Bio krby – Morava

Bio krby jsou skvělou alternativou pro ty, kteří chtějí mít doma krb bez komplikací a nákladů. Tyto krby nabízejí krásný pohled do živých plamenů, které spalují ekologický biolíh bez spalin a zápachu. Přehled prodejců bio krbů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 29 nalezených Filtry

1Krby Polách s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pivovarská 273, Uherské Hradiště Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výstavbou krbů a krbových kamen. Zajišťujeme kompletní stavbu krbů na klíč – od zaměření přes 3D vizualizace, dodávku vhodné krbové vložky až po samotnou stavbu krbu a topnou zkoušku. Realizujeme teplovodní krby, teplovzdušné krby, akumulační krby, akumulační kamna a plynové krby.

2KL - Trade, s.r.o.- elektrické krby3 pobočky

Příční 130/24, Brno-Zábrdovice
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Obchodní společnost KL-Trade, s. r. o. Vám tímto představuje elektrické krby, nový trend moderního domova, kanceláří a reprezentačních místností. Krásný a praktický doplněk, který zaujme dominantní postavení ve Vašem interiéru. Kromě vysoké estetické hodnoty umožňují elektrické krby i praktické…

3BIOFIRE s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí Svobody 9…, Blansko
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Stavíme klasická kachlová kamna a krby a krbová kamna nové koncepce bez kovové vložky a topidla jsou postavena z kvalitních žáruvzdorných surovin jako je šamot a kachle a speciální tmely a omítka a dále i kamna mají vysokou účinnost a vynikající akumulaci.

4RUSH, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Luční 1528, Dubňany
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na kompletní realizace stavby krbů na klíč. Teplovzdušné a teplovodní krby, krbové vložky. Bohatý výběr obkladových materiálů: žula, mramor, pískovec, štípaný kámen, dřevěný masiv. Dodáváme též příslušenství a krbové nářadí.

5Pančocha Jiří - EKO-TOP

4.3
★★★★★
★★★★★
(18)
Předbranská 415, Uherský Brod
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a stavby krbů a kachlových kamen i kachlových sporáků. Nabízíme prodej zahradních krbů a grilů Weber. Dále prodáváme stavební materiál pro stavby krbů a kamen či kouřovody, izolační materiály, ventilační mřížky i krbové nářadí a brikety.

6Pavel Vaňha - Krby, kamna, krbové vložky

4.3
★★★★★
★★★★★
(15)
Dolní novosadská 41…, Olomouc - Nové Sady
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Postavíme jak venkovní, tak vnitřní krb. Krbová i kachlová kamna vysoké kvality a moderního vzhledu. Veškerou dokumentaci a výkresy včetně 3D návrhů si zpracováváme sami. Máme v tomto oboru bohaté zkušenosti a dokážeme vám tak dobře poradit.

7Sochor Karel - Keramika-krby.cz

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jižní 296/118, Olomouc
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme stavby krbů a montáží kamen od roku 1990, stavíme kachlové sporáky a kamna. Dále i prodáváme krbové vložky, krbová kamna a materiál, který ke stavbě krbů a kamen potřebujete. Použité materiály mají atesty a vyhovují normám. Internetový prodej.

8Krby - Martin Pinta

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chválkovická 109/14, Olomouc
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se stavbou krbů a kachlových kamen, stavbou a montáží zděných i nerezových komínů. Poskytujeme poradenství, návrhy a rozpočty v oboru kamnářství a kamnářských stavebních materiálů. Součástí našeho sortimentu na prodejně jsou krbové vložky, krbová kamna, kachle, obklady, biokrby a další.

9Krby Šenov - Ing. Danuše Banasinská

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Křižovatkou, Šenov
Otevřeno od 13:00

Společnost nabízí realizace krbů a prodej krbových vložek, krbových kamen, teplovodních krbových vložek HOXTER, AQUADOR, akumulačních a izolačních materiálů, teplovzdušných rozvodů a příslušenství, izolačních materiály na stavbu krbu.

10Simeonov Jiří1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Ostravská 72, Příbor

Společnost prodává krbová kamna, krbové vložky, bioetanolová kamna, sporáky a kotle na tuhá paliva.


Firmy v dalších lokalitách


Bio krby v lokalitě Morava – detailní popis

Bio krby jsou velmi oblíbenou a moderní alternativou ke klasickým krbům. Jsou ideálním řešením pro každou domácnost, která si chce užívat pohledu do živých plamenů, a to bez potřeby komínu, paliva, elektrického připojení nebo náročné údržby. Tyto krby spalují speciální biolíh, který je ekologický a nevypouští žádné spaliny ani zápach. Na trhu existuje široká škála typů a designů bio krbů, které se odliší svou velikostí, výkonem, umístěním a také cenou. 

Typy bio krbů

Nástěnné bio krby

Instalují se na plochou stěnu nebo do dutiny ve stěně. Mají obvykle úzký a elegantní tvar, který šetří prostor a dodává interiéru moderní vzhled. Výhodou nástěnných bio krbů je to, že jsou snadno instalovatelné a nepotřebují žádné stavební úpravy. Mezi jejich nevýhody patří menší objem nádržky na biolíh a kratší doba hoření. 

Volně stojící bio krby

Jak už název napovídá, jedná se o samostatné jednotky, které lze umístit kamkoliv v místnosti. Mají obvykle větší rozměry a vyšší hmotnost než nástěnné bio krby. Za to mají větší objem nádržky a delší dobu hoření. Volně stojící bio krby jsou flexibilní a mobilní. Na druhou stranu jsou dražší a zabírají více místa. 

Závěsné bio krby

Zavěšují se na zeď, nebo do stropu pomocí speciálních háků či lan. Mají obvykle originální design, který poutá pozornost. Závěsné bio krby jsou lehké a nenarušují podlahu ani stěnu. Mezi jejich nevýhody patří složitější montáž a nižší bezpečnost. 

Stolní bio krby

Jedná se o malé a kompaktní jednotky, které lze postavit na stůl, polici nebo jiný pevný povrch. Jsou ideálním řešením pro vytvoření útulné atmosféry v menších prostorech, na balkoně či na terase. Stolní bio krby jsou levné a snadno přenositelné. Na druhou stranu mají nižší výkon a kratší dobu hoření.