Baskytary – Morava

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Hudebniny Amadeus - Oprchalová Alena

4.7
★★★★★
★★★★★
(55)
Nový Šaldorf 314, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Internetový i kamenný prodej hudebních nástrojů. V nabídce máme kytary, klávesy, bicí, smyčce, zvukovou a světelnou techniku, kabely, konektory, noty a příslušenství. Prodej a opravy hudebních nástrojů, zvukové a světelné techniky.

2JANEKO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Rybkova 948/23, Brno-Veveří
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se opravou hudebních nástrojů zejména pak opravy a prodej pianin i křídlových klavírů. Najdete nás na Rybkova 23 v Pondělí - Pátek : 6:30 - 15:00 hod.

3AUDIO PARTNER s.r.o. - Kytary.cz (pobočka Brno-Černá Pole)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(2602)
Lidická 1869/28, Brno-Černá Pole
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kamenná prodejna se zaměřením na kytary, elektrické kytary či baskytary, klávesové nástroje, kytarové a baskytarové aparatury a komba, efekty včetně vybavení pro bubeníky, zvukaře, dechaře a hráče na smyčcové nástroje atd.

4Big band Žerotín Olomouc

Jsme základní umělecká škola Olomouc, která má dlouholetou tradici. V současné době má téměř 1 400 žáku a 70 pedagogů. Mimo individuální výuku, nabízíme také zkušenosti ve větších sborech a orchestrech.

5MUSIC CENTRUM s.r.o.

Wilsonova 213/17, Přerov
Otevřeno do 17:00

Prodej a opravy hudebních nástrojů, prodej příslušenství a hudebních pomůcek, not, zpěvníků a audio nosičů. Možnost platby kartou a nákupu na splátky.

6Dolce Music s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará Tenice 1199, Uherské Hradiště Bezdlužná

Internetový prodej hudebních nástrojů a tištěných not. Noty, notové sešity, zpěvníky, akordy, tabulatury, to vše Vám nabízíme. Každá kategorie obsahuje přehledně uspořádané noty či pedagogickou literaturu. Své najdou jak nejmenší hudebníci, tak i učitelé hudby.

7Petro Jan, Mgr.- Hudební Svět

4.8
★★★★★
★★★★★
(99)
Havlíčkovo nábřeží…, Ostrava, Moravská…
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodejna hudebních nástrojů. Nabízíme elektrické a akustické kytary, baskytary, struny, kabely, mikrofony, klávesy, kytarové i basové kombo.

8MUSIC - PARK.CZ s.r.o.

Nabízíme distribuci hudebních nástrojů, hudební elektroniky značek Korg a Vox, dále také Aguilar, Markbass, Lakland, DV Mark, Sequenz, Quiklok a další. Nabízíme klávesy, kytary, basy, bicí nástroje, ozvučovací systémy, reproboxy, mixážní pulty, digitální rekordéry, audio převodníky, sluchátka,…

9R.M.PICKUPS

Bystřička 293, Bystřička
Otevřeno do 15:30

R.M.PICKUPS, se sídlem Bystřička 293, 756 24, Bystřička, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a…

10Tůma Michal - Opravy hudebních nástrojů

Provozujeme výroba a opravy elektromagnetických snímačů pro kytary i baskytary.


Firmy v dalších lokalitách


Baskytary v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Baskytary najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.