Mlýny a mlýnské výrobky – Morava

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Feithová Naděžda

Děláme výrobu mouky a kukuřičné výrobky a těstoviny vaječné i bezvaječné, krmiva a kroupy a dále nabízíme balení luštěnin a zdravou výživu.

2NIESNER, s.r.o.

Naším oborem je výroba, montáže a servis mlýnské i potravinářské technologie. Nabízíme odsávání či spádové i mechanické dopravy.

3Region, spol. s r.o. - Hotel Bukovanský mlýn9 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(1916)
Bukovany 70, Bukovany Bezdlužná

Ubytování v zážitkovém areálu Bukovanského mlýna. Mlynářská restaurace s krajovými specialitami, zahradní posezení, minigolf, rozhledna, bazén, dětské hřiště, hřiště na petangue i ovečky a koníky s možností svezení dětí.

4Region, spol. s r.o. - Minigolf Pod lopatkami - Bukovanský mlýn9 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Bukovany 70, Bukovany
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Minigolf s krásným výhledem do okolí. Možnost návštěvy větrného mlýna, mlynářské restaurace, hřiště na volejbal a fotbal nebo dětského hřiště. Pro děti jsou tu dráhy označeny zvířátky.

5Region, spol. s r.o. - Restaurace Bukovanský mlýn9 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(1916)
Bukovany 70, Bukovany
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Restaurace s tradiční staročeskou a slováckou kuchyní. Nabízíme kvalitní moravská vína. Možnost návštěvy vinného sklepa, větrného mlýna včetně rozhledny i dětské hřiště.

6BRIO Hranice s.r.o.

Teplická 232 , Hranice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma Brio Hranice vznikla v roce 1993. Od samého počátku se specializovala na vývoj a výrobu jednoúčelových zařízení. Na základě spolupráce se stavebními laboratořemi vzniká postupná orientace na výrobu strojů a zařízení pro zkušebnictví. Zařízení firmy Brio je možno vidět nejenom v laboratořích…

7MLÝN HERBER spol. s r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(16)
Mlynářská 215/1, Opava
Dnes už má zavřeno

Vyrábíme široký sortiment pšeničných mlýnských výrobků a krmiv. V naší nabídce najdete také mouku sušenkovou, oplatkovou, pizza mouku a celou škálu celozrnných druhů mouky. Naše mlýnské výrobky produkujeme ve dvou provozech. V Opavě-Palhanci vyrábíme široký sortiment pšeničných mlýnských výrobků a…

8Bednaříková Vladana, Ing.1 pobočka

Provozujeme pohankový mlýn, kde se zpracovává a balí pouze pohanka.

9DELTA MLÝNY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dobrovského 516/30, Kyjov Bezdlužná

Vyrábíme mlýnské produkty.

10ZO NOS PPP PENAM, a.s., Pekárna Zlín

Jateční 525, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je výroba pekařských výrobků. Dodáváme bagety, chlebíčky, mléčné výrobky, rohlíky, chleby, bulky, dalamánky a cereálky. Vyrábíme perníky, bábovky, záviny, buchtičky, překládané koláče, špičky a vánočky. Zabýváme se výrobou bezlepkového pečiva a mlýnských výrobků.


Firmy v dalších lokalitách


Mlýny a mlýnské výrobky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Mlýny a mlýnské výrobky najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Morava.