Datové sítě – Morava

1–10 firem z 113 nalezených Filtry

1Ma-Fia s.r.o.

Specializovaný velkoobchod s materiálem pro datové sítě.

2ELMONT GROUP, a.s.

Kompletní dodávky, instalace i servis elektroinstalace bez omezení napětí, elektroinstalace v prostorech s nebezpečím výbuchu, datových sítí, bezpečnostních (EZS, EPS), docházkových (EKV), kamerových (CCTV) a telekomunikačních systémů.

3FSC Elektro s.r.o.

Naše firma nabízí realizaci datových sítí a elektroinstalací, dále počítačové sítě, optické sítě a spoje, kabeláž, slaboproudé systémy, elektro montáže silnoproud a slaboproud.

4M T L Cable spol. s r.o.

Tuřanka 111b, Brno Bezdlužná

Prodej komponentů pro realizaci kabelových sítí.

5POWERBRIDGE spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vintrovna 460/5c, Popůvky Bezdlužná

Nabízíme komplexní řešení energetického zabezpečení včetně analýzy sítě. Zakázku zajistíme od podání návrhu po realizaci. Dodáváme a instalujeme náhradní zdroje energie a motorgenerátory pro protipožární zařízení a nouzové osvětlení. Zajišťujeme servis systémů napájení jako jsou elektrocentrály…

6Vema,a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Okružní 871/3a, Brno
Otevřeno od 8:00

Působíme v oblasti informačních systémů.

7GiTy, a.s.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(26)
Mariánské náměstí…, Brno-Komárov Bezdlužná

Akciová společnost GiTy poskytuje služby efektivní správy IT a komunikačního prostředí zákazníkům v podnikové sféře a státní správě. Zaměřuje se na komplexní dodávky řešení a služeb pro podnikové komunikační systémy, jako jsou technologie pro přenos dat, hlasu a obrazu, telekomunikační a satelitní…

8STOFCOM s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(48)
Žebětínská 821/70, Brno-Kohoutovice Bezdlužná

Servis PC a notebooků, správa a instalace počítačových sítí, služby kopírovacího centra a fotosběrny, prodej výpočetní techniky, již přes 20 let v Brně Kohoutovicích. Jsme certifikovaným servisem i prodejcem produktů společností Microsoft, Dell, Eset, Lenovo, Apple a mnoha dalších.

9CATEGORY a.s.1 pobočka

Nabízíme budování technických infrastruktur počítačových a telekomunikačních sítí, služby měření, monitoringu, vyhledávání chyb a ladění výkonnosti.

10NetDataComm, s.r.o.1 pobočka

2.7
★★★★★
★★★★★
(75)
Absolonova 637/16, Brno-Komín Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti IT, provoz vlastní datové sítě k připojení k internetu.


Datové sítě – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Datové sítě v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové sítě najdete 113 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 102 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 34 firem v regionu Morava.