Brýle, kontaktní čočky a příslušenství – Morava

Hledáte kvalitní dioptrické brýle, které vám pomohou vidět ostře a pohodlně? Pak navštivte oční optiku. Optometrista vám odborně změří zrak a doporučí vám to nejlepší pro vaši zrakovou vadu. Přehled prodejců dioptrických brýlí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 283 nalezených Filtry

1Bilíková Blanka - SafeArt - ochranné pracovní pomůcky3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Lesní 3609/25, Hodonín
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem ochranných pracovních pomůcek. V našem sortimentu naleznete pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, ochranné pracovní brýle, pomůcky na ochranu proti pádu a mnoho dalšího.

2Jamnická Marcela - Optik Jamnický

5.0
★★★★★
★★★★★
(15)
Solná 42/5, Opava
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme oční optika, která pečuje o váš zrak. Nabízíme vám široký výběr brýlí, brýlových obrub, kontaktních čoček a příslušenství. Poskytujeme kompletní servis o vaše brýle. Na přání aplikujeme kontaktní čočky. Součástí našich služeb je odborné měření zraku a zrakové poradenství.

3Ing. Chmelař Josef - VMD drogerie

3.7
★★★★★
★★★★★
(84)
tř. Masarykova 145, Veselí nad Moravou
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná Ověřená

Náš internetový obchod nabízí širokou škálu výrobků, jako jsou parfémy, kosmetika, přípravky pro praní a úklid, potřeby pro hobby a zahradu, dům a bydlení či interiérové doplňky. Zboží si můžete vyzvednout v jedné z našich sedmi kamenných prodejen, kde máme i showroom, případně Vám ho…

4CHLEBIŠ s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(79)
Markvartovická 1965…, Hlučín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem profesionální zahradní techniky a komunální techniky. Nabízíme vám širokou škálu strojů STIHL včetně zahradních traktorů, dále ochranné vybavení a oděvy STIHL, ruční nářadí a nástroje STIHL a mnoho dalšího.

5Maver s.r.o

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Březnice 356, Březnice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme obchodní a poradenskou činnost v oblasti povrchových úprav, ručního nářadí, brusiva a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme také prodej lepidel, tmelů a stavební chemie.

6Pošík Ladislav - jízdní kola

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Podolská 88, Hradec nad Moravicí
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem a servisem jízdních kol, horských kol, elektrokol i silničních kol, koloběžek a elektrokoloběžek především značek Author, Scott a CTM včetně cyklistického příslušenství. Nabízíme celou řadu sortimentu a cyklistických potřeb, přileb a sportovního oblečení značek CRAFT,…

7ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(95)
Kaštanová 1188/2, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem pracovních oděvů, pracovních obuví a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pomůcky na ochranu zraku, sluchu, dýchacích cest i na ochranu proti pádu. Součástí našeho sortimentu jsou i ochranné přilby a pracovní rukavice.

8Optika Šternberk - Jaroslava Korcinová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Radniční 88/2, Šternberk Bezdlužná Ověřená

Nabízíme velký výběr brýlových obrub klasických i extravagantních, brýlových čoček s různou úpravou, doplňků. Samozřejmostí je i odborné poradenství. Prodáváme dioptrická skla renomovaných firem a sluneční brýle.

9VENAMO s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(61)
Zámecká 7, Veselí nad Moravou
Otevřeno do 17:00

Prodáváme náhradní díly na osobní automobily a díly pro tuning vozidel. Provozujeme specializovaný autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, diagnostiku a geometrii aut. Dále montujeme klimatizace a prodáváme pracovní oděvy. Obraťte se na nás!

10POMAX ZL, s.r.o.

Zabýváme se výrobou pracovních rukavic. Pro výrobu používáme useň, hovězí štípenku, umělou useň a textil. Dále prodáváme ochranné pracovní pomůcky jako čepice, přilby, masky, oděvy, ochrany očí, uší a čisticí potřeby.


Brýle, kontaktní čočky a příslušenství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Brýle, kontaktní čočky a příslušenství v lokalitě Morava – detailní popis

Dioptrické brýle jsou vynikajícím prostředkem k nápravě refrakčních vad oka a jsou nejčastějším způsobem korekce zraku

Jak dioptrické brýle fungují?

Dioptrické brýle jsou navrženy tak, aby korigovaly refrakční vadu oka, což znamená, že pomáhají očím zaměřit se na vzdálenosti různých objektů. Když máte refrakční vadu, váš zrak může být neostrý a můžete mít potíže s viděním na dálku nebo blízko.

Dioptrické brýle mají na skle nebo plastové čočce speciální zakřivení, které před očima mění směr světelných paprsků tak, aby se vaše oči mohly správně soustředit na objekty. Dioptrické brýle se liší v závislosti na tom, jaká refrakční vada je korigována. 

Typy dioptrických brýlí

Dioptrické brýle mohou mít různé typy čoček a různé styly rámu. Některé čočky jsou jednoohniskové, což znamená, že mají stejnou korekci v celé ploše. Další jsou multifokální a obsahují dvě nebo více oblastí korekce pro různé vzdálenosti, například pro čtení nebo řízení.

Existují také speciální dioptrické brýle, které jsou navrženy k ochraně očí při práci s počítačem nebo při sportu. Tyto brýle mohou mít speciální filtr, který blokuje modré světlo, nebo mohou mít antireflexní povrchovou úpravu, aby byly pohodlnější při používání.

Jak získat dioptrické brýle?

Pokud si myslíte, že potřebujete dioptrické brýle, měli byste se objednat k očnímu lékaři (oftalmologovi). Oční lékař bude testovat váš zrak a určí vaší refrakční vadu. Poté vám doporučí dioptrické brýle a předepíše vám přesnou dioptrii, kterou potřebujete.

Po vyšetření můžete rovnou zajít do oční optiky, kde vám pomohou vybrat si vhodné brýlové čočky a obruby, které odpovídají vašim potřebám a vkusu. 

Dioptrické brýle nejsou levnou záležitostí, ale pro vaše zdraví jsou velmi důležité. Cenu dioptrických brýlí můžete brát jako investici do vašeho zdraví. Kvalitní dioptrické brýle vám pomohou vidět ostře a pohodlně, což může vést k lepšímu zdraví očí a celkovému pohodlí.