Dortové formy, vykrajovátka – Morava

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1DEKORDORT, s.r.o. (sídlo společnosti)3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(99)
Komenského náměstí…, Kroměříž
Otevřeno od 9:30

Provozujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej potřeb a surovin pro cukráře. Nabízíme cukrářské pomůcky ke zdobení dortů i cukroví, vykrajovátka a dekorace či silikonové formy. V sortimentu naleznete také dortové stojany, podložky a formy, potravinářské barvy včetně marcipánu, fondánu, polev…

2Červenák Stanislav

Mariánské náměstí 71, Uherské Hradiště
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej domácích potřeb a spotřebičů či elektroniky, elektronářadí a osvětlovacích těles. Naše zboží si můžete prohlédnout a následně zakoupit v naší prodejně přímo v centru Uherského Hradiště.

3Sigmundová Renata- Cukrárna Na Náměstí

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody 306, Bzenec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme malá rodinná firma s tradicí více než 15 let. Pečeme podle starých českých receptů, ale nebráníme se vytvářet recepty nové, z nových moderních surovin – výrobky se sníženým obsahem cukru, se sníženým obsahem tuků, odlehčené jogurtem, tvarohem apod.

4Luňáčková Petra

Internetový prodej silikonového zboží pro cukráře. Nabízíme formičky, šablony, textury, žilkovače aj.

5SvětZdobení.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
1. máje 574/13, Kroměříž Bezdlužná

Pokud „zdobíte“ pro radost, jen občas, či jste profesionál, a proto neustále potřebujete něco nového nebo speciálního, jsme tu pro vás. Záleží nám na kvalitě našich služeb i výrobků.

6Filip Jaroslav

Výroba cukrářských, dortových forem a vykrajovačů.

7Tupperware

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krnovská 2864/75e, Opava Bezdlužná

Nabídka plastového nádobí s vodotěsným i vzduchotěsným uzávěrem, plastových kuchyňských pomůcek, dále nožů, silikonových forem a dětských výrobků. Plastové nádobí slouží k uchování čerstvých potravin, přípravě pokrmů, vaření, servírování nebo k přepravě.

8Hanzlíková Lenka - Kouzlo pečení

Hrnčířská 757/2, Hlučín
Otevřeno od 7:30

Prodáváme cukrářské potřeby firem Wilton, Modecor, PME. U nás najdete cukrářské pomůcky na pečení a zdobení dortů i cukroví, ale také modelovací hmoty, jedlý papír, dortové formy a další.

9Hanzelková Petra - Cukrářské potřeby

4.8
★★★★★
★★★★★
(74)
Sedlnice 187, Sedlnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem cukrářských potřeb. V sortimentu máme gelové barvy Wilton, vypichovače, vykrajovátka, dortové formy, sáčky a modelovací hmoty Formix.


Firmy v dalších lokalitách


Dortové formy, vykrajovátka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dortové formy, vykrajovátka najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.