Dětské knihy, knihy pro děti – Morava

Dětské knihy mají vliv na rozvoj dětí v mnoha oblastech. Podporují čtení, fantazii, kreativitu, emocionální inteligenci a kulturní povědomí. Proto je důležité představit dětem rozmanité knihy již od útlého věku. Prodejci dětských knih v lokalitě Morava.

1–10 firem z 124 nalezených Filtry

1Městská knihovna - Rýmařov

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Julia Sedláka 18, Rýmařov
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná Ověřená

V naší knihovně provozujeme půjčovnu knih pro děti a mládež, studenty, dospělé i seniory. Nabízíme rozmanitý fond beletrie a naučné literatury. Součástí naší knihovny jsou čítárny s časopisy, komiksy a denním tiskem, audioknihami, cizojazyčnou a regionální literaturou či stolními hrami.

2TURPRESS spol. s.r.o.2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopa Velikého…, Ostrava-Vítkovice Bezdlužná Ověřená

Máte rádi luštění křížovek? V TURPRESS spol. s.r.o. se zabýváme vydavatelskou činností. Vydáváme tituly s oblíbenou luštitelskou tématikou. Vydáváme křížovky, osmisměrky, sudoku a dětské luštění. Provozujeme online křížovkářský slovník.

3Mateřská škola Na Úvoze Ivančice1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na úvoze 1550/1 , Ivančice Bezdlužná Ověřená

Jsme sídlištní 5 třídní mateřská škola sídlící v jednopatrové budově uprostřed jabloňového sadu. Součástí mateřské školy je prostorná zahrada. Za budovou je školní zahrada s pískovišti a několika zahradními průlezkami, houpačkami, skluzavkami a dřevěnými lavičkami. 1 třída odloučené pracoviště.…

4Knihkupectví - antikvariát Atlas Alfa

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Nám. Př. Otakara 754, Litovel
Otevřeno od 8:00

Pevně věříme, že bohatá nabídka několika tisíc titulů v našem antikvariátu obsahuje Vámi hledaný titul. Dále nabízíme staré pohlednice a drobná umělecká díla. V případě, že vlastníte zajímavou knížku či pohlednici a nechcete ji dále vlastnit, budeme rádi, když nám ji nabídnete k prodeji.

5Chamber s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svitavská 872/23, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Chamber s.r.o. - Internetový prodej vybavení nejen pro školy a školská zařízení. Nabízíme školní nábytek, školní pomůcky, školní tiskoviny, učebnice, široký sortiment diplomů, výtvarné potřeby, hračky, hry, tiskárny a mnoho dalších školních, výtvarných a sportovních potřeb. Vyrábíme také razítka a…

6Základní škola Brno, Novoměstská 21, příspěvková organizace

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Novoměstská 1887/21, Brno Bezdlužná

Naše škola je tzv. úplná, zahrnuje 1. a 2. stupeň, školní družinu a školní jídelnu. Pro výuku jsou k dispozici kmenové učebny, odborné pracovny pro fyziku a chemii, přírodopis, hudební výchovu, multimediální učebna pro 1. stupeň, cvičná kuchyňka, pěstírna, učebna technických prací, knihovna a dvě…

7Obecní úřad Drnovice (okres Vyškov)

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Drnovice 1, Drnovice

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

8Obec Kozlany

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kozlany 8, Kozlany
Otevřeno od 7:00

Obec se nachází v nadmořské výšce 305 metrů a na území žije 340obyvatel. Poskytujeme služby Czech POINTu.

9Městská knihovna Znojmo3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Zámečnická 288/9, Znojmo
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Nabízíme knihovnické služby všem čtenářům. Nabízíme knihy pro děti i dospělé. V knihovně poskytujeme služby studovny, kde je přístup na internet. Dále nabízíme oddělení Knihovna rakouské literatury.

10Kopuletá Jiřina

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lysovice 116, Vyškov Bezdlužná

Provozujeme on-line prodáváme dětské oblečení a školní potřeby a kosmetiku a hračky a knihy i DVD a dále nabízíme trička a šortky a tepláky a pyžama a kšiltovky.


Dětské knihy, knihy pro děti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dětské knihy, knihy pro děti v lokalitě Morava – detailní popis

Dětské knihy jsou nejen příjemným zdrojem zábavy, ale také mají významný vliv na dětský rozvoj a vzdělávání. Od malých příběhů s obrázky pro nejmenší až po rozsáhlejší romány pro starší děti. Dětské knihy mají schopnost rozvíjet fantazii, kreativitu a jazykové dovednosti, a přispívají tak k celkovému růstu a vzdělávání dětí.

Nejlepší dětské knihy

Existuje mnoho druhů dětských knih, které se liší stylem, formátem a obsahem. 

  • Pohádky – jsou tradičním a oblíbeným druhem dětských knih. Obsahují kouzelné příběhy s magickými bytostmi a morálními ponaučeními. Pohádky často obsahují prvky fantazie a dobrodružství.
  • Příběhy s obrázky – tyto knihy jsou určeny především pro mladší děti. Kombinují krátké příběhy s barevnými ilustracemi, které pomáhají dětem vizualizovat příběh a rozvíjet jejich schopnost čtení obrázků.
  • Knihy pro začínající čtenáře – tyto knihy jsou navrženy pro děti, které začínají rozvíjet své čtenářské dovednosti. Obsahují jednoduché věty, krátké kapitoly a snadno čitelné texty, které pomáhají dětem postupovat ve čtení.
  • Romány pro starší děti – tento druh knih je určen pro starší děti a teenegary. Tyto knihy mají delší příběhy s komplexnějšími postavami a zápletkami. Mnohdy se zabývají problémy a tématickými otázkami, které jsou relevantní pro daný věk.
  • Vzdělávací knihy – jsou zaměřeny na učení a rozvoj konkrétních dovedností. Mohou se zabývat různými tématy, jako jsou čísla, písmena, příroda, věda, nebo historie. Tyto knihy často obsahují interaktivní prvky a cvičení.
  • Poezie a básně – knihy s poezií a básněmi jsou plné rýmů, rytmu a jazykové hravosti. Tento druh knih podporuje dětskou kreativitu a jazykový vývoj.
  • Encyklopedie a knihy faktů – tyto knihy poskytují informace o široké škále témat, jako jsou příroda, zvířata, geografie nebo dějiny. Jsou často doplněny ilustracemi a fotografickým materiálem.