Fóliovníky – Morava

Rádi si pěstujete vlastní zeleninu a ovoce? Chcete prodloužit vegetační období a chránit své rostliny před nepřízní počasí a škůdci? Pak je pro vás ideálním řešením fóliovník. Přehled prodejců fóliovníků v lokalitě Morava.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1CENTROPLAST, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Velehradská 2140, Staré Město
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou obalů a obalových materiálů. V našem sortimentu naleznete LDPE a HDPE fólie a hadice, agrofólie a plachty, parotěsné fólie, plastové sáčky, pytle a tašky, stretch fólie, bublinkové fólie, ZIP sáčky a mnoho dalšího. Máme stovky produktů skladem a krátké dodací termíny.

2AGROTHERM, s.r.o.- zavlažovací systémy a kapková závlaha

4.9
★★★★★
★★★★★
(25)
Karlova 264/24, Brno Bezdlužná

Montáž, dodávky, obchod, prodej i servis velkoplošných skleníků a fóliovníků.

3Element-shop.cz1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mlýnská 430, Velký Újezd Bezdlužná

Internetový obchod pro stavbu, dům, dílnu, zahradu, průmysl, řemesla i hobby.

4Fečanin Vlastimil

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Valtické 705/72, Břeclav-Charvátská…

Prodáváme skleníky, domácí digitální udírny, květináče a pískoviště. Nabízíme plastový nebo ratanový nábytek, postřikovače, sedací vaky a sušáky.

5Pazdera Josef - zámečnictví

Bělkovice-Lašťany…, Bělkovice-Lašťany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Vyrábíme a montujeme foliovníky, mříže, oplocení, ocelové konstrukce, dveře, vrata a stříšky. Dále se zaobíráme výrobou a montáží přístřešků, portálů, zábradlí, schodišť, regálů, skleníků a zastínění. Nabízíme i výrobu dílů, úpravu, opracování, svařování, kovovýrobu a zakázkovou výrobu.

6ALLCA WAY, s.r.o. - Zelené údolí1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Jeremenkova 808/19, Ostrava, Vítkovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vše pro zahradu, dům i hobby. Sekačky, motorové pily, křovinořezy, trávníkové koberce, fóliovníky, houpačky, zahradní krby, čerpadla, prostředky HG Holland i masožravé rostliny.

7Maršálková Aneta- Multinákup.cz

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Václava Košaře 62, Ostrava

Nabízíme zahradní nábytek a dekorace, párty stany, grily, krby, skleníky, foliovníky, nářadí pro dílnu, zahradní techniku, bazény, trampolíny. Dále sportovní potřeby, dětské hračky, vybavení pro camping a turistiku, domácí spotřebiče a další.

8Fortel katalog s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Šance 121, Uherský Ostroh
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme vybavení, potřeby a doplňky pro kuchyně, dům, zahradu, dílnu, koupelnu a pro úklid. Najdete u nás nářadí, hračky, chovatelské potřeby, krby, potřeby pro rybáře a myslivce, bytový textil a povlečení, nábytek, koberce, elektrické spotřebiče, police a regály, kompostéry, zahradní nábytek…


Fóliovníky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Fóliovníky v lokalitě Morava – detailní popis

Zahradní fóliovníky se používají k pěstování k široké škále rostlin na zahradě. Jsou tvořeny konstrukcí z oceli nebo dřeva a plachtou z polyethylenu (PE) nebo netkané textilie. Zahradní fóliovníky chrání rostliny před nepříznivým počasím, škůdci a chorobami. Vytvářejí optimální mikroklima pro růst rostlin – teplé a vlhké prostředí. Zahradní fóliovník se dá snadno postavit a přemisťovat podle potřeby. Je vhodný pro pěstování zeleniny, ovoce, bylinek i květin

Výhody pěstování rostlin ve fóliovníku

Pěstování rostlin ve fóliovníku má mnoho výhod oproti pěstování rostlin na záhonech. 

  • Prodloužení vegetačního období – ve fóliovníku můžete pěstovat rostliny dříve na jaře a déle na podzim, než by to bylo možné na venkovním záhonu. Díky tomu se můžete těšit na bohatší a delší sklizeň.
  • Ochrana před nepříznivými faktory – fóliovník chrání rostliny před nepříznivým počasím, jako je chlad, déšť, vítr nebo krupobití, ale i před dalšími faktory, jako jsou škůdci nebo choroby rostlin. Díky tomu budou vaše rostliny zdravější a odolnější. 
  • Optimální mikroklima – fóliovník vytváří teplé, vlhké a světlé prostředí pro růst rostlin, a tak se rostliny mohou lépe vyvíjet a plodit. Fóliovník také umožňuje regulovat teplotu a vlhkost pomocí oken a dveří.
  • Bio kvalita – fóliovník umožňuje pěstovat rostliny bez použití chemických hnojiv a pesticidů. Vaše plody tak budou chutnější, zdravější a bezpečnější pro konzumaci.
  • Příznivá cena – fóliovník je oproti skleníku podstatně levnější variantou. Navíc si ho zvládnete vybudovat sami za pomoci prken, latí a fólie. 
  • Snadná údržba – fóliovník také nevyžaduje složitou údržbu ani povolení k postavení.