AirSoft zbraně, střelivo – Morava

Hledáte zábavu, vzrušení a adrenalin? Airsoft je sportovní a rekreační aktivita, která spočívá v simulaci bojových situací pomocí replik zbraní, které střílejí plastové kuličky. Přehled prodejců airsoftových zbraní v lokalitě Morava.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Paintball Attack Vyškov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(25)
Jízdárenská 590, Vyškov-Dědice

Provozujeme paintballové hřiště včetně kompletního servisu.

2Paintball Klub Hodonín o.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 1529/61, Hodonín Bezdlužná

Provoz areálu paintballových hřišť pro veřejnost s možností zapůjčení vybavení. Nabízíme organizaci a kompletní zajištění paintballových her, pro všechny věkové kategorie. Dále nabízíme zajímavé adrenalinové vyžití pro firemní akce a speciální školní programy.

4Wirgl Karel

Jezuitská 178/6, Znojmo
Otevřeno do 16:00

Zabýváme se prodejem mysliveckých potřeb. Dále nabízíme vzduchové a rychlopalné pistole, sportovní pušky a malorážky, náboje do zbraní, broky a diabolky.

5Krkošková Martina, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jezuitská 8/5, Brno-město
Dnes už má zavřeno

Army Shop. Nabízíme vojenské vybavení, vojenskou výstroj a obuv, vojenský výprodej ČSLA a AČR.

6MORRISCZ Commerce, s.r.o.1 pobočka

Provoz army shopu a e-shopu. Airsoft zbraně, střelivo, kuličky, příslušenství, náhradní díly. Prodej a servis airsoft zbraní.

7TUZA JIŘÍ2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(40)
Mlýnská 323/9, Brno-Trnitá Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva, střelecké a pozorovací optiky, nožů, přebíjecí soupravy, skříní na zbraně.

8Řezník Tomáš

4.9
★★★★★
★★★★★
(91)
Hodonínská 1541, Vracov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej zbraní, střeliva a loveckých a mysliveckých oděvů a potřeb pro myslivce, příjem zbraní, optiky a příslušenství do komisního prodeje. Prodej na splátky.

9Srubian Luděk

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Na Zelničkách 486/29, Svatobořice Bezdlužná

Zbraně a střelivo. Provozujeme střelnice.

10EWAX spol. s r.o.

Prodejna zbraní, nabízíme lovecké potřeby, nože, oděvy. Zábavná pyrotechnika. Potřeby pro sebeobranu. vzduchové a rychlopalné pistole, malorážky a sportovní pušky, broky a diabolky, náboje do zbraní, stolní nádobí, pivní a vinné sklenice, restaurační a obalové sklo, kosmetické flakony, kompaktní…


AirSoft zbraně, střelivo – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


AirSoft zbraně, střelivo v lokalitě Morava – detailní popis

Airsoft je sportovní aktivita, která spočívá v simulaci bojových situací pomocí replik zbraní, které střílejí plastové kuličky. Airsoftové zbraně jsou navrženy tak, aby vypadaly co nejvěrněji podle skutečných modelů, ale jsou bezpečné pro použití na hřišti. Airsoftové zbraně se používají pro různé scénáře hry, jako jsou týmové bitvy, útoky na pevnosti, záchranářské mise nebo stealth operace. Airsoft je také dobrý způsob, jak se naučit zacházet se zbraněmi a dodržovat bezpečnostní pravidla.

Druhy airsoftových zbraní

Airsoftové zbraně se dělí na tři základní druhy podle způsobu pohonu.

Manuální airsoftové zbraně

Jedná se o zbraně, které je třeba před každým výstřelem ručně natáhnout stlačením pružiny. Pružina tlačí na píst a vytváří tlak vzduchu, který vystřeluje kuličku. Manuální airsoftové zbraně jsou levné a jednoduché na použití. Mezi jejich nevýhody patří nižší úsťová rychlost a kadence oproti ostatním druhům. Tyto zbraně se používají zejména jako pistole nebo odstřelovací pušky.

Plynové airsoftové zbraně

Jsou zbraně, které využívají k pohonu kuliček plyn (CO2 nebo green gas). Tyto kuličky jsou uloženy v zásobníku nebo v bombičce. Plyn je přesně aplikován tryskou a umožňuje střelbu poloautomatickou nebo plně automatickou. Plynové airsoftové zbraně mají vyšší úsťovou rychlost a realističtější funkci oproti manuálním zbraním. Na druhou stranu jsou citlivé na teplotu a vyžadují pravidelnou údržbu. Používají se zejména jako pistole nebo revolvery, avšak existují i plynové samopaly, pušky nebo granátomety.

Elektrické airsoftové zbraně

Jedná se o zbraně, které využívají k pohonu kuliček elektrickou energii z baterie, která pohání motor a ozubená kola. Elektrické airsoftové zbraně jsou nejrozšířenějším a nejuniverzálnějším typem airsoftových zbraní. Mají stabilní úsťovou rychlost, vysokou kadenci a široký výběr modelů. Používají se zejména jako samopaly, útočné pušky nebo kulomety.