Foliovníky – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1CENTROPLAST, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(23)
Velehradská 2140, Staré Město
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme dopravu až k zákazníkovi. Zabýváme se výrobou a dodávkami LDPE / HDPE fólií. V sortimentu máme přes 1000 typů plastových výrobků. Najdete zde agrofólie a plachty, plastové sáčky a pytle, stretch fólie a další obalový materiál. Kontakty a bližší informace o našem sortimentu…

2AGROTHERM, s.r.o.- zavlažovací systémy a kapková závlaha

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Karlova 264/24, Brno Bezdlužná

Montáž, dodávky, obchod, prodej i servis velkoplošných skleníků a fóliovníků.

3Fečanin Vlastimil

4.8
★★★★★
★★★★★
(45)
Na Valtické 705/72, Břeclav-Charvátská…

Prodáváme skleníky, domácí digitální udírny, květináče a pískoviště. Nabízíme plastový nebo ratanový nábytek, postřikovače, sedací vaky a sušáky.

4Pazdera Josef - zámečnictví

Bělkovice-Lašťany…, Bělkovice-Lašťany
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Vyrábíme a montujeme foliovníky, mříže, oplocení, ocelové konstrukce, dveře, vrata a stříšky. Dále se zaobíráme výrobou a montáží přístřešků, portálů, zábradlí, schodišť, regálů, skleníků a zastínění. Nabízíme i výrobu dílů, úpravu, opracování, svařování, kovovýrobu a zakázkovou výrobu.

5ALLCA WAY, s.r.o. - Zelené údolí1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Jeremenkova 808/19, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Vše pro zahradu, dům i hobby. Sekačky, motorové pily, křovinořezy, trávníkové koberce, fóliovníky, houpačky, zahradní krby, čerpadla, prostředky HG Holland i masožravé rostliny.

6Maršálková Aneta- Multinákup.cz

Nabízíme zahradní nábytek a dekorace, párty stany, grily, krby, skleníky, foliovníky, nářadí pro dílnu, zahradní techniku, bazény, trampolíny. Dále sportovní potřeby, dětské hračky, vybavení pro camping a turistiku, domácí spotřebiče a další.

7Fortel katalog s.r.o.

Šance 121, Uherský Ostroh
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme vybavení, potřeby a doplňky pro kuchyně, dům, zahradu, dílnu, koupelnu a pro úklid. Najdete u nás nářadí, hračky, chovatelské potřeby, krby, potřeby pro rybáře a myslivce, bytový textil a povlečení, nábytek, koberce, elektrické spotřebiče, police a regály, kompostéry, zahradní nábytek…


Foliovníky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Foliovníky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Foliovníky najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.