Nábory zaměstnanců, pracovníků – Morava

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Czech Truck Servis, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(45)
Leštinská 975/22, Zábřeh Ověřená

Autorizovaný autoservis vozidel servis MAN. Pozáruční opravy a servis nákladních automobilů značek DAF, Mercedes, Scania, Renault či Iveco. Možnost využití myčky aut a pneuservisu. Nabízíme prodej vozidel, jak nových, tak ojetých včetně prodeje autodílů. Nabídka práce pro Vás, hledáme…

2MEUS s.r.o.

Nabízíme pracovníky ze Slovenska a Bulharska zejména pro profese svářeč, obráběč, zámečník, montážní dělník i obsluha CNC stroje. Obchodní společnost MEUS s.r.o., vznikla v roce 2005. Od začátku působení na českém trhu se firma specializovala na dočasné přidělení zaměstnanců ze Slovenské a České…

3agentura Motiv P s.r.o.

Poradenská a vzdělávací agentura, která realizuje pro řadu významných společností výcvikové kurzy i školení, assessment a development centre.

4MAR-EKON s.r.o. - řízení vaší firmy

Kociánka 8/10, Brno Bezdlužná

Pomáháme firmám prosadit se na trhu - marketing, ekonomika, účetnictví, ale i obchod, administrativa a lidské zdroje.

5EUREGNIA, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kvítková 124/11, Zlín Bezdlužná

Nabídka vedení účetnictví a daňové evidence včetně mezd a personalistiky. Zajišťují služby také v anglickém a německém jazyce. Provádí daňové i ekonomické poradenství, finanční analýzy, digitalizaci dokumentů, zastupování před orgány státní správy či správu plateb.Naši klienti se díky nám mohou…

6DAŇOVÁ A ÚČETNÍ KANCELÁŘ - Ing. Květoslava Skalová

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vinohradská 2341/38, Šternberk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Působím jako daňová poradkyně s oprávněním poskytovat právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí.

7JOB FACTORY s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
28. října 1810/86, Moravská Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Osobní přístup k obchodním partnerům i k zaměstnancům – to je hlavní důvod, proč je pracovní agentura úspěšná a oblíbená. Společnost zajišťuje a zprostředkovává práci. Nabízí personální služby pro zaměstnavatele i zaměstnance v celé ČR.

8Personal fabric - agentura práce, a.s.

3.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Chopinova 483/8, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše agentura je jednou z nejvýznamnějších agenturůr práce v České republice. Vyznačujeme se dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou výbornýh referencí. Naší specializací je zejména dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

9Specialist Service, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Výstavní 2224/8, Ostrava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše personální agentura se zaměřuje na vyhledání a výběr pracovníků, tvorbu kompetenčních modelů a behaviorální výběrové pohovory především v Moravskoslezském kraji, ale i Zlínském a Olomouckém kraji. Naši prioritou je co nejpečlivější výběr zaměstnanců, a to i na mezinárodním poli.

10MEKO, spol. s r. o.1 pobočka

Společnost vznikla v roce 1992 jako firma provozující kovovýrobu, prodej hutního materiálu a prodejnu železářství. Od roku 2004 byla rozšířena na činnost pracovní agentury a realit.


Nábory zaměstnanců, pracovníků – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Nábory zaměstnanců, pracovníků v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nábory zaměstnanců, pracovníků najdete 52 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 47 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Morava.