Dětské kočárky – Morava

Výběr správného dětského kočárku je důležitým rozhodnutím pro každého rodiče. Při výběru zvažte potřeby vašeho dítěte, typ kočárku, bezpečnostní opatření, pohodlí, manévrovatelnost, skladování a kvalitu. Prodejců dětských kočárků v lokalitě Morava.

1–10 firem z 372 nalezených Filtry

1Baby Group s.r.o. – e-shop crystalbaby1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 968, Holešov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme e-shop s kojeneckým sortimentem výjimečné kvality. Ať už vybíráte kočárek, nosítko, autosedačku, dětské oblečení nebo dětskou kosmetiku, obraťte se na nás. Prodáváme výrobky značek Baby Tula, Ergobaby, Happy Horse, Joolz a Sauvinex.

2Kašuba Robert - Kaspo Prostějov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Winklerova 2264, Prostějov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme český výrobce kojeneckého zboží. Nabízíme vám zavinovačky, kojenecké oblečení, výbavu do postýlky, křtící roušky a mnoho dalšího pro vaše děti. Vše vyrábíme s pečlivostí a láskou. Provozujeme jak kamennou prodejnu, tak e-shop.

3Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

4RŮŽOVÝ PANTER, s.r.o. - kočárky

3.7
★★★★★
★★★★★
(206)
Křenová 32, Brno-Trnitá
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní sortiment pro kojence a batolata. Prodáváme kočárky, autosedačky, postýlky, ohrádky, dětský textil a ostatní potřeby. Distribuujeme zboží značek Hauck, Inglesina, Jane, Tako, Chipolino, Hartan a Concord. V sortimentu naleznete přebalovací podložky, chodítka a chůvičky.

5POMPO spol. s r.o.122 poboček

Maloobchodní prodej hraček, kočárků, autosedaček, dětských a kojeneckých oděvů a výbavy k rekreačním sportům.

6Hrubý Zdeněk - HC Compact

Drobného 558/45a, Brno
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme fitness trenažéry KETTLER a sportovní potřeby.

7SUPCO, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brněnská 128, Pohořelice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Jsme velkoobchod s hračkami. Náš sortiment obsahuje spoustu hraček z celého světa. Nabízíme hračky pro kluky, děvčata i nejmenší, společenské hry, puzzle a stavebnice. Náš velkoobchod zastupuje výrobce českých hraček Bonaparte, Dino Toys, Efko Karton, Lena, Směr, Profibaby, Kazeto, Lori, Vista.…

8Mobilie s.r.o. - hračky10 poboček

2.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykova 118 , Brno-Modřice Bezdlužná

Provozujeme internetový prodej hraček, her, autosedaček, kočárků a kojeneckých potřeb.

9Landoriová Marcela

Vážení zákazníci, internetovým prodejem se zabýváme již cca 7 let. Obchod Celan, provozujeme od roku 2011.Na začátku byl naší specializací prodej hraček a dárkového zboží. Od začátku roku 2014 začínáme rozšiřovat nabídku dětských potřeb a těhotenského oblečení. Obchod Celan byl od svého počátku…

10Lundová Ludmila - Baby car

4.6
★★★★★
★★★★★
(406)
Božetěchova 2843/97a, Brno-Královo Pole
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Obchod který se specializuje na prodej kojeneckých potřeb a prodej dětských kočárků a autosedaček. Široký sortiment potřeb. Největší důraz na spokojenost zákazníka.


Dětské kočárky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dětské kočárky v lokalitě Morava – detailní popis

Dětský kočárek je jedním z nejdůležitějších pořízení pro rodiče. Poskytuje pohodlný a bezpečný způsob, jak přepravit dítě při procházkách venku, nákupech či jiných každodenních aktivitách. S tolika možnostmi na trhu je však rozhodnutí o výběru správného kočárku často složité. 

Jaké jsou typy kočárků?

  • Hluboké kočárky – jsou vhodné pro nejmenší děti od narození do zhruba 6–9 měsíců věku. Mají tvar postýlky nebo korby, houpací podvozek, odpruženou konstrukci a ochranu před sluncem a deštěm.
  • Sportovní kočárky – jsou určené pro děti od 6 měsíců do 2 let. Umožňují nastavit polohu korby ze sedu do lehu, mají lehkou skládací konstrukci a snadné ovládání.
  • Golfové kočárky – jsou vhodné pro děti od 1 roku do 4 let. Jsou nejlehčí, skládací, pouze pro sezení a slouží pro krátký přesun z místa na místo.

Existují také kombinované kočárky, které umožňují umístit hlubokou, sportovní korbu i autosedačku na univerzální podvozek. Tyto kočárky jsou ideálním řešením pro rodiče, kteří chtějí mít více možností v jednom.

Jak vybrat dětský kočárek?

Při výběru se zaměřte na tyto faktory:

Bezpečnost

Bezpečnost je nejvyšší prioritou při výběru kočárku pro vaše dítě. Zkontrolujte, zda kočárek splňuje příslušné bezpečnostní normy a má certifikáty. Dále se zaměřte na pevnou konstrukci, bezpečnostní pásy, brzdy a stabilní podvozek.

Pohodlí

Dítě stráví v kočárku hodně času, a proto je důležité, aby byl pohodlný. Zkontrolujte polstrované sedadlo, nastavitelné opěrky nohou a opěrku zad. Vhodný je také kočárek s dostatečným prostorem pro dítě, aby se mohlo pohodlně pohybovat.

Manévrovatelnost

Dobrá manévrovatelnost je klíčová, zejména v případě, kdy budete kočárkem často manipulovat ve veřejných prostorech, jako jsou obchody nebo úzké chodníky. Vyzkoušejte kočárek před koupí a zjistěte, jak dobře se ovládá a zda snadno projde různými terény.

Skladování a přenos

Uvažujte o velikosti kočárku a jeho schopnosti se složit pro snadnou přepravu a skladování. Pokud máte omezený prostor v autě nebo doma, je dobré zvolit kočárek, který se dá snadno složit a uložit.

Kvalita a odolnost

Investice do kvalitního dětského kočárku se vyplatí. Hledejte kočárek vyrobený z kvalitních materiálů, který vydrží dlouhou dobu a odolá každodennímu používání.