Baskytary – Morava

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Hudebniny Amadeus - Oprchalová Alena

4.7
★★★★★
★★★★★
(63)
Nový Šaldorf 314, Znojmo
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Internetový i kamenný prodej hudebních nástrojů. V nabídce máme kytary, klávesy, bicí, smyčce, zvukovou a světelnou techniku, kabely, konektory, noty a příslušenství. Prodej a opravy hudebních nástrojů, zvukové a světelné techniky.

2JANEKO s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(36)
Rybkova 948/23, Brno-Veveří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se opravou hudebních nástrojů zejména pak opravy a prodej pianin i křídlových klavírů. Najdete nás na Rybkova 23 v Pondělí - Pátek : 6:30 - 15:00 hod.

3AUDIO PARTNER s.r.o. - Kytary.cz (pobočka Brno-Černá Pole)3 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(3417)
Lidická 1869/28, Brno-Černá Pole
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kamenná prodejna se zaměřením na kytary, elektrické kytary či baskytary, klávesové nástroje, kytarové a baskytarové aparatury a komba, efekty včetně vybavení pro bubeníky, zvukaře, dechaře a hráče na smyčcové nástroje atd.

4Big band Žerotín Olomouc

Jsme základní umělecká škola Olomouc, která má dlouholetou tradici. V současné době má téměř 1 400 žáku a 70 pedagogů. Mimo individuální výuku, nabízíme také zkušenosti ve větších sborech a orchestrech.

5MUSIC CENTRUM s.r.o.

Wilsonova 213/17, Přerov
Dnes už má zavřeno

Prodej a opravy hudebních nástrojů, prodej příslušenství a hudebních pomůcek, not, zpěvníků a audio nosičů. Možnost platby kartou a nákupu na splátky.

6Dolce Music s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stará Tenice 1199, Uherské Hradiště Bezdlužná

Internetový prodej hudebních nástrojů a tištěných not. Noty, notové sešity, zpěvníky, akordy, tabulatury, to vše Vám nabízíme. Každá kategorie obsahuje přehledně uspořádané noty či pedagogickou literaturu. Své najdou jak nejmenší hudebníci, tak i učitelé hudby.

7Petro Jan, Mgr.- Hudební Svět

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkovo nábřeží…, Ostrava, Moravská…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejna hudebních nástrojů. Nabízíme elektrické a akustické kytary, baskytary, struny, kabely, mikrofony, klávesy, kytarové i basové kombo.

8MUSIC - PARK.CZ s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Jiráskova 274/5, Vyškov Bezdlužná

Nabízíme distribuci hudebních nástrojů, hudební elektroniky značek Korg a Vox, dále také Aguilar, Markbass, Lakland, DV Mark, Sequenz, Quiklok a další. Nabízíme klávesy, kytary, basy, bicí nástroje, ozvučovací systémy, reproboxy, mixážní pulty, digitální rekordéry, audio převodníky, sluchátka,…

9R.M.PICKUPS

Bystřička 293, Bystřička
Dnes už má zavřeno

R.M.PICKUPS, se sídlem Bystřička 293, 756 24, Bystřička, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Předmětem podnikání je: Výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a…

10Tůma Michal - Opravy hudebních nástrojů

Provozujeme výroba a opravy elektromagnetických snímačů pro kytary i baskytary.


Firmy v dalších lokalitách


Baskytary v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Baskytary najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.