Dalekohledy – Morava

Dalekohledy jsou skvělým nástrojem pro objevování krás přírody, hvězd a vesmíru. S dalekohledem můžete vidět detaily, které by vám jinak unikly. Jsou užitečné nejen pro lovce, ale i pro turisty a sportovce. Přehled prodejců dalekohledů v lokalitě Morava

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1FOTOPARTNER s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Cejl 40/107, Brno
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provozujeme kamenný obchod a e-shop s dalekohledy a puškohledy značek FOMEI a NIKON. Dále nabízíme filtry, brašny, pouzdra a batohy pro fotoaparáty. Prodáváme kompletní vybavení fotografických ateliérů: studiové blesky, bateriové generátory, trvalá světla a další, také dodáváme inkjet materiály.

2OPTIKA RICHTER, s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(112)
Žerotínovo náměstí…, Brno-Veveří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

OPTIKA RICHTER, s.r.o.-Děláme vyšetření zraku a aplikace kontaktních čoček a dále prodáváme brýlové obruby a sluneční brýle a dioptrická skla i zvětšovací pomůcky.

3AVIKO, spol. s r.o.

Provozujeme maloobchodní prodejnu zbraní a střeliva s nejdelší tradicí. Sortiment zbraní, střeliva a příslušenství stále rozšiřujeme i o zábavné zbraně typu air soft a další. Co nemáme ..zajistíme. Srdečně Vás zveme do tradiční prodejny zbraní a střeliva v centru Brna na ul. Rašínova 10.

4EWAX spol. s r.o.

Prodejna zbraní, nabízíme lovecké potřeby, nože, oděvy. Zábavná pyrotechnika. Potřeby pro sebeobranu. vzduchové a rychlopalné pistole, malorážky a sportovní pušky, broky a diabolky, náboje do zbraní, stolní nádobí, pivní a vinné sklenice, restaurační a obalové sklo, kosmetické flakony, kompaktní…

5ADDA LOVECKÉ POTŘEBY

Slovenská 510/10, Olomouc
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva, dalekohledů, puškohledů, termovize a optických přístrojů pro myslivost či sport. Prodej oděvů, obuvi, nožů, veškeré vybavení pro myslivost a lovy. Zprostředkování zahraničních lovů. Servis zbraní. Export / Import.

6EUROHUNT s.r.o.

Činnost našeho internetového obchodu EUROHUNT.cz je zaměřena na import loveckých potřeb pro náročného lovce, pro sportovní střelce i milovníky přírody. Sortiment společnosti je velice široký a zahrnuje vnadidla, vábničky, fotopasti, nože, svítilny, lovecké oděvy i obuv, praktické pomůcky do auta i…

7ARMY - SURPLUS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Škodova 692/13, Přerov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Prodáváme vojenskou a armádní výstroj a materiál. V sortimentu naleznete čluny, baterky, batohy, vaky, dalekohledy, celty, helmy a přilby. Nabízíme identifikační známkys a širokou nabídku armádního oblečení. Dodáváme zbraně, munici, vlajky a odznaky. Prodej v kamenné prodejně a na eshopu.

8Karel Tomeček - lovecké potřeby1 pobočka

Lovecké potřeby, dalekohledy, puškohledy, kynologické potřeby, zbraně a střelivo pro lov i sport. Pokud scháníte něco s našeho sortimentu, tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací.

9JD hunt s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Chlupice 619, Hostěradice-…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme specializovaný obchod pro myslivce, lovce, kynology a přátele přírody. Nabízíme lovecké potřeby. V sortimentu najdete dalekohledy, puškohledy, svítilny na zbraně, kolimátory, oblečení a obuv, svítilny, fotopasti, nože, brašny a batohy, nábojové pásy a pouzdra, vábničky, krmná zařízení, zbraně…

10Babušková Eva- Dekl.cz

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Přibická 247, Přísnotice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej mobilních telefonů a příslušenství. V našem sortimentu najdete také hračky, kosmetiku, hodinky, brašny, optiku (kamerové systémy, dalekohledy, mikroskopy, fotoaparáty..), autodoplňky, potřeby pro dům a zahradu, doplňky stravy, oděvy a oděvní doplňky, počítače, notebooky,…


Dalekohledy – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Dalekohledy v lokalitě Morava – detailní popis

Dalekohled je optický přístroj, který umožňuje pozorovat vzdálené objekty s větším zvětšením a jasností. Dalekohledy se používají pro různé účely, jako je myslivost, turistika, sport, astronomie, vojenství nebo divadlo.

Podle konstrukce se dalekohledy dělí na binokulární a monokulární. Binokulární dalekohledy mají dva objektivy a dva okuláry, které umožňují pozorovat oběma očima současně. Monokulární dalekohledy mají pouze jeden objektiv a jeden okulár, který umožňuje pozorovat jedním okem.

Typy dalekohledů

  • Turistické dalekohledy – nejčastěji se prodávají jako binokulární dalekohledy. Jelikož jsou určeny pro turisty a cestovatele, vyznačují se nízkou hmotností a menšími rozměry oproti jiným typům dalekohledů.
  • Myslivecké dalekohledy – označují se i jako lovecké dalekohledy. Vyznačují se dobrou světelností, aby mohly nabídnout ostrý obraz i za šera. Prodávají se v maskovacích barvách.
  • Vojenské dalekohledy – vyznačují se nejlepším obrazem a vysokou odolností. Mají řadu funkcí, jako je např. vestavěný digitální kompas. 
  • Hvězdářské dalekohledy – neboli teleskopy. Jsou určeny k pozorování planet, hvězd a dalších vesmírných objektů. Vyznačují se větší a robustnější konstrukcí. Umisťují se na stativ. 
  • Pozorovací dalekohledy – neboli spektivy. Jsou určeny pro pozorování ptactva či sledování sportu.
  • Dětské dalekohledy – jsou určeny pouze pro děti. Aby je děti udržely a mohly komfortně pozorovat, jsou jim přizpůsobeny svou velikostí a hmotností.