Datové kabely – Zlínský kraj

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1ELKOV elektro a.s. (pobočka Kroměříž)28 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(3)
Chelčického 1656/1A, Kroměříž
Dnes už má zavřeno

Nabízíme velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu a svítidel. Prodáváme kompletní sortiment elektromateriálů a osvětlovací techniky včetně kabelů, zásuvek, vypínačů, rozváděčů, jističů, pojistek, stykačů, chráničů, relé, svítidel a světelných zdrojů.

2NetCONFIG s.r.o.

Dodáváme počítače, servery, notebooky, pevné disky, základní desky či procesory. Služba správa sítě – správce sítě je určena především pro firmy, které chtějí mít spolehlivou počítačovou síť. Nabízíme Vám také kompletní servis PC a jeho údržbu u Vás doma nebo v práci.

3INPREMA s.r.o.

Vlčnovská 374, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projektování, výroba a realizace elektrických zařízení. Dále ovládání hydrauliky mobilních zařízení, vysokozdvižných plošin, mostových jeřábů, kladkostrojů a zvedacích manipulátorů. Mimo jiné projektování osvětlení a silnoproudé rozvody. MaR plynových kotelen.

4Antonín Petr - BestMONT

Šaripova 1801, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oblasti montáže rozvodů a strukturované kabeláže. Provádíme instalace telefonních ústředen či GSM a LAN modulů. Dále zajišťujeme zabezpečovací, kamerové, satelitní a anténní systémy včetně zaškolení a poučení obsluhy. Poskytujeme servis a pomoc s řešením případných…

5IMONT, s.r.o.

Nábřeží 719, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej telekomunikačního, elektroinstalačního materiálu a svítidel. Nabízíme komponenty na montáž hromosvodu. V naší nabídce také naleznete nářadí značky AEG.

6LAPP KABEL s.r.o.

Bartošova 315, Kvítkovice -…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba a prodej kabelů, kabelové konfekce a kabelového příslušenství. Dále i konektorů, energetických nosičů a komponentů pro průmyslovou automatizaci.

7WATRIO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Sokolovská 334, Uherské Hradiště
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na velkoobchodní i maloobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. Nabízíme možnost dodávek na stavbu dle dohody. Prodáváme kabely, vodiče a příslušenství, elektroinstalační krabice, trubky, lišty, kabelové žlaby, domovní spínače, zásuvky a vidlice, průmyslové spínače a zásuvky.

8PREMO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Brněnská 474, Staré Město
Dnes už má zavřeno

Naše obchodní společnost byla v roce 2001 a po celou dobu naší působnosti se snažíme nacházet řešení v oblasti HW a příslušenství pro výpočetní techniku. Naší specializací jsou inkoustové a tonerové kazety, umíme najít a dodat pro zákazníka jakýkoli díl do tiskárny. Pokud hledáte profesionály, tak…

9Miklík Dušan

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Grohova 785/4, Holešov Bezdlužná

Naše firma prodává spotřební materiál. V sortimentu naleznete barvící a korekturní pásky, inkoustové náplně, USB, HDD, paměťová média a multimédia. Dodávám myši, klávesnice, herní konzole, síťové prvky, tonery, kabely, nářadí a doplňky.

10Šindelár Dušan - elektromateriál

4.1
★★★★★
★★★★★
(197)
Prlovská 2491, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej elektra a elektroinstalačního materiálu. Prodáváme svítidla, kabely, zdroje, spínače a zásuvky, pojistky a jističe, chrániče, stykače i hromosvod, nářadí a zahradní potřeby, koupelny, bílou a černou techniku.


Firmy v dalších lokalitách


Datové kabely v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Datové kabely najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Zlínský kraj.