jsou typem krbových kamen, které jsou obložené keramickými kachlemi. Kachle plní nejen estetickou funkci. Vynikají akumulační schopností, díky které se teplo udržuje i dlouho po dohoření paliva a postupně se vyzařuje do prostoru. Kachlová krbová kamna tak poskytují sálavé teplo podobné slunečnímu záření, které je pro člověka velmi příjemné a zdravé.

Kachlová kamna se vyrábějí v různých stylech, velikostech i barvách. Můžete si vybírat mezi klasickými kamny s tradičními vzory kachlů, které se hodí do chalup a venkovských stavení, nebo mezi moderními kamny s velkoformátovými kachlemi hladkými nebo se strukturálními povrchy, které se hodí do moderních interiérů. Některá kachlová kamna disponují celoskleněnými dvířky, které umožňují sledovat oheň a zvyšují účinnost spalování. 

Kachlová krbová kamna jsou ekologickým způsobem vytápění, jelikož spalují dřevo jako obnovitelný zdroj energie. Dřevo při spalování uvolňuje stejné množství oxidu uhličitého jako by se uvolnilo při jeho přirozeném rozkladu v přírodě. Dřevo je levné a dostupné palivo, které lze snadno skladovat. Kachlová kamna jsou také velmi úsporná, protože dokáží využít až 90 % energie z paliva.

Výhody kachlových krbových kamen

  • Vysoká účinnost topidla a akumulace tepla
  • Rovnoměrné ohřátí místnosti
  • Bezprašný provoz
  • Ekologické vytápění