Batohy a zavazadla – Morava

1–10 firem z 60 nalezených Filtry

1Bc. Roman Janoušek - TREK obchod - outdoorové vybavení2 pobočky

28. října 16, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetový obchod a nabízíme norské svetry, lezecké a turistické vybavení, trekovou obuv, termoprádlo, expediční batohy a tašky, spacáky a karimatky pro různé účely a teploty a další sortiment. Rozsáhlou část tvoří i jídla na cesty v podobě outdoorové kuchyně.

2EMIPO, s.r.o.

Vyrábíme školní pouzdra jako jsou penály a máme ucelenou řadu pro všechny stupně škol a školní aktovky a batohy pro první stupeň základních škol a tento sortiment doplňuje výroba sáčků na cvičky a dále i dívčí kabelky a také dětské batůžky pro děti předškolního věku.

3FORNAX, spol. s r.o. - zavazadla2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Veselská 1354, Strážnice Bezdlužná

Prodáváme batohy, lyžařské návleky, obaly na rybářské pruty, sportovní i chladící tašky a další zavazadla.

4BAUINVEST a.s.

Vídeňská 157/120, Brno-Přízřenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma BAUINVEST a.s. získala smlouvu na výhradní zastoupení textilní značky Fruit of the Loom. Tímto krokem se firma vydala na úspěšnou cestu v oblasti maloobchodního prodeje značkového textilu pro sport a volný čas a nabídku později rozšířila o textil značky T-Line a Cropp a prádlo a košile…

5Krkošková Martina, Mgr.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Jezuitská 8/5, Brno-město
Dnes už má zavřeno

Army Shop. Nabízíme vojenské vybavení, vojenskou výstroj a obuv, vojenský výprodej ČSLA a AČR.

6FORNAX s r.o.2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Boženy Hrejsové…, Strážnice Bezdlužná

Zabýváme se výrobou technické pryže, pogumování válců. Výrobou sportovních potřeb, batohů, krosen. Kovovýroba, tryskání kovů, výroba forem, CNC soustružení a frézování, zámečnictví. Zvedací mechanizmy a stavidla, kalové šoupátka, zpětné klapky.

7SPORT prima spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Legionářů 3084/36, Hodonín
Dnes už má zavřeno

Firma Asolo vytváří obuv, která odpovídá Vašim potřebám: od procházek k trekingu, od turistiky po nejnáročnější výstupy v ledu či těžkém terénu. Za každého počasí a v jakékoliv nadmořské výšce. Naše boty jsou navrženy pro Vaše nohy. Perfektně sedí a podpoří Vás k maximálnímu výkonu. Flexibilní,…

8PSÍ MOTOODĚVY s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(50)
Pražská 531/61, Brno

Prodej dámského i pánského motooblečení a doplňků. Nabídka handsfree, kamer, zavazadel, přileb, bot, ponožek a podkolenek, funkčního prádla, šátků, chráničů a ledvinových pásů. Dále jsou v nabídce rukavice, lékárničky, oleje, kosmetika na motocykly, pneumatiky, stany a motorkářské brýle.

9SOLAR ECONOMIC s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Hemy 855, Valašské Meziříčí,… Bezdlužná

Plánování a výstavby solárních i větrných elektráren. Dále montáže tepelných čerpadel. Nabízíme i solární dynama, dynamo nabíječky, ozdoby, zásobníky energie, solární regulátory, lucerny, fotovoltaiku, tašky, batohy, světla, veřejné osvětlení, vánoční světla a větrné elektrárny.

10SP SPORT s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
J. A. Bati 5648, Zlín Bezdlužná

Prodejna a půjčovna outdorového vybavení se zaměřením na turistiku, skialpinismus, horolezectví. Zakoupíte zde ručně šité boty Makara. Nabízíme také lavinové kurzy.


Firmy v dalších lokalitách


Batohy a zavazadla v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Batohy a zavazadla najdete 60 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 54 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Morava.