Batohy a zavazadla – Morava

Zavazadla jsou nezbytným pomocníkem každého cestovatele. Pokud zrovna vybíráte nové zavazadlo, zaměřte se tyto faktory: druh dopravy, délka cesty, účel cesty a vaše osobní preference. Přehled prodejců batohů a zavazadel v lokalitě Morava.

1–10 firem z 122 nalezených Filtry

1FRANKOSPOL OFFICE s.r.o

4.6
★★★★★
★★★★★
(40)
Svazarmovská 309, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se velkoobchodním prodejem kancelářských potřeb a školních potřeb. Nabízíme vám psací potřeby, sešity, kancelářský papír, tonery, cartridge, flipcharty a mnoho dalšího. U nás zakoupíte i obalový materiál, ochranné pomůcky a drogistické zboží (ZZ ručníky, toaletní papír Jumbo...).…

2Bc. Roman Janoušek - TREK obchod - outdoorové vybavení2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
28. října 16, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme internetový obchod s kvalitním outdoorovým vybavením. U nás zakoupíte turistické batohy, turistickou obuv, termoprádlo, norské svetry, spacáky, stany a mnoho dalšího turistického vybavení. Nabízíme i vybavení pro děti.

3DG Tip, spol. s r.o.- reklamní předměty4 pobočky

K terminálu 687/2, Brno-Horní Heršpice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod s reklamními předměty se zaměřením na kalendáře a diáře. Nabízíme průmyslový potisk - tamponový tisk, sítotisk i rotační sítotisk. Firma DG Tip byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991. Od počátku se specializovala na dodávky reklamního zboží a reklamní potisk,…

4FOTOPARTNER s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Cejl 40/107, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kamenný obchod a e-shop s dalekohledy a puškohledy značek FOMEI a NIKON. Dále nabízíme filtry, brašny, pouzdra a batohy pro fotoaparáty. Prodáváme kompletní vybavení fotografických ateliérů: studiové blesky, bateriové generátory, trvalá světla a další, také dodáváme inkjet materiály.

5EMIPO, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(22)
Purkyňova 316/14, Mikulov Bezdlužná

Vyrábíme školní pouzdra jako jsou penály a máme ucelenou řadu pro všechny stupně škol a školní aktovky a batohy pro první stupeň základních škol a tento sortiment doplňuje výroba sáčků na cvičky a dále i dívčí kabelky a také dětské batůžky pro děti předškolního věku.

6FORNAX, spol. s r.o. - zavazadla2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Veselská 1354, Strážnice Bezdlužná

Prodáváme batohy, lyžařské návleky, obaly na rybářské pruty, sportovní i chladící tašky a další zavazadla.

7Kostelecký Roman, Ing. - LESKO1 pobočka

Hlavní 403, Vojkovice u Brna
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme jedna z největších speciálních prodejen v ČR, která nabízí kvalitní a kompletní vybavení pro lov a pobyt v přírodě. Špičkové oděvy těch nejlepších značek - Harkila, Seeland Tusker, Blaser, Chevalie, Sasta, Tagart, Margita, Laksen, Wanderlick, Venator, Lodenhut - Vám zajistí komfortní pohyb při…

8BAUINVEST a.s.

Vídeňská 157/120, Brno-Přízřenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma BAUINVEST a.s. získala smlouvu na výhradní zastoupení textilní značky Fruit of the Loom. Tímto krokem se firma vydala na úspěšnou cestu v oblasti maloobchodního prodeje značkového textilu pro sport a volný čas a nabídku později rozšířila o textil značky T-Line a Cropp a prádlo a košile…

9Krkošková Martina, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jezuitská 8/5, Brno-město
Dnes už má zavřeno

Army Shop. Nabízíme vojenské vybavení, vojenskou výstroj a obuv, vojenský výprodej ČSLA a AČR.

10FORNAX s r.o.2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Boženy Hrejsové…, Strážnice Bezdlužná

Zabýváme se výrobou technické pryže, pogumování válců. Výrobou sportovních potřeb, batohů, krosen. Kovovýroba, tryskání kovů, výroba forem, CNC soustružení a frézování, zámečnictví. Zvedací mechanizmy a stavidla, kalové šoupátka, zpětné klapky.


Batohy a zavazadla – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Batohy a zavazadla v lokalitě Morava – detailní popis

Ať už se chystáte na dovolenou, služební cestu nebo jen na víkendový výlet, budete potřebovat zavazadlo, do kterého si zabalíte vše potřebné a pohodlně ho přepravíte. 

Typy cestovních zavazadel

Jednotlivé typy zavazadel se liší podle způsobu přepravy, velikosti, hmotnosti a obsahu. 

  • Ruční zavazadlo – je snadno přenosné zavazadlo, které má během přepravy cestující u sebe. Toto zavazadlo lze podle potřeby snadno umístit nad sedadlem nebo pod sedadlem cestujícího. Dopravce může určit, co se rozumí ručním zavazadlem.
  • Spoluzavazadlo – je zavazadlo, která je větší než ruční zavazadlo a vyžaduje umístění na zvlášť určeném místě vozidla v prostoru pro cestující.
  • Odbavené zavazadlo – je zavazadlo, které cestující odevzdává dopravci k přepravě. Odbavené zavazadlo musí být opatřeno jmenovkou s údaji o cestujícím.

Pokud cestujete letadlem, můžete si s sebou vzít tyto tři druhy zavazadel:

  • Odbavené zavazadlo – je kufr o váze 15–30 kg, u kterého nesmí součet výšky, šířky a hloubky přesáhnout 158 cm. Přepravuje se vždy v nákladovém prostoru letadla. Před odletem se musí odbavit a po přistání si ho musíte vyzvednout.
  • Příruční zavazadlo – je batoh nebo malý kufr, který si bere cestující s sebou na palubu letadla. Jedná se např. o 10kg zavazadlo na kolečkách o rozměrech 55×40×20 cm. Příruční zavazadlo má cestující stále při sobě, takže je dobré si do něj uložit všechny cennosti. Existují však omezení množství tekutin, které v něm lze mít, a zakázané předměty, které si nelze s sebou vzít na palubu letadla.
  • Malá osobní taška – je malé příruční zavazadlo, za které se nikdy neplatí. Může to být například malý batoh nebo kabelka (40×20×25 cm). Toto zavazadlo má cestující na palubě letadla neustále po ruce. 

Pozor!!! Hmotnostní limity a maximální rozměry zavazadel se liší u jednotlivých aerolinek, a proto se vždy informujte na stránkách své letecké společnosti.