Drátěný program, drátěné systémy – Morava

Chcete mít doma pořádek a přehled o vašich věcech? Pak je pro vás ideálním řešením drátěný program, který vám pomůže uspořádat prostor v kuchyni, šatně, koupelně nebo kanceláři. Přehled prodejců drátěných programů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1MGV, a.s.

Firma MGV, a.s. byla založena počátkem roku 1999 jako akciová společnost s českou kapitálovou účastí. Poskytujeme služby v oblasti strojírenství souvisejících zejména s kovoobráběním a strojním zámečnictvím.

2WENZEL, spol. s r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Ve Sboru 18, Ivančice Bezdlužná

Dodáváme: SVÍTIDLA - čtecí lampičky, halogenová svítidla, zářivky, zářivková svítidla bodová, zářivková svítidla s trubicemi, LED. Diodová svítidla, vypínače, strukturovaná kabeláž, KOŠE - odpadkové koše (i vestavné, s měkkým dojezdem), NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ, kování na dveře, kování pro posuvné…

3Poloplastované pletivo a oplocení Tišnov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Brněnská 280, Tišnov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kvalitní poplastované pletivo od Českého výrobce, vše pro stavbu oplocení - poplastovaná pletiva, poplastované sloupy, lesnická a svařovaná pletiva, branky a brány. Naše firma je na trhu od roku 1990 , proto Vám můžeme kvalifikovaně poradit s výběrem vhodného oplocení. V Tišnově máme…

4Hančl Radomír

Firma působící na trhu od roku 1990 a děláme montáže veškerého oplocení a branek a brán na klíč a to včetně dodávky materiálu. Nabízíme bezplatné zaměření a rozpočty na realizace oplocení. Máme krátké dodací lhůty a také kvalitní forma zpracování.

5TOP servis spol. s r.o.

Tovární 739/1, Brno Bezdlužná

Společnost TOP servis byla založena již v roce 1992. Výroba elektroinstalačních kabelových žlabů byla v průběhu let neustále vylepšována a rozšiřována o další produkty, a díky tomu se naše firma stala jedním z předních výrobců nosných kabelových systémů v tuzemsku. V současné době má firma 38…

6Slezák Petr - chovatelské potřeby

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Nebovidy 86, Nebovidy Bezdlužná

Nabízíme přepravní klece, autoklece a ohrádky. Umožňujeme zakázkovou výrobu.

7Horňáková Mária - HORMA - drátěný program

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Havlíčkova 2838/112, Kroměříž

Zabýváme se výrobou reklamních stojanů. Dále na A4 - A6 otočné, pultové, závěsné a podlahové, koše, sítě, háčky, police, regály. Mimo jiné firemní stojany opatříme nálepkami, cenovkami, plastem i kartonem.

8Martiš Antonín - Nábytkové kování

Na Rynku 349, Kunovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej nábytkového kování, úchytek či kuchyňských dvířek, dřezů a drátěných programů.

9KOVOS, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Družstevní I 221, Slavičín, Hrádek na… Bezdlužná

Naším oborem je výroba drátěných produktů a provádění povrchových úprav kovů.

10VDK plus s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Tovární 1209, Holešov Bezdlužná

Specializujeme se na nábytkové kování, závěsy, panty, výsuvy, úchytky a věšáky, zámky, magnety, výklopné systémy, soklové lišty. Máme nožky, stolové nohy, podpěry, šatní tyče, odpadkové koše, nábytkové rolety a kolečka, větrací mřížky, vrtací šablony, skládací a stolové podnože, drátěný program a…


Drátěný program, drátěné systémy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Drátěný program, drátěné systémy v lokalitě Morava – detailní popis

Drátěný program představuje soubor drátěných výrobků a systémů, které se používají nejčastěji v kuchyních, koupelnách, šatnách nebo kancelářích. Drátěný program je praktickým, přehledným a estetickým prvkem každé domácnosti. Vyrábí se nejčastěji z nerezové oceli, která se hodí do moderních interiérů.

Co zahrnuje drátěný program?

  • Výsuvné koše na odpadky, prádlo nebo potraviny
  • Otočné karusely do rohových skříněk
  • Závěsné systémy na sklenice, role papíru nebo koření
  • Šatní tyče, věšáky, drátěné koše pro uspořádání oblečení
  • Drátěné příborníky, držáky na nože nebo talíře do zásuvek
  • A mnoho dalších doplňků do domácností nebo kanceláří

Jaké jsou výhody drátěného programu?

  • Přehlednost věcí – drátěný program usnadňuje třídění, skladování a hledání věcí. Díky němu jsou věci viditelné a snadno dosažitelné. Výsuvné a otočné systémy jsou ideálním řešením pro využití prostoru i v rohových nebo hlubokých skříních.
  • Snadná instalace – drátěný program je jednoduchý na montáž, kterou zvládne každý.  
  • Čistota – drátěný program se snadno udržuje. Stačí ho jen otřít mýdlovou vodou. 
  • Design – drátěný program se vyrábí z kvalitního kovu nebo nerezu, které mají lesklý nebo matný povrch. Může být i pozlacený nebo černý.