Antikvariáty – Morava

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1ATELIER 999, s.r.o.1 pobočka

Firma Ateliér 999 s.r.o. vznikla v r. 1999. Zabývá se téměř výhradně přípravou, elektronickým zpracováním a zprostředkováním tisku jakéhokoli druhu tiskovin, od vizitek přes různé druhy reklamních prospektů, katalogů, kalendářů, plakátů … až po náročnou klasickou knižní produkci.

2AAA, ANTIKVITY ART AUKCE, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jílová 2, Brno Bezdlužná

Nákup a prodej starožitných, uměleckých a kuriózních předmětů. Pořádání aukcí, prodejních výstav uměleckých děl a starožitností (obrazy, nábytek, šperky, atd.). Prezentace v našich provozovnách, poskytování poradenství při investicích do starožitných a uměleckých předmětů. Provozování výkonných…

3Antikvariát |Samota| Knižní galerie

4.3
★★★★★
★★★★★
(3284)
třída Kpt. Jaroše…, Brno Bezdlužná

Nákup a prodej. Staré a vzácné tisky 15. - 21. století, knihy, časopisy, noviny, sborníky, rukopisy, archiválie, bibliofilie a knižní vazba, fotografie, grafika, akvarely, kresby, plakáty, umění na papíře.

4Janoš Jindřich - Antikvariát

Nakupujeme a prodáváme knihy cizí i cizojazyčné, pohlednice, mapy, grafiku a gramodesky.

5Linduška Petr- Antikvariát Atlas ALfa1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Pavlínka 594/7, Litovel
Dnes už má zavřeno

Pevně věříme, že bohatá nabídka několika tisíc titulů v našem antikvariátu obsahuje Vámi hledaný titul. Dále nabízíme staré pohlednice a drobná umělecká díla. V případě, že vlastníte zajímavou knížku či pohlednici a nechcete ji dále vlastnit, budeme rádi, když nám ji nabídnete k prodeji.

6Starožitnosti DÉCO PhDr.Miroslav Macík

Nákup a prodej starožitností, šperků, uměleckých a sběratelských předmětů. Znalecké posudky.

7Svatopluk Přikryl Starožitnosti

Nákup a prodej starožitností, šperků, uměleckých a sběratelských předmětů.

8ANTIKVARIÁT U BOUCHALEK2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Bystřičce 922, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výkupem a prodejem knih, knižních pozůstalostí i celých knihoven. Provozujeme antikvariát s nabídkou divadelní, archeologické, bibliotické, cestopisné, dívčí, dětské, detektivní, duchovní, vzdělávací, vojenské, technické, tajemné, okultní, hudební, zájmové a řemeslné literatury.

9Starožitnosti Ostrava

Jiráskovo náměstí…, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na nákup a prodej starožitných předmětů (zlata, stříbra, šperků, plastik, užitého umění, obrazů, hodin, nábytku, technologických zajímavostí), výkup starožitností za hotové, likvidaci pozůstalostí, restaurování starožitností, obrazů, nábytku, čalounictví, opravy šperků,…

10Starožitnosti Srnec

Českobratrská 610/19, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Starožitníství vykupuje a prodává obrazy, šperky, mince, zbraně, šavle, hodiny, hodinky, sbírky známek, odznaky, vyznamenání.


Antikvariáty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Antikvariáty v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Antikvariáty najdete 62 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 56 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 19 firem v regionu Morava.