Personalistika, práce – Štítná nad Vláří-Popov okres Zlín

Personalistika je obor, který se zaměřuje na získávání lidských zdrojů, práci s nimi, na udržení stávajících zaměstnanců, jejich motivaci a rozvoj. Přehled agentur práce v lokalitě Štítná nad Vláří-Popov.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Connections BDL, s.r.o.

23.5 km Slušovice 520, Slušovice Bezdlužná

Connections BDL, s.r.o., se sídlem Slušovice 520, 763 15, Slušovice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 88589, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 250 - 499 zaměstnanců. Předmětem…

2HAND 2 HELP s.r.o.

27.0 km Podvesná XIII 5908, Zlín Bezdlužná

HAND 2 HELP s.r.o., se sídlem Podvesná XIII 5908, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 102941, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

3VP PARTNERS ZLÍN, s.r.o.

27.7 km Štefánikova 2664, Zlín Bezdlužná

VP PARTNERS ZLÍN, s.r.o., se sídlem Štefánikova 2664, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 35185, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 1999. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců. Předmětem podnikání…

4ZLINAG s.r.o.

28.3 km Zarámí 4077, Zlín Bezdlužná

ZLINAG, se sídlem Zarámí 4077, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 103083, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…

5SALMA PLUS, s.r.o.

28.5 km Vavrečkova 5262, Zlín Bezdlužná

SALMA PLUS, s.r.o., se sídlem Vavrečkova 5262, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 86923, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je:…

6Spokojená práce, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
28.9 km Sedmdesátá 7055, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Spokojená práce, s.r.o., se sídlem Sedmdesátá 7055, 760 01, Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 103746, Krajský soud v Brně. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…

7CARTECHNIK TRADE S.R.O. (pobočka Zlín)2 pobočky

29.9 km Třída Tomáše Bati…, Zlín Bezdlužná

Firma CARTECHNIK TRADE S.R.O. přijme ŘIDIČE NÁKLADNÍCH VOZIDEL. Požadujeme ŘP sk. C+E, praxe minimálně 6 měsíců, aktivně. Mzdové ohodnocení: 40 000 Kč/měsíčně, včetně cestovních náhrad. Bližší informace: 776 040 361, 577 107 143 NABÍDKA JE STÁLE AKTUÁLNÍ, VOLEJTE IHNED.


Personalistika, práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Personalistika, práce v lokalitě Štítná nad Vláří-Popov – detailní popis

Úkoly personalistiky 

Výběr zaměstnanců

Jedním z úkolů personalisty je výběr nových zaměstnanců. Personalista získává o kandidátech co nejvíce informací, vyhodnocuje jejich vhodnost pro pracovní pozice a porovnává je s jinými uchazeči

Metody výběru zaměstnanců: 

  • Životopis (CV) – je základní metoda výběru. Jedná se o prvotní seznámení s uchazečem a jeho profilem. Nevhodní uchazeči jsou rovnou vyřazeni z výběru.
  • Dotazník – je doplňující metoda, po které následuje pracovní pohovor. Při pohovoru lze odpovědi z dotazníku detailněji probrat. Speciálně vypracované dotazníky mohou být součástí výběru některých firem nebo pozic, které mají být obsazeni.
  • Reference – ideální je získat reference osobně prostřednictvím setkání s manažerem nebo personalistou. Je dobré získat reference od více nezávislých zdrojů kvůli objektivitě.
  • Pohovor (interview) – měl by být součástí každého výběrového řízení. Osobní pohovor prozradí o uchazeči nejvíce informací.
  • Testování – tato metoda zahrnuje absolvování různých testů, např. psychologické testy.
  • Assessment a development centrum – jedná se o simulace typických pracovních situací, při kterých se testuje pracovní způsobilost a výkon uchazečů.

Hodnocení zaměstnanců

Dalším úkolem personalisty je organizačně zajistit hodnocení zaměstnanců vedoucími pracovníky a výsledky analyzovat. Hodnocení se zaměřuje nejen na stanovení silných a slabých stránek zaměstnance, ale i na výkon, odměnu nebo motivaci. Díky hodnocení získávají zaměstnanci zpětnou vazbu o své práci. 

Personalistika úzce souvisí s řízením lidských zdrojů – Human Resources Management.

Nabídky práce

Nabídky práce s poptávkami po práci vytvářejí trh práce. Zaměstnavatelé nabízejí volné pracovní pozice přímo vlastní inzercí nebo zprostředkovaně pomocí personálních agentur nebo úřadu práce.

Personální agentury

Personální agentury jsou komerční instituce, které nabízejí své služby v oblasti náboru zaměstnanců, zajišťující kariérní poradenství, psychologické testování, personální audity, mzdové audity nebo HR marketing. Agentury práce uchazeče nezaměstnávají, ale pouze jim práci zprostředkovávají. 

Jak vypadá proces nalezení práce pro uchazeče přes agenturu práce?

  1. Uchazeč kontaktuje agenturu práce, zašle životopis a absolvuje pohovor.
  2. Agentura práce podle uchazečova profilu zašle materiály potenciálnímu zaměstnavateli a v případě zájmu mu sjedná pohovor.
  3. Pokud je pohovor úspěšný, uzavře se mezi uchazečem a budoucím zaměstnavatelem pracovní smlouva a agentura práce získává od firmy provizi za získání zaměstnance.

Pracovní portály

Na pracovních portálech naleznete tisíce pracovních nabídek z České republiky i ze zahraničí. Každý den zde přibývají nové nabídky na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo brigádu.

Aplikace s nabídkami práce

Potřebujete pomoc se sepsáním životopisu nebo motivačního dopisu? Čeká vás právě pracovní pohovor? Nebo chcete dát výpověď v práci? Vše o práci včetně vzorů životopisů, motivačních dopisů nebo výpovědí naleznete na profesia.cz.

Hledáte si nové pracovní místo a chcete se dozvědět více o firmě, která práci nabízí? Atmoskop.cz přináší hodnocení firem od reálných zaměstnanců.

Chcete si zvýšit svoji kvalifikaci? Portál seduo.cz přináší online kurzy pro fimy i jednotlivce.

Zajímá vás, zda na své pracovní pozici získáváte odpovídající platové ohodnocení? Porovnejte svou odměnu v rámci pozic a průměrného platu na pozici na stránce platy.cz.