Drůbež a drůbeží výrobky – Morava

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Bořetice

Družstvo začalo samostatně hospodařit od počátku roku 1959. V roce 1974 se sloučilo se sousedními zemědělskými družstvy Velké Pavlovice a Němčičky. Sloučené družstvo hospodařilo společně do roku 1992, kdy se opět rozdělilo na původní zemědělská družstva. Současné družstvo hospodaří na 500 hektarech…

2Rybářství Hodonín, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(166)
Písečné 3999/741, Hodonín Bezdlužná

Chováme a prodáváme sladkovodní ryby, vodní drůbež a násady tržních a barevných bazénových ryb ze specializované rybí líhně.

3Kot František

Nabízíme krůtí a drůbeží maso a masné výrobky.

4Maloobchodní síť BRNĚNKA, spol. s r.o.1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(272)
Purkyňova 2740/35d, Brno Bezdlužná

Provoz sítě maloobchodů. Velkoobchodní sklad potravin. Pokrýváme zhruba 80% brněnského nezávislého trhu s potravinami a zaměřujeme se na podporu regionálních výrobců.

5Sanytrák s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Horní Lhota 191, Horní Lhota 191 Bezdlužná

Motorest, výroba hotových jídel, minutek, pořádání oslav. Velkoobchod, maloobchod, prodej, zpracování potravin. Výroba a distribuce uzenin a jiných masných výrobků. Denní rozvoz potravin.

6Soško s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Nedakonice 498, Nedakonice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Rodinná firma SOŠKO vznikla v Nedakonicích v roce 1991. Kvalitu masných výrobků potvrzuje fakt, že tři výrobky fiirmy Soško byly oceněny „Perlou Zlínska“. Ocenění získala v roce 2006 Selská tlačenka, Šunkový salám speciál zauzený v roce 2007 a Moravská slanina v roce 2009. Dále provozujeme Bistro u…

7MAKOVEC a.s. - prodej masa a uzenin74 poboček

Výroba a prodej masa a tepelně opracovaných i neopracovaných masných výrobků, uzeniny, párky, špekáčky, klobásy, měkké a trvanlivé salámy, šunka, špek, slanina a uzené maso, zabíjačkové speciality jako jsou jelita, jitrnice a tlačenky.

8STATEK Prostějov, s.r.o.1 pobočka

Zpracování a prodej produktů rostlinné a živočišné výroby - odchov a prodej kuřic, krmné směsi pro drůbež a králíky. Pronájem ploch.

9Chov a prodej drůbeže - Zdena Krutilová

Specializujeme se na chov a prodej drůbeže. Zakoupit si u nás můžete snáškové kuřice, housata, husokačeny, kačeny, krůťata, brojlery, perličky nebo krmné směsi a vitamíny pro drůbež. Drůbež nebo krmné směsi zasíláme po dohodě také na dobírku kurýrem pro živá zvířata. Zásilky jsou doručeny ještě týž…

10Rybářství Horák s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(31)
Uničov, Nová Dědina…, Uničov, Nová Dědina Bezdlužná

Zabýváme se chovem a prodejem ryb a drůbeže. Prodáváme kapry, líny, candáty, sumce, pstruhy a jiné. Nabízíme okrasné bazénové rybičky. Dále u nás naleznete vodní drůbež, husy, kachny, husokachny.


Drůbež a drůbeží výrobky – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Drůbež a drůbeží výrobky v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Drůbež a drůbeží výrobky najdete 44 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 40 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Morava.