Záložní zdroje – Morava

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1POWERBRIDGE spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení energetického zabezpečení včetně analýzy sítě. Zakázku zajistíme od podání návrhu po realizaci. Dodáváme a instalujeme náhradní zdroje energie a motorgenerátory pro protipožární zařízení a nouzové osvětlení. Zajišťujeme servis systémů napájení jako jsou elektrocentrály…

2PHOENIX CONTACT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dornych 54/47, Brno Bezdlužná

Dodáváme kompletní sortiment elektro výrobků a služeb.

3UPS Technology, spol. s r. o.

1.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Železná 663/5, Brno Bezdlužná

Specializujeme se na komplexní dodávky v oblasti záložních systémů nepřetržitého napájení.

4KEPEX s.r.o.

Společnost Kepex s.r.o. Specializujeme se na prodej odlučovačů pro tepelné zdroje. Odlučovače pro snížení emisí tuhých znečišťujících látek na tepelných zdrojích o výkonu 200 kW - 5 MW.

5Havrda Bohumil

Pastrnkova 565/59, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme registrační pokladny a výpočetní techniku.

6NANO Solution s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Východní 820/10, Brno Bezdlužná

NANO Solution s.r.o. nabídka spínaných napájecích zdrojů a průmyslových zdrojů MeanWell. Dále nabízíme adaptéry, zdroje pro LED aplikace, pro notebooky a také car adaptéry.

7AWATTECH s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Černopolní 841/8a, Brno-Zábrdovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá komplexními službami souvisejícími se záložními zdroji UPS. Poskytujeme prodej záložních zdrojů, repase záložních zdrojů, instalaci a servis veškerých záložních zdrojů UPS. Jsme odborníky v této oblasti a nabízíme nadstandardní řešení a poradenství.

8FULGUR BATTMAN, spol. s r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Svitavská 39, Brno-Husovice Bezdlužná

“Ani po více než 20 letech působení na domácím i zahraničním trhu nezapomínáme na to podstatné: Spolupráce je založená na důvěře, a tu je potřeba si zasloužit. Fulgur Battman dnes pro mnohé znamená stabilitu, odbornost a vstřícné jednání. Každý den děláme vše pro to, abychom naši pověst obhájili”.

9ELKOMP Kroměříž, spol. s r.o.

V naší firmě vyvíjíme a vyrábíme měniče napětí a regulátory pro alternátory. Nabízíme napájecí, spínané a stabilizované zdroje, nabíječky EZS a odpojovače. Převážná většina výroby a vývoje je určena pro automobilový průmysl a regulační techniku.

10MISS Centrum, s.r.o.

Mlýnská 1228, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej a servis výpočetní a kancelářské techniky. Na prodejně je skladem spotřební materiál pro tiskárny a kopírky - inkousty, tonery. Elektronický katalog a e-shop IT, výpočetní a kancelářské techniky s cca 50.000 položkami za progresivní ceny.


Záložní zdroje – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Záložní zdroje v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Záložní zdroje najdete 1 315 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 1 184 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 395 firem v regionu Morava.