Doutníky, humidory – Morava

Máte rádi doutníky? Pak víte, že nejde jen o kouření. Jde o zážitek, styl a eleganci. Doutníky jsou symbolem luxusu a prestiže. Ať už si je dopřáváte při jakékoliv příležitosti, vždy vám dodají šmrnc a sebevědomí. Prodejci doutníků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Gold Drive Brno

1.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Mezírka 5, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 18:00

V prodeji máme elektronické cigarety, ale i doutníky, dýmky a příslušenství. Velkoobchod, maloobchod, servis. Navštivte náš e-shop a vyberte si.

2Rumpa Zbyněk- Rumpa-drinks.cz2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(122)
Novoveská 552/5J, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kamenný a internetový obchod s velkou nabídkou originálních rumů a doutníků přímo z karibských obchodů. V naši nabídce najdete také humidory na uskladnění vašich oblíbených doutníků, a v neposlední řadě další oblíbené kvalitní značky vodky, cognacu či ginu i některé vyjímečné značky kvalitních vín.

3Karibske-doutniky.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Králova 1742, Tišnov Bezdlužná

Karibske-doutniky.cz, se sídlem Králova 1742, 666 01, Tišnov, v okrese Brno - venkov a v kraji Jihomoravský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 75884, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: výroba, obchod a služby…

5Dr.Josef Stanislav - MOSTEX import-export

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Tyršova 847 , Modřice Bezdlužná

Dovozujeme a také distribuujeme dýmeky a dýmkového a také cigaretového tabáku i doutníků a také příslušenství k dýmkám a doutníkům.

6Radoslav Dvořáček, DiS.

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 428, Adamov Bezdlužná

Naším oborem je internetový prodej doutníků, humidorů a příslušenství.

7Uhříček Miroslav - Dymky-online.cz

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Tetčická 255, Omice Bezdlužná

Nabízíme tabák, dýmky, doutníky, vodní dýmky a další tabákové výrobky a potřeby pro kuřáky.

9MIKA CZ, s.r.o.

Klimatizované skříně na víno, doutníky, klimatizace do vinných sklepů, modulární regálové systémy na víno.

10BENSTAR s.r.o,2 pobočky

3.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Lazecká 393/70a, Olomouc, Lazce
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme internetový prodej alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme víno a pivo, energetické drinky, potraviny, dochucovadla, dětskou výživu a cukrovinky. Dále náš sortiment zahrnuje cigarety, tabák, doutníky, drogistické potřeby a další.


Firmy v dalších lokalitách


Doutníky, humidory v lokalitě Morava – detailní popis

Doutníky představují tradiční způsob kouření tabáku, který má své kořeny v Americe. Doutníky se skládají z tabákových listů, které jsou navinuty do válce. Zapalují se na jednom konci. Kouř z doutníku se nevdechuje do plic, ale pouze ochutnává v ústech.

Doutníky jsou považovány za symbol luxusu, elegance a prestiže. Známými milovníky doutníků byli např. Winston Churchill, Mark Twain, Ernest Hemingway nebo Fidel Castro. Doutníky se často kouří při speciálních příležitostech, jako jsou narozeniny, svatby nebo různé úspěchy.

Druhy doutníků

Doutníky se liší podle velikosti, tvaru, síly a původu tabáku. Některé doutníky se vyrábějí z jednoho druhu tabáku, jiné zase z více druhů. Doutníky se také liší podle země původu. Mezi nejoblíbenější doutníky patří kubánské doutníky, dominikánské doutníky, nikaragujské doutníky nebo honduraské doutníky.

Příslušenství k doutníkům a péče o doutníky 

Doutníky vyžadují příslušenství a speciální péči. Musí se uchovávat v humidoru, aby se zabránilo jejich vyschnutí nebo plesnivění. Humidor je speciální krabička na doutníky s regulovanou vlhkostí a teplotou. Humidory se prodávají i ve formě elektrických humidorů.

Doutníky se také musí správně zapalovat a popelovat. K zapálení doutníku se doporučuje používat dřevěnou sirku nebo speciální zapalovač na doutníky. K popelování doutníku je nejlepší popelník na doutníky, který má výstupky pro položení doutníku.