Wifi zařízení – Morava

1–10 firem z 61 nalezených Filtry

1HAKMAN - elektromontáže s.r.o.

Elektroinstalace kontejnerů, kontejnerových staveb a veřejných zařízení od vypracování projektové dokumentace až po výchozí elektrorevize. Zajišťujeme služby internetového připojení, kamerových systémů, satelitní techniky. Poskytujeme webhosting. Likvidujeme použité PC a IT techniku.

2DATASCAN, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Jihlavská 796/ 7a, Brno Bezdlužná

Největší evropský dodavatele systémů automatické identifikace. Nabízí systémy pro čtení a tisk čárových kódů. Poskytuje školení a servis. Sortimentem společnosti jsou snímače čárových kódů, tiskárny karet a etiket, mobilní terminály, aplikátory etiket, systémy strojového vidění, software,…

3DCom, spol. s r.o.1 pobočka

Kšírova 32, Brno Bezdlužná

Komplexní dodávky komunikačních systémů a radiomodemů. Nabídka připojení technologických zařízení do sítě LAN a digitálních dispečerských systémů.

4LYGRE, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Obřanská 132, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme sortiment pro satelitní a digitální pozemní vysílání, digitální televize, satelity, satelitní sestavy, set-top boxy, DVB-T, HDTV, společné televizní antény - STA. Provádíme instalaci, záruka, servis, rychlé dodání, kamenná prodejna. Poskytujeme montáže optického vedení včetně svařování.

5Alf servis, s.r.o.1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(39)
Svitavská 500/7, Blansko Bezdlužná

Jsme poskytovatelem bezdrátového internetu, digitálních televizí, telefonních služeb a sítí pro firmy. Působíme v oblasti Blanska a na trhu se pohybujeme přes 15 let. Naše produkty a proškolení technici Vám zaručí neomezené připojení dat, na které se můžete spolehnout.

6BANETEL s.r.o.

Nabízíme výstavbu telekomunikačních sítí, dále kompletní instalace WiFi sítí na klíč.

7Kuchař Rostislav - Syscom

Vracovská 796, Bzenec
Dnes už má zavřeno

Nabízíme prodej počítačů a jejich komponentů či nabídka LCD monitorů i notebooků a tabletů či tiskáren a síťových prvků a dále zajišťujeme servis a poradenství.Prodáváme batohy a brašny na notebooky, paměťové karty, software, webkamery a inkoustové náplně.

8Restaurace Laguna, Pivní šenk 4 růže

4.1
★★★★★
★★★★★
(407)
Veveří 340/32, Brno Bezdlužná

Naše stylová pivnice Čtyři růže se nachází na ulici Veveří 32 v Brně, je součástí restaurace Laguna a je pro Vás otevřena již od roku 1996. Snažíme se, aby naši hosté si přišli na skvělou kuchyni, kde jídlo připravujeme na originálním lávovém grilu a naše speciality jako „Adamova žebra“ nebo…

9Kohoutek Petr - EL-AXIS

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovská 335, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme a montujeme satelitní komplety, antény a wifi. Nabízíme Skylink, freeSAT, DIGI TV. Také dodáváme spotřební elektroniku či prodej technického zabezpečení, webkamer a alarmů. Provádíme rekonstrukce rozvodů.

10Chvíla Karel

V sadě 1046, Nivnice Bezdlužná

Poskytujeme bezdrátový wi-fi internet v obci Nivnice. Dále provádíme opravy a konfigurace počítačů. Nabízíme i montáže a servis satelitů, DVB-T a STA rozvodů i set-top-boxů, montáž kamer a audiovizuální techniky, protipožárních systémů pro zabezpečení budov a telekomunikační techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Wifi zařízení v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Wifi zařízení najdete 61 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 55 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 18 firem v regionu Morava.