Delikatesy – Morava

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Beskydské uzeniny, a.s.10 poboček

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příborská 520, Frýdek-Místek Ověřená

V naší nabídce prodejen uzenářství je široká nabídka nejkvalitnějšího čerstvého masa a řady masných výrobků. Nabízíme šunkové delikatesy, šunku, telecí párky, vídeňské párky, různé druhy salámů, maso, bavorskou mozaiku a bezlepkové výrobky. Dále u nás najdete doplňující sortiment kvalitního…

2BMC Brno, s.r.o.2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Jugoslávská 768/9, Brno

Dovážíme potraviny ze Španělska.

3Mezuláníková Marie - BIO PRODUKTY BENEDICTUS

On-line prodej biopotravin a přírodních produktů. Klášterní produkty Benedictus, speciální a belgická piva, mešní a košer vína, delikatesy, marmelády, sirupy, dárkové zboží, svíce.

4Bono Vino s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 683, Modřice Bezdlužná

Prodáváme španělská vína, lahůdky, dárkové předměty, likéry a destiláty.

5DELICATESSEN SNAILEX s.r.o.

Delicatessen Snailex s.r.o. je česká rodinná společnost, založená v roce 1991, jejíž hlavní aktivitou je výroba šnečích delikates a šnečí kosmetiky, která vychází z originálních rodinných receptur.

6Maďarské speciality s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Martinákova 295/31, Prostějov Bezdlužná

Specializujeme se na prodej maďarských specialit - maďarskou zeleninu, maďarské delikatesy, nakládanou zeleninu, maďarskou papriku, paprikové krémy, paprikové tuby, těstoviny a další. Jedná se především o nakládanou zeleninu firmy SAUER BT., ta patří ke špičce maďarských výrobců zeleniny, maďarskou…

7Sýry Babice, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(59)
Babice 294, Babice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem holandských sýrů. Nabízíme zralý kozí sýr, kravské a ovčí sýry. Dovážíme originální, ručně dělané farmářské goudy z Holandska s nulovým obsahem barviv a konzervantů a nezapomínáme ani na tuzemské farmáře a tak výrobky několika z nich naleznete také v našem sortimentu.

8Kuczynski David- U Mlsného kocoura

Masarykovo náměstí…, Uherské Hradiště
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme různé delikatesy kravské, kozí a ovčí sýry, česká a zahraniční piva, paštiky aj. Chcete-li někomu udělat radost dobrým a vkusným dárkem, dárkem, na který nesedá prach, připravíme přesně podle Vašeho gusta dárkový balíček.

9MIRIOS FOOD HOUSE, s.r.o.

Zabýváme prodejem specialit z Bulharska , Řecka ,Turecka a dalších zemí. Nabízíme olivy , sýry a další delikatesy.

10Italia in cucina s.r.o.

Dovážíme a prodáváme italské speciality přímo od výrobců. Sortiment zahrnuje neapolskou kávu, extra panenské olivové oleje, vinné octy, balsamico, domácí těstoviny, italské delikatesy, DIA výrobky, bezlepkové potraviny atd.


Firmy v dalších lokalitách


Delikatesy v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Delikatesy najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Morava.