Hypermarkety, supermarkety – Morava

Hypermarkety a supermarkety jsou dva typy velkých obchodů. Hypermarkety jsou větší a jsou určeny pro velké nákupy. Supermarkety jsou menší a jsou určeny pro menší a rychlé nákupy základních potravin. Hypermarkety a supermarkety v lokalitě Morava.

1–10 firem z 80 nalezených Filtry

1BILLA, spol. s r. o. (pobočka Brno-Medlánky)282 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(679)
Podpěrova 518/6, Brno-Medlánky

Prodáváme potraviny, drogistické a spotřební zboží.

2BILLA, spol. s r. o. (pobočka Blansko)282 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(679)
Svitavská 2307/16, Blansko

Prodáváme potraviny, drogistické a spotřební zboží.

4Kaufland Česká republika v.o.s. (pobočka Blansko)114 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(5166)
Na Řadech 2347/1, Blansko

Nabízíme potraviny, drogistické a spotřební zboží.

5OC FUTURUM - obchodní centrum Brno

4.1
★★★★★
★★★★★
(6890)
Vídeňská 100, Brno-Dolní Heršpice

Obchodní centrum. Široká nabídka zboží a služeb po celý rok. Oděvní značky a šperky, vybavení pro sport, volný čas, hračky, dárkové předměty, prodejny audiovizuální techniky a PC, nábytek, mobilní operátoři. Kadeřnictví, kosmetika, parfumerie, solární studio, manikúra, modelace umělých nehtů.…

6Líšeňské centrum obchodu a služeb s.r.o.

Obchodní centrum, které se nachází v brněnské části Líšeň a najdete zde lékárnu, pivnici, drogerii, obchody s oděvy a večerku.

7Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s r.o.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(441)
Purkyňova 2740/35d, Brno Bezdlužná

Provoz sítě maloobchodů. Velkoobchodní sklad potravin. Pokrýváme zhruba 80% brněnského nezávislého trhu s potravinami a zaměřujeme se na podporu regionálních výrobců.

8TERS, spol. s r.o. - Bezpečnostní sáčky, obálky, štítky (Brno)5 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
U Harfy 4/590, Praha 9 - Vysočany Bezdlužná

TERS spol. s r. o. se jako obchodní společnost zabývá dodávkami zboží v oblasti ochrany přepravy hotovostí, obalů na převoz hotovosti, cenin nebo jiného drahého zboží, cenin, majetku a ukládání dokumentů. Stěžejní činností naší firmy je distribuce bezpečnostních sáčků, obálek, plomb, přepravních…

9Kovovýroba ZZ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Uničovská 2331/73, Šternberk Bezdlužná

V naší firmě nabízíme komplexní drátěný program, koše, police, regály, kontejnery, zásobníky, sítě, stojany, celé sestavy, háčky, ohýbaný a rovnaný drát v 3D do 13mm. Vyrábíme dle zadání od návrhu přes výrobu, povrchovou úpravu po expedici v exportním balení.

10BILLA, spol. s r. o. (pobočka Hranice I-Město)282 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(679)
Studentská 1926, Hranice I-Město

Prodejna potravin a spotřebního zboží.


Firmy v dalších lokalitách


Hypermarkety, supermarkety v lokalitě Morava – detailní popis

Hypermarkety a supermarkety jsou dva typy velkých obchodů s potravinami a dalším zbožím, které nabízejí zákazníkům pohodlí samoobsluhy a široký výběr produktů.

Jaký je rozdíl mezi hypermarketem a supermarketem?

Velikost a umístění

Jedním z hlavních rozdílů je jejich velikost a umístění. Hypermarket je obrovský obchod s plochou od 4 tisíc do 60 tisíc metrů čtverečních. Hypermarket obvykle zabírá celou budovu obklopenou prostorným parkovištěm. Většinou se nachází mimo město nebo na jeho okraji. Hypermarket je považován za tzv. one-stop shop pro všechny potřeby zákazníka. Nabízí nejen potraviny, ale i další produkty, jako je oblečení, elektronika, nábytek, kosmetika, hračky, knihy atd.

Naopak supermarket je menší obchod s plochou od 400 do 2500 metrů čtverečních. Obvykle se nachází ve městě a v dobře dostupných oblastech. Specializuje se na prodej potravin a nápojů. Nabízí také některé domácí potřeby, jako jsou čisticí prostředky, dětské potřeby, kosmetické produkty atd. Supermarket má málokdy vlastní parkoviště. Často bývá součástí velkého nákupního centra nebo se nachází ve spodních patrech obytných budov.

Zákazníci a služby

Hypermarkety jsou určeny pro zákazníky, zejména rodiny s dětmi, kteří hledají velké nákupy a různé druhy zboží na jednom místě. Zákazníkům nabízejí i další služby, jako jsou lékárny, stravovací zařízení, dětské koutky, bankomaty, čerpací stanice atd.

Naopak supermarkety jsou určeny pro zákazníky, kteří hledají rychlé a pohodlné nákupy zejména základních potravin a domácích potřeb. Jsou ideální volbou pro jednotlivce nebo páry, kteří nakupují častěji a menší množství zboží. Zákazníkům nabízejí méně služeb než hypermarkety. Jejich součástí může být i pekárna, řeznictví, vinotéka, trafika atd.