Mražené zboží, potraviny – Morava

1–10 firem z 114 nalezených Filtry

1Kurtin Michal

Masarykovo nám. 162, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a zpracováním masných výrobků. Především distribucí kuřecího a krůtího masa, dále vepřového a hovězího masa. Prodáváme přes 1200 tun masa ročně určené pro velkoodběratele, ale i především k maloobchodnímu prodeji. Specializujeme se také na mražené výrobky.

3Adamec Zdeněk - Prodejny smíšeného zboží5 poboček

Maloobchodní prodej potravin, drogerie a mléčných výrobků.

4Moravia ZNOJMO s.r.o.

Velkoobchodní prodej potravinářského zboží.

6Kolařík Jaroslav

Prodáváme potraviny, nápoje a drogerii.

7VALMIC s.r.o.

Nabízíme laboratorní myši a krmivo pro hlodavce. Chov myší určen pro velkoobchodníky se zvířaty, zverimexy, chovatele plazů atd. Našim zákazníkům nabízíme myšky jak zmrazené, tak i živé, v různých množstvích a různých gramážích. Dodáváme laboratorní zvířata jak chovná, tak i na zkrmení. Nabízíme…

8Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s r.o.1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Purkyňova 2740/35d, Brno Bezdlužná

Provoz sítě maloobchodů. Velkoobchodní sklad potravin. Pokrýváme zhruba 80% brněnského nezávislého trhu s potravinami a zaměřujeme se na podporu regionálních výrobců.

9Sanytrák s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Horní Lhota 191, Horní Lhota 191 Bezdlužná

Motorest, výroba hotových jídel, minutek, pořádání oslav. Velkoobchod, maloobchod, prodej, zpracování potravin. Výroba a distribuce uzenin a jiných masných výrobků. Denní rozvoz potravin.

10BIKOS CZ s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Na zákopě 561, Olomouc, Chválkovice Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod potravin s moderním skladovacím systémem a organizovaným rozvozem. Nabízíme potraviny chlazené, mražené a zásobujeme školy, nemocnice, závodní jídelny. Dodáváme vybavení pro gastro provozy. Zásobujeme školy, nemocnice, závodní jídelny.


Firmy v dalších lokalitách


Mražené zboží, potraviny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Mražené zboží, potraviny najdete 114 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 103 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 34 firem v regionu Morava.