Džemy – Morava

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Klášterní officína s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kalouskova 637/35, Rousínov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Klášterní officína,navazuje na tradici středověkých klášterních lékáren. Jejím cílem je znovuobjevení zapomenutých receptur a finanční podpora obnovy významného kulturního a duchovního centra Benediktinského kláštera v Rajhradě u Brna. Nabízíme bylinné likéry, džemy a pomazánky, grilovací omáčky

2DRAGO, spol. s r.o. - POSTŘIKY a HNOJIVA3 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(122)
Křehlíkova 475/15, Brno-Slatina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej zahrádkářských potřeb se specializací na hnojiva, postřiky,sadbové a konzumní brambory. Dále nabízíme textilie, plachty, substráty, travní směsi, výběrové džemy, medy, vlašské ořechy, sezonní ovoce a zeleninu.

3Centrum zdraví - Mgr. Markéta Blahová

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mariánské náměstí…, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno

Centrum poskytuje poradenství v oblasti výživy, redukce váhy, sestavení jídelníčku na míru. Dále se také zaměřuje na prodej zdravé výživy, přírodní kosmetiky, bylinných tinktur a čajů.

4FRUTA Podivín,a.s.1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(38)
Rybáře 157/40, Podivín Bezdlužná

Provozujeme výrobu marmelád a džemů a povidel i také kojenecké výživy a dále máme provoz podnikové prodejny.

5KAPERI CZ, s.r.o.

Prodej biopotravin, džemů, marmelád, olivového a hroznového oleje.

6PeMaP, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Na hrázi 2249/60, Přerov Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej potravin z Řecka, Bulharska a Slovenska. Nabízíme kvalitní řecké džemy nejrůznějších druhů a gramáží, kompoty, citrónové koncentráty a řecký olivový olej. Dovážíme velice známé a oblíbené červené víno Medvědí krev, ale také vína Soffia, Merlot a Soffia Muscat.…

7Michal Buršík - Marmoška

Vyrábíme a prodáváme domácí marmelády, džemy, želé, šťávy, sirupy a nakládanou zeleninu. Vyrábíme marmelády i z exotického ovoce.

8Ottó Bartók - Maďarské koření

Specializujeme se na prodej tradičních, méně i více známých maďarských delikates. V naší nabídce najdete tradiční maďarskou mletou papriku, ochucovadla, marinády, maďarská vína, nakládanou zeleninu a džemy, ale také kotlíky na přípravu guláše a mnoho dalších typicky maďarských výrobků.

9Janováč Jaroslav

Věnujeme se pečení sladkého pečiva, jako jsou například svatební koláče a koláčky, koláče s ovocnou náplní. Dodáváme také marmelády, džemy a jiné výrobky.

10Hanzelková Petra - Cukrářské potřeby

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Sedlnice 187, Sedlnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem cukrářských potřeb. V sortimentu máme gelové barvy Wilton, vypichovače, vykrajovátka, dortové formy, sáčky a modelovací hmoty Formix.


Firmy v dalších lokalitách


Džemy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Džemy najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Morava.