Elektronické cigarety, ecigarety – Morava

Hledáte způsob, jak přestat kouřit nebo snížit spotřebu klasických cigaret? Chcete si užívat různé příchutě a vytvářet oblaka páry? Pak jsou pro vás elektronické cigarety ideálním řešením. Přehled prodejců elektronických cigaret v lokalitě Morava.

1–10 firem z 87 nalezených Filtry

1Budík Zdeněk

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Poříčí 19/903, Brno Bezdlužná

Prodej elektronických cigaret a příslušenství.

3Gold Drive Brno

1.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mezírka 5, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno

V prodeji máme elektronické cigarety, ale i doutníky, dýmky a příslušenství. Velkoobchod, maloobchod, servis. Navštivte náš e-shop a vyberte si.

4PANDA Energy s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(40)
Tovární 915/40, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej elektronických cigaret a komleptního příslušenství. Pokud chcete e-cigarety a veškeré možnosti e-kouření vidět na vlastní oči, zavítejte do kterékoliv kamenné prodejny ze sítě našich obchodů.

5Ecigareta-shop.cz

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradební 1441, Slavkov u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme prodej tabákových výrobků, elektronických cigaret a dalšího sortimentu. Zároveň provozujeme e-shop s tímto sortimentem.

6Šafl Pavel - nadines.cz1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(187)
tř. Dr. E. Beneše 99, Bohumín
Dnes už má zavřeno

Firma se zaměřuje na prodej a dovoz elektronických cigaret, bateriových gripů, e-liquidů a bází.

7Václavek Radek

Nabízím prodej dárkového zboží a elektronických cigaret.

8VENADEL s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(91)
Mariánské náměstí…, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme přímý dovozce e-cigaret, náplní a výhradní dovozce e-liquidů Culami pro ČR a SR. Provozujeme kamenný obchod i internetový eshop s nabídkou el. cigaret.

9E-cigarka.eu

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Petrovice u Karviné…, Petrovice u Karviné

E-cigarka.eu, se sídlem Petrovice u Karviné 27, 735 72, Petrovice u Karviné, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 206446, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba,…

10FACAR INVEST s.r.o.

Jánská 445/4, Brno-město
Dnes už má zavřeno

FACAR INVEST s.r.o., se sídlem Jánská 445/4, 602 00, Brno-město, v okrese Brno - město a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 79162, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…


Elektronické cigarety, ecigarety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Elektronické cigarety, ecigarety v lokalitě Morava – detailní popis

Elektronické cigarety neboli e-cigarety jsou zařízení, která elektrickým zahříváním kapalné náplně (tzv. e-liquid) vytváří směs pevných a kapalných částic (aerosol), která je podobná kouři. 

Druhy elektronických cigaret

Začátečnické sady

Jsou určeny pro ty, kteří chtějí přejít z cigaret klasických na elektronické. Začátečnické sady jsou jednoduché na obsluhu, mají nízký výkon a malou velikost. Vapování probíhá stylem MTL (pusa–plíce). To znamená, že se nejdříve vtahuje pára do úst a pak do plic. Tento styl se podobá kouření běžných cigaret. 

Klasické e-cigarety

Jsou ideální pro pokročilejší uživatele, kteří chtějí mít více možností nastavení a větší výkon. Skládají se z baterie (modu) a clearomizéru (tanku), který obsahuje žhavicí hlavu a náplň. Vapování může probíhat stylem MTL (pusa–plíce) nebo DL (přímo do plic). To znamená, že se vtahuje pára rovnou do plic bez zastavení v ústech. Tento styl je intenzivnější a produkuje více páry. 

POD systémy

Jedná se o moderní formu MTL cigaret s velmi malými rozměry. Na obsluhu jsou jednoduché a přinášejí komfortní způsob vapování. Skládají se z baterie a nádržky (PODu), která obsahuje žhavicí hlavu a náplň. Některé PODy jsou vyměnitelné, jiné zase jednorázové. POD systémy často používají náplně s nikotinovou solí, která má rychlejší a silnější účinek než běžný nikotin. POD systémy mohou disponovat automatickou baterií bez nutnosti mačkat jakékoliv tlačítko.

Jednorázové e-cigarety

Jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí vyzkoušet elektronické cigarety, ale nechtějí investovat do celé sady. Jednorázové elektronické cigarety jsou předplněné náplní s různými příchutěmi a obsahem nikotinu. Když dojde k vyčerpání náplně, tak se celá e-cigareta vyhodí. Jednorázové e-cigarety mají obvykle styl MTL (pusa–plíce).

Elektronické dýmky

Speciálním typem elektronických cigaret jsou elektronické dýmky. Tyto dýmky napodobují vzhled a pocit klasických dýmek. Skládají se z baterie ve tvaru dýmky a clearomizéru ve tvaru špičky dýmky. Elektronické dýmky mají obvykle styl MTL (pusa–plíce).