Účetnictví, účetní poradenství a daňová evidence – Kroměříž

1–10 firem z 101 nalezených Filtry

1Kováříková Lenka1 pobočka

Nabídka vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové a personální agendy. Dále zajištění účetního, ekonomického a daňového poradenství.

2Kojecký Radovan, Ing.

Tovární 1200/26, Holešov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabídka poradenství v oblasti vedení účetnictví. Dále i zpracování projektů, daní a mezd pro malé a střední podniky. Poskytujeme i daňové poradenství, konzultace, zajišťujeme daňovou optimalizaci. Mimo jiné zpracováváme roční uzávěrky. Zastupujeme i klienta při mzdových kontrolách na finančních…

3Daně a účto s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, daňové a účetní poradenství. Dále se naše kancelář dlouhodobě zabývá problematikou účetnictví a daní neziskového sektoru.

4FS enginery, spol. s r.o.1 pobočka

Křižná 166, Kroměříž
Otevřeno do 17:00

Poskytujeme účetní a daňové poradenství,Nabízíme zpracování a vedení účetnictví, daňového přiznání pro fyzické (FO) a právnické osoby (PO) pro plátce i neplátce DPH, vedení mzdové agendy. Působíme v Kroměříži - Hulíně - Chropyni-Kojetíně a Tlumačově. Obraťte se nás FC enginery, s.r.o. v Kroměříži.

5Ing. Viktor Vodák a Alena Vodáková - DAŇOVÁ KANCELÁŘ

Školní 3038/8, Kroměříž
Otevřeno do 16:00

Poskytujeme daňové poradenství, sestavení daňových přiznání, zpracování a vedení účetnictví, účetní poradenství či zajišťujeme mzdovou agendu, jednání s úřady, zastoupení při kontrolách daní a dotací, ale také pomoc nové firmě při registraci na finančním úřadě a sociální správě.

6Střelcová Dagmar - ATE SERVIS

Boční 1060/13, Kroměříž
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Poskytování služeb daňového poradce s nabídkou právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

7Honzírek Richard, Ing. - Daňová kancelář

Komenského náměstí…, Kroměříž
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby daňového poradenství a vedení účetnictví včetně daňové evidence a vedení personální i mzdové agendy. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

8Ing. Karin Lišková

Nabídka služeb daňového poradce. Zpracování daňových přiznání a hlášení. Zastupování v daňovém řízení. Ochrana klienta v případě vzniku škody způsobené daňovým poradcem při výkonu poradenství a zpracování daní.

9Luděk Adámek

Luděk Adámek, se sídlem Novosady 1327, 769 01, Holešov, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence Zdroj: výpis z dat…

10Ing. Marta Macháčková

Ing. Marta Macháčková, se sídlem Požárníků 302/1b, 767 01, Kroměříž-Vážany, v okrese Kroměříž a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence …


Účetnictví, účetní poradenství a daňová evidence – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Účetnictví, účetní poradenství a daňová evidence v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Účetnictví, účetní poradenství a daňová evidence najdete 101 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 91 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Kroměříž.