Dortové formy, vykrajovátka – Morava

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1DEKORDORT, s.r.o. (sídlo společnosti)3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(71)
Komenského náměstí…, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Provozujeme maloobchodní i velkoobchodní prodej potřeb a surovin pro cukráře. Nabízíme cukrářské pomůcky ke zdobení dortů i cukroví, vykrajovátka a dekorace či silikonové formy. V sortimentu naleznete také dortové stojany, podložky a formy, potravinářské barvy včetně marcipánu, fondánu, polev…

2Červenák Stanislav

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Mariánské náměstí 71, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej domácích potřeb a spotřebičů či elektroniky, elektronářadí a osvětlovacích těles. Naše zboží si můžete prohlédnout a následně zakoupit v naší prodejně přímo v centru Uherského Hradiště.

3Sigmundová Renata- Cukrárna Na Náměstí

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
náměstí Svobody 306, Bzenec
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Jsme malá rodinná firma s tradicí více než 15 let. Pečeme podle starých českých receptů, ale nebráníme se vytvářet recepty nové, z nových moderních surovin – výrobky se sníženým obsahem cukru, se sníženým obsahem tuků, odlehčené jogurtem, tvarohem apod.

4Luňáčková Petra

Internetový prodej silikonového zboží pro cukráře. Nabízíme formičky, šablony, textury, žilkovače aj.

5Filip Jaroslav

Výroba cukrářských, dortových forem a vykrajovačů.

6Tupperware

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Krnovská 2864/75e, Opava Bezdlužná

Nabídka plastového nádobí s vodotěsným i vzduchotěsným uzávěrem, plastových kuchyňských pomůcek, dále nožů, silikonových forem a dětských výrobků. Plastové nádobí slouží k uchování čerstvých potravin, přípravě pokrmů, vaření, servírování nebo k přepravě.

7Hanzlíková Lenka - Kouzlo pečení

Hrnčířská 757/2, Hlučín
Dnes už má zavřeno

Prodáváme cukrářské potřeby firem Wilton, Modecor, PME. U nás najdete cukrářské pomůcky na pečení a zdobení dortů i cukroví, ale také modelovací hmoty, jedlý papír, dortové formy a další.

8Hanzelková Petra - Cukrářské potřeby

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Sedlnice 187, Sedlnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem cukrářských potřeb. V sortimentu máme gelové barvy Wilton, vypichovače, vykrajovátka, dortové formy, sáčky a modelovací hmoty Formix.


Firmy v dalších lokalitách


Dortové formy, vykrajovátka v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Dortové formy, vykrajovátka najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.