Baskytary – Morava

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Hudebniny Amadeus - Oprchalová Alena

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Nový Šaldorf 314, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový i kamenný prodej hudebních nástrojů. V nabídce máme kytary, klávesy, bicí, smyčce, zvukovou a světelnou techniku, kabely, konektory, noty a příslušenství. Prodej a opravy hudebních nástrojů, zvukové a světelné techniky.

2JANEKO s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Rybkova 948/23, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se opravou hudebních nástrojů zejména pak opravy a prodej pianin i křídlových klavírů. Najdete nás na Rybkova 23 v Pondělí - Pátek : 6:30 - 15:00 hod.

3AUDIO PARTNER s.r.o. - Kytary.cz (pobočka Brno-Černá Pole)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 1869/28, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kamenná prodejna se zaměřením na kytary, elektrické kytary či baskytary, klávesové nástroje, kytarové a baskytarové aparatury a komba, efekty včetně vybavení pro bubeníky, zvukaře, dechaře a hráče na smyčcové nástroje atd.

4Big band Žerotín Olomouc

Jsme základní umělecká škola Olomouc, která má dlouholetou tradici. V současné době má téměř 1 400 žáku a 70 pedagogů. Mimo individuální výuku, nabízíme také zkušenosti ve větších sborech a orchestrech.

5MUSIC CENTRUM s.r.o.

Wilsonova 213/17, Přerov
Dnes už má zavřeno

Prodej a opravy hudebních nástrojů, prodej příslušenství a hudebních pomůcek, not, zpěvníků a audio nosičů. Možnost platby kartou a nákupu na splátky.

6Dolce Music s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará Tenice 1199, Uherské Hradiště Bezdlužná

Internetový prodej hudebních nástrojů a tištěných not. Noty, notové sešity, zpěvníky, akordy, tabulatury, to vše Vám nabízíme. Každá kategorie obsahuje přehledně uspořádané noty či pedagogickou literaturu. Své najdou jak nejmenší hudebníci, tak i učitelé hudby.

7Petro Jan, Mgr.- Hudební Svět

4.9
★★★★★
★★★★★
(98)
Havlíčkovo nábřeží…, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejna hudebních nástrojů. Nabízíme elektrické a akustické kytary, baskytary, struny, kabely, mikrofony, klávesy, kytarové i basové kombo.

8MUSIC - PARK.CZ s.r.o.

Nabízíme distribuci hudebních nástrojů, hudební elektroniky značek Korg a Vox, dále také Aguilar, Markbass, Lakland, DV Mark, Sequenz, Quiklok a další. Nabízíme klávesy, kytary, basy, bicí nástroje, ozvučovací systémy, reproboxy, mixážní pulty, digitální rekordéry, audio převodníky, sluchátka,…

9Tůma Michal - Opravy hudebních nástrojů

Provozujeme výroba a opravy elektromagnetických snímačů pro kytary i baskytary.

10CHALUPECKÝ,spol. s.r.o.

Prodej hudebních nástrojů a příslušenství. Nabízíme elektrické i klasické kytary, baskytary a klávesové, smyčcové i dechové nástroje.


Firmy v dalších lokalitách


Baskytary v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Baskytary najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.