Auditoři a audity – Morava

1–10 firem z 316 nalezených Filtry

1PRVNÍ MORAVSKÁ SPOLEČNOST, spol. s r.o.2 pobočky

Údolní 1020/18a, Veveří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Podporujeme a zajišťujeme servis pro finanční poradce, pojišťovací makléře, hypotéční a investiční poradce. Nabízíme úvěry a hypotéky, pojištění osob, majetku a vozidel, audit pojištění atd. Mezi naše další služby patří šikovné praktické online nástroje, jako např. Mia, Broker…

2Detekta s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Franzova 969/63, Brno-Maloměřice Bezdlužná Ověřená

Laboratoř Detekta je akreditovaná Českým institutem pro akreditaci, o.p.s. podle normy ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Nabízíme měření emisí, odborné posudky ovzduší a rozptylové studie, audity zdrojů znečišťování ovzduší kontroly a ekologizace kotlů a autorizace-měření emisí.

3TAXPOINT s.r.o.,

Chládkova 898/2, Brno-Žabovřesky Bezdlužná Ověřená

Nabízíme daňové poradensví, právní pomoc, finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

4MIX MAX - ENERGETIKA, s.r.o. (centrála Brno)1 pobočka

Zabýváme se tvorbou územních energetických koncepcí. Provádíme energetické audity. Provozujeme veřejné osvětlení.

5JUDr. Dostál Radoslav

Poskytujeme kompletní právní služby v oblasti obchodního, občanského, rodinného, pracovního i trestního práva. Působíme jako rozhodci. Spolupracujeme s realitními, znaleckými a auditorskými firmami. Na trhu právních služeb máme dlouholetou tradici.

6CALS servis s.r.o.

Vizí společnosti je ve spolupráci se svými partnery se formou specializovaných služeb podílet na implementaci strategie CALS (Continuous Acquisition & Life-cycle Support) a tím zefektivnit akvizici ve státní správě a zvýšit konkurenceschopnost výrobních podniků.

7MITA THOR INTERNATIONAL, spol. s r.o.2 pobočky

Nabízíme vyhledávání a výběry pracovníků, audity. Zajišťujeme rozvoj manažerských i sociálních kompetencí.

8PM-Lingua s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Dobrovského 409/1, Vyškov-Město
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Jazyková škola a překladatelský servis. Nabízíme výuku sedmi světových jazyků (ENG, GER, RUS, FRA, SPA, ITA, JAP) v různých formách: firemní, veřejnostní, intenzivní kurzy. Výuku řídí zkušení studovaní lektoři, kteří jsou zárukou kvality. Překládáme do většiny evropských jazyků.

9Jazyková škola Skřivánek15 poboček

Žerotínova 727/2, Vyškov-Předměstí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Skřivánek s.r.o. působí na českém trhu kontinuálně od roku 1994. Již 20 let sbíráme zkušenosti, díky nimž jsme pro vás schopni zajistit nadstandartní jazykové služby. Skřivánek poskytuje písemné odborné překlady, tlumočení a jazykovou výuku. Využívá nejnovější technologie z oblasti CAT nástrojů,…

10EKI AUDIT s.r.o. - Auditoři Blansko

Fügnerova 855/6, Blansko
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

EKI AUDIT s.r.o. - Auditoři Blansko - Nabízíme auditorské služby, vedení účetnictví, daňové poradenství. Účetní doklady, daňová evidence, daně a výkazy, výpočet mzdy, realizace auditů.


Auditoři a audity – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Auditoři a audity v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Auditoři a audity najdete 316 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 284 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 95 firem v regionu Morava.