Krůtí maso – Morava

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Kurtin Michal

Masarykovo nám. 162, Uherský Brod
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výrobou a zpracováním masných výrobků. Především distribucí kuřecího a krůtího masa, dále vepřového a hovězího masa. Prodáváme přes 1200 tun masa ročně určené pro velkoodběratele, ale i především k maloobchodnímu prodeji. Specializujeme se také na mražené výrobky.

2Zelenka s.r.o.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(17)
Topolová 910 , Židlochovice Bezdlužná

Specializujeme se na odchov a výkrm krůt, jejich zpracování a prodej krůtího a kuřecího masa. Díky této specializaci, investicím do moderních technologií a vědeckému přístupu k problematice se společnost řadí mezi nejvýznamnější krůtí podniky nejen v rámci České republiky.

3Janeček František

Fantišek Janeček v Rousínově, v okrese Vyškov nabízí prodej masa a uzenin. Máme provoz a služby řeznictví i uzenářství. Výroba a prodej masných výrobků.

4Janíček & Čupa, výroba speciálních uzenin s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Míru 26, Židlochovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem sekané, točených, trvanlivých výrobků a salámů, uzenin, polotovarů či sádla. V roce 1991 jsme otevřeli svou prodejnu v Židlochovicích na náměstí v pronajatých prostorách. Postupně byla ve dvoře vybudována zcela nová bourárna v původních prostorách starých chlévů. Svou…

5Kot František

Nabízíme krůtí a drůbeží maso a masné výrobky.

6IDEMA FOODS, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(4)
K Pasekám 4963, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Od roku 1995 dodáváme jednu z nejkvalitnějších vepřových šunek na český a od roku 2003 i na slovenský trh. Specializujeme se na řadu výběrových šunek. Jsme podnik s velmi úzkým sortimentem, ale v oboru, kterému se věnujeme, jsme na špičce kvality i technologie. Počtem zaměstnanců patříme mezi…

7MAKOVEC a.s. - prodej masa a uzenin74 poboček

Výroba a prodej masa a tepelně opracovaných i neopracovaných masných výrobků, uzeniny, párky, špekáčky, klobásy, měkké a trvanlivé salámy, šunka, špek, slanina a uzené maso, zabíjačkové speciality jako jsou jelita, jitrnice a tlačenky.

8MASONAVA s.r.o.

Zabýváme se porážkou pouze českých zvířat. Dále bouráme maso a vyrábíme denně celý sortiment masných výrobků. Prodej uzenin.

9Ritter Zdenek - uzenářství1 pobočka

Poskytujeme služby řeznictví, uzenářstí, zpracování masa.

10Hráčková Marie - potraviny

Za Špicí 153, Staré Město
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Širokosortimentní prodejna. Dále i prodej potravin, masa, uzenin, drogerie, spotřebního zboží, tabákových výrobků, ovoce a zeleniny.


Firmy v dalších lokalitách


Krůtí maso v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Krůtí maso najdete 27 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 24 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Morava.