Bazary a zastavárny – Morava

Bazary a zastavárny jsou zajímavou alternativou k běžnému obchodu s novým zbožím. Pokud je budete používat rozumně a opatrně, můžete ušetřit peníze, najít originální věci nebo řešit dočasný nedostatek hotovosti. Bazary a zastavárny v lokalitě Morava.

1–10 firem z 516 nalezených Filtry

1SPOSMASTAV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
K. H. Máchy 1064/24, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Jsme Moravská firma, zabývající se kompletním servisem v oblasti oken a dveří, od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Dále zajišťujeme úklid komerčních prostor, panelových domů i domácností, ochranu objektů, vozidel i osob. Nabízíme kamerový systém, fyzickou ostrahu budov, skladů, areálů a…

2Jelínek Jiří - skútry, čtyřkolky

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Tovární 219, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Prodej i servis sněžných skútrů Ski Doo, Lynx a Yamaha i terénních čtyřkolek Gladiator, Dinli a Journeyman. Prodej doplňků a náhradních dílů. Bazar.

3Weiniger Pavel - Top stěhování

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Kabátníkova 218/6 , Brno Bezdlužná

Nabízíme stěhování rodinných domů i velkých firem. Na Vaše přání Vám dodáme obalový materiál, případně věci zabalíme, převezeme a vybalíme na novém místě. Nepotřebné věci odkoupíme nebo zlikvidujeme. Pozvěte si nás na konzultaci domů, poradíme, odhadneme a ukážeme Vám, že heslo "lepší…

4Aurum - Brno

3.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Sokolská 364/4, Brno-Veveří

Nabídka výkupu zlomkového zlata a stříbra za ceny vypočítané na základně odborné analýzy. Výroba zlatnických polotovarů, zlatnických, faserských a ryteckých prací. Investiční zlato.

5Zastavárenský dům U Metropolu Bohuslav Zduba

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mlýnská 4, Brno
Dnes už má zavřeno

Provozujeme bazar a zastavárnu již od roku 1994. Nabízíme výkup zboží i komisní prodej, případně prodej zboží přes Aukro. Vykupujeme vše na co si vzpomenete - zlato, šperky, sportovní potřeby i elektroniku. V případě potřeby poskytujeme krátkodobé půjčky.

6STAVCAMI s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(198)
Skalní 733/3, Brno-Bosonohy Bezdlužná

Stavební bazar. Prodej nových i starších plastových oken, eurooken, interiérových, protipožárních a palubkových dveří, venkovních žlabů, dlažeb, obkladů. Stavební materiál.

7V.F.PAPE, spol. s r. o.- Zastavárna U Studánky4 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Kopečná 248/31, Brno-Staré Brno Bezdlužná

Zástava a prodej zlata, ostatní po dohodě.

8Vacek Dalibor

4.0
★★★★★
★★★★★
(70)
Antonínská 554/7, Brno-Veveří Bezdlužná

Bazar lyží. Vykupujeme a prodáváme carvingové lyže, lyžáky, lyžařské hole, brýle, snowboardy, běžky, brusle, dětské, pánské i dámské. Atomic, Blizzard, Elan, Rossignoll, Volkl, Head, Tecnica, nové - výprodejové i použité zboží.

9Novák Pavel - bazar s nábytkem

Nabízíme prodej, odkup a likvidaci nábytku jak staršího, tak i modernějšího, starožitností, rámů, bílé techniky, obrazů aj. Odkupujeme a prodáváme také elektro a nářadí. Uděláme vám odhad ceny ohledně odkupu nábytku např. pozůstalosti.

10Hospic sv. Alžběty v Brně1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(57)
Kamenná 36 , Brno-staré brno Bezdlužná

Provozujeme dobročinný bazar.


Bazary a zastavárny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Bazary a zastavárny v lokalitě Morava – detailní popis

Bazary a zastavárny jsou dvě formy obchodu s použitým zbožím, které mají své výhody i nevýhody. 

V bazaru si můžete koupit nebo prodat použité i nové věci za nižší cenu než v běžných obchodech. Najdete zde různé druhy zboží, jako jsou elektronika, sportovní potřeby, nářadí, hračky, oblečení, šperky a další. Některé bazary se specializují na určitý druh zboží, například na jízdní kola, sportovní potřeby nebo mobilní telefony. V bazaru si můžete vybrat ze široké nabídky produktů všech značek, kvalit a stavů. Některé bazary poskytují i záruku na některé své produkty.

Výhody nákupu v bazaru

  • Nízké ceny zboží
  • Možnost najít originální nebo unikátní věci, které se jinak obtížně shání

Nevýhody nákupu v bazaru

  • Nižší kvalita nebo funkčnost zboží
  • Riziko koupě kradeného nebo padělaného zboží  
  • Nedostatečná informovanost o původu a historii zboží

Zastavárny

V zastavárně si můžete půjčit peníze na ruku za zástavu vašeho majetku. Zastavit můžete cokoliv, co má nějakou hodnotu. Například elektronika, nářadí, hudební nástroje, umělecká díla, šperky a další. Zastavárna vám zaplatí určitou část hodnoty vašeho majetku a dá vám lhůtu na splacení půjčky a úroku. Pokud splatíte půjčku a úrok včas, dostanete svůj majetek zpět. V případě, že nesplatíte půjčku a úrok včas, zastavárna si může váš majetek ponechat a následně ho prodat. Pokud si chcete půjčit v zastavárně, nejdříve si dobře promyslete, jestli si můžete dovolit splácet půjčku a úrok. Také si promyslete, jestli se vám vůbec vyplatí dát váš majetek do zástavy.

Výhody půjčky v zastavárně

  • Rychlost
  • Jednoduchost
  • Nemusí se prokazovat příjmy ani bonita, stačí vlastnit něco cenného

Nevýhody půjčky v zastavárně

  • Vysoký úrok
  • Riziko ztráty vašeho majetku