Pekařství – Morava

1–10 firem z 82 nalezených Filtry

1PEKÁRNA KRÁL s.r.o.

Hlučínská 17, Opava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Pekárna je tradiční výrobce tyčinek z kynutého těsta, tyčinek sypaných se sýrem, grahamových tyčinek, italských tyčinek GRISSINI, sezamové tyčinky a tyčinky se slaninou a chilli. Naše výroba se věnuje především trvanlivému pečivu. Základem je pro nás kvalita a dodržování tradičních receptur.

2Pekařství Josef Bočinec

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lázeňská 288, Valtice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Máte-li rádi vůni a chuť čerstvého pečiva za příznivé ceny, neváhejte navštívit naše pekařství Jozefa Bočince ve Valticích. Denně pro Vás máme spoustu čerstvého pečiva za nízké ceny po celé jižní Moravě.

33 S pekařství a cukrářství, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Ondráčkova 228/16, Brno Bezdlužná

Pekárenské a cukrářské výrobky.

5Pekárna IVANKA s.r.o.6 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Tylova 661, Moravský Krumlov Bezdlužná

Jsme rodinné pekařství, jehož tradice sahá až do konce 19. století. V současné době patříme ke špičce pekařských a cukrářských podniků. Naši zaměstnanci denně vyrábí na desítky produktů, které jsou k dostání v našich prodejnách. Stojí za námi spousta spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí…

6RETOMA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod pro pekaře a cukráře.

7Prodejní interiery s.r.o.

Naše ryze česká firma navrhuje a projektuje interiéry prodejen s potravinářským zbožím, osvětlení a chladící techniku. Naším cílem je vytvořit účelný, ale zároveň designový prostor, kam se budou zákazníci rádi vracet. Nabízíme široký výběr provedení, ke každé prodejně přistupujeme…

9Mikulčák Jaroslav

Odboje 644, Bystřice pod…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej a výroba pekařských strojů a děliček těsta. Dále nabídka generálních oprav a servisu děliček těsta. Prodej i náhradních dílů.

10Bartl Jaroslav - prodej pečiva

Gellnerova 150/28 , Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme jemné pečivo, chléb a rohlíky, směs na pečení, mlýnské produkty, pšeničná mouka, kváskové pečivo.Bezkonkurenční chleba, který vydrží vláčný a čerství i několik dní.


Firmy v dalších lokalitách


Pekařství v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Pekařství najdete 82 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 74 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 25 firem v regionu Morava.