Grily na dřevěné uhlí – Morava

Jste milovníkem grilování? Chcete si užít skvělou chuť a vůni pokrmů připravených na otevřeném ohni? Pak je pro vás ideální volbou gril na dřevěné uhlí, který nabízí jednoduchý a tradiční způsob grilování. Prodej grilů na dřevěné uhlí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 55 nalezených Filtry

1ZT Gronych s.r.o. – Zahradní technika Gronych (prodejna Šumperk)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(188)
Zábřežská 66, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se prodejem zahradní techniky. Nabízíme vám sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, motorové pily, štípače na dřevo, sněhové frézy, drtiče a štěpkovače, vertikutátory a řadu další techniky. U nás zakoupíte i zahradní grily Weber. Součástí našich služeb je prodej…

2AK elektro, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Českobratrská 1067…, Letovice
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zabýváme se prodejem elektra. Nabízíme vám velké i malé domácí spotřebiče, elektroniku pro péči o tělo a zdraví, TV, video a audio elektroniku, satelitní techniku a zahradní techniku. Součástí našich služeb je montáž satelitních přístrojů a aktivace služby Skylink.

3METAX KRBY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(42)
náměstí 28. října…, Brno-Černá Pole Bezdlužná

Stavíme krby a kamna značek Focus, Stuv, Bodart & Gonay, Romotop, Aduro, Spartherm, Hoxter, Bellfires, Regency a Pacific Energy. Nabízíme návrhy, realizaci i servis teplovzdušných, teplovodních a zahradních krbů.

4STAVBA krbů s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(81)
Olomoucká 111, Brno-Slatina Bezdlužná

Nabízíme služby kamnářství a kominictví - návrhy a stavby krbů, komínů a kamen, krbové vložky teplovodní i teplovzdušné, kamna kachlová, sálavá i akumulační značek Romotop, Jotul a Morso, zděné a nerezové komíny značek Schiedel, EURO komín, EKO komín a CIKO komíny. Dále provádíme frézování,…

5AB KAMNA KRBY s.r.o.

Slovinská 3, Brno-Královo Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a výroba kachlových kamen, komíny, krbové vložky, vnitřní, venkovní krby i udírny.Litinové výrobky. Kamna a krby na míru. Stavba kamen a krbů všech provedení.

6DEOKORK s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Jaktáře 1664, Uherské Hradiště…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zahradní nábytek či kovový a dřevěný nábytek, nábytek z masivu i umělý ratan. V sortimentu naleznete grily, slunečníky a polstry, houpačky, zahradní altány a obaly na nábytek. Registrovaným odběratelům poskytujeme slevy.

7Pančocha Jiří - EKO-TOP

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Předbranská 415, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a stavby krbů a kachlových kamen i kachlových sporáků. Nabízíme prodej zahradních krbů a grilů Weber. Dále prodáváme stavební materiál pro stavby krbů a kamen či kouřovody, izolační materiály, ventilační mřížky i krbové nářadí a brikety.

8BTGreen s.r.o. (pobočka Fryšták-Horní Ves)5 poboček

3.8
★★★★★
★★★★★
(19)
Komenského 352, Fryšták-Horní Ves Bezdlužná

Nabízíme skleníky s ocelovou konstrukcí, pařníky, zahradní kovový a dřevěný nábytek a závlahy. Prodáváme solární osvětlení, vodotrysky, sprchy a doplňky. V sortimentu naleznete grily, houpačky, sítě, stínící techniku a potřeby pro zahrádkáře. Dále u nás najdete teploměry a sady na ošetření dřeva.

9VELKOOBCHOD ORION, spol. s r. o. (pobočka Zlín)72 poboček

Tyršovo nábřeží 5496, Zlín
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Prodej kuchyňského vybavení a bytových doplňků či potřeb pro domácnost. Nabízíme zahradní dekorace a dárkové zboží, nádobí, potřeby pro stolování, elektrické spotřebiče či nábytek a sedačky do vany, grily a grilovací potřeby včetně teploměrů a hořlavé pasty.

10TECHNOKLIMA UH, s.r.o.,

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
ul. Hradišťská 95, Staré Město u Uh.…
Dnes už má zavřeno

Dodáváme zahradní grily a příslušenství. Naleznete zde nejen špičkové grily, ale i spoustu skvělých doplňků a potřeb nejvyšší kvality. Grily Weber Vám přímo zprostředkují nezaměnitelný ráz prožitků, které budete chtít bezvýhradně zakoušet znovu a znovu. Grily Weber jsou světovou špičkou a…


Grily na dřevěné uhlí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Grily na dřevěné uhlí v lokalitě Morava – detailní popis

Grily na dřevěné uhlí jsou oblíbeným způsobem přípravy jídel na otevřeném ohni. Fungují tak, že se do nádoby s roštem vloží dřevěné uhlí a zapálí se. Dřevěné uhlí žhne a vytváří teplo a kouř, které dodávají pokrmům charakteristickou chuť a vůni. Grily na dřevěné uhlí se používají zejména pro grilování masa, ryb, zeleniny nebo sýra.

Výhody grilů na dřevěné uhlí

  • Vysoká teplota – grily na dřevěné uhlí dosahují vyšších teplot než grily na plyn nebo grily na elektriku. Umožňují tak rychlejší a křupavější grilování.
  • Přirozená chuť – grily na dřevěné uhlí dodávají jídlům přirozenou chuť a vůni dřeva, kterou nelze napodobit jinými zdroji tepla.
  • Nízké náklady – grily na dřevěné uhlí jsou obvykle levnější variantou než grily na plyn nebo elektriku. Oproti těmto grilům vyžadují také méně údržby.

Nevýhody grilů na dřevěné uhlí

  • Dlouhé předehřívání – grily na dřevěné uhlí potřebují alespoň 20 až 30 minut, než se dostatečně rozpálí a jsou připraveny k přípravě pokrmů.
  • Obtížná regulace teploty – součástí grilů na dřevěné uhlí není termostat ani knoflíky pro nastavení teploty. Na gril je tedy třeba ručně přidávat nebo ubírat uhlí a měnit polohu roštu.
  • Kouř a popel – grily na dřevěné uhlí produkují hodně kouře a popela, které mohou být nepříjemné pro oči a dýchací cesty. Zároveň také znečišťují životní prostředí.