Bicí nástroje, bubny – Morava

Jsou nejstarší hudební nástroje a zároveň nejširší skupinou hudebních nástrojů. Mají velkou tradici v různých kulturách a oblastech světa. Dnes jsou neodmyslitelnou součástí mnoha hudebních žánrů. Přehled prodejců bicích nástrojů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 22 nalezených Filtry

1Základní umělecká škola Františka France, Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Základní umělecká škola pro 542 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných a tanečních oborů.

2Základní umělecká škola Znojmo, příspěvková organizace2 pobočky

Základní umělecká škola nabízí výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů. V rámci Základní umělecké školy Znojmo a jejich předchůdkyň (Městská hudební škola, Základní hudební škola, Lidová škola umění). Pořádáme společenské vystoupení, besídky a divadelní…

3Hudebniny Amadeus - Oprchalová Alena

4.7
★★★★★
★★★★★
(63)
Nový Šaldorf 314, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Internetový i kamenný prodej hudebních nástrojů. V nabídce máme kytary, klávesy, bicí, smyčce, zvukovou a světelnou techniku, kabely, konektory, noty a příslušenství. Prodej a opravy hudebních nástrojů, zvukové a světelné techniky.

4Základní umělecká škola Uherské Hradiště

Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Základní umělecká škola pro 1700 žáků se zaměřením na výuku hudebních, výtvarných, tanečních a literárně-dramatických oborů.

5Základní umělecká škola Žerotín, Kavaleristů1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kavaleristů 880/6, Olomouc Bezdlužná

Nabízíme výuku hudebních, tanečních a literárně-dramatických oborů. Vyučujeme hraní na hudební nástroje klávesové, strunné, dechové, bicí i smyčcové.

6AUDIO PARTNER s.r.o. - Kytary.cz (pobočka Brno-Černá Pole)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3417)
Lidická 1869/28, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kamenná prodejna se zaměřením na kytary, elektrické kytary či baskytary, klávesové nástroje, kytarové a baskytarové aparatury a komba, efekty včetně vybavení pro bubeníky, zvukaře, dechaře a hráče na smyčcové nástroje atd.

7Audioworks Music s.r.o. - AUDIOWORKS CZ

4.5
★★★★★
★★★★★
(256)
Lafayettova 42/14, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej akordeonů, dechových, bicích a klávesových nástrojů, kabelů, kufrů, světel a DJ techniky. Komisní prodej. Návrh a realizace osvětlení a ozvučení.

8Big band Žerotín Olomouc

Jsme základní umělecká škola Olomouc, která má dlouholetou tradici. V současné době má téměř 1 400 žáku a 70 pedagogů. Mimo individuální výuku, nabízíme také zkušenosti ve větších sborech a orchestrech.

10MUSIC CENTRUM s.r.o.

Wilsonova 213/17, Přerov
Otevřeno do 17:00

Prodej a opravy hudebních nástrojů, prodej příslušenství a hudebních pomůcek, not, zpěvníků a audio nosičů. Možnost platby kartou a nákupu na splátky.


Firmy v dalších lokalitách


Bicí nástroje, bubny v lokalitě Morava – detailní popis

Bicí nástroje jsou hudební nástroje, jejichž zvuk nebo tón vzniká údery paliček (dřevěných nebo kovových paliček), ruky, prstů nebo kladívka. A to buď do napjaté blány nástroje (bubny, tympány), nebo přímo na jejich stěny (triangl, xylofon). Do bicích hudebních nástrojů patří i nástroje, které jsou rozeznívány třesením (rumba-koule), škrábáním nebo drhnutím (guiro), dechem (lotosová flétna, slavík), nebo také smyčcem (pila).

Rozdělení bicích nástrojů

Blanozvučné – sem patří všechny bicí nástroje, u kterých se rozeznívá blána.

  • Jednoblánové (tympány, bonga)
  • Dvoublánové (bubny)

Samozvučné – zahrnuje všechny bicí nástroje, u kterých se rozeznívá jejich samotné tělo bez blány.

  • Laděné (xylofon, vibrafon, trubicové zvony)
  • Neladěné (triangl, činely, tamburína)

Bicí souprava

Jedná se o několik bicích nástrojů sestavených k sobě do jedné sady tak, aby bylo možné hrát na všechny komponenty najednou. Do bicí soupravy patří: basový buben, malý buben, přechody, kotel a činely.