Nabídka práce, zaměstnání, pracovních míst a příležitostí – Morava

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1MEUS s.r.o.

Nabízíme pracovníky ze Slovenska a Bulharska zejména pro profese svářeč, obráběč, zámečník, montážní dělník i obsluha CNC stroje. Obchodní společnost MEUS s.r.o., vznikla v roce 2005. Od začátku působení na českém trhu se firma specializovala na dočasné přidělení zaměstnanců ze Slovenské a České…

2Město Staré Město (okres Uhreské Hradiště)2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(6)
náměstí Hrdinů 100, Staré Město
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Městský úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem města, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje město.

3Euros Moravia spol. s r.o.

Zajištění mezinárodní i vnitrostátní kamionové nákladní přepravy, kontejnerové dopravy a spedice. Naše firma je na trhu od roku 1995. Všechny naše auta jsou sledovány pomocí GPS pro větší bezpečnost našich vozů a především pro bezpečnost a sledovatelnost vaše přepravovaného zboží. Specializujeme se…

4ING ROWAN, s.r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Nádražní 213/10, Moravská Ostrava
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme poradenské, školící a konzultační služby v oblasti realitního trhu, nemovitostí a strategického řízení. Radíme klientům při koupi nemovitosti. Poskytujeme analýzu investice do nemovitosti a vyhledáme optimální nemovitosti. Provádíme inspekci nemovitosti před její koupi, kontrolu a odhad…

5Personal fabric - agentura práce, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(29)
Chopinova 483/8, Ostrava
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Naše agentura je jednou z nejvýznamnějších agenturůr práce v České republice. Vyznačujeme se dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou výbornýh referencí. Naší specializací je zejména dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

6Obecní úřad Hať1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipová 86, Hať
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Obecní úřad Hať (okres Opava) podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

7RK rest s.r.o.- Pizzerie - Restaurace Maracana

3.5
★★★★★
★★★★★
(286)
Lány 1348, Veselí nad Moravou
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Provozujeme pizzerii a restauraci. Rozvoz pizzy, jídel z menu a meníček až k Vám domů, či firmy. Pizza se dodává v papírové krabici, saláty se rozváží v průhledných plastových miskách s pojistkou, nebo termo boxu.

8Volná pracovní místa - Weba Olomouc2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
K Mrazírnám 209, Bystrovany

Volná pracovní místa Weba Olomouc s.r.o. Nabízíme volné pozice v oborech-pracovník ekonomického úseku, elektrikář, technický vedoucí projektů, manažer procesů - výroba, programátor (programy pro obrábění), výpočtář PAM-STAMP, Elektrikář - obsluha elektroerozivní drátové řezačky, nástrojář.…

93Z Partners s.r.o.1 pobočka

Nabízíme poradenské a konzultační služby v oblasti legálního zaměstnávání, překlady a tlumočení, zprostředkování obchodu a služeb mezi Českou republikou a Ukrajinou.

10Řidič podvalníku C+E1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Radějov 312, Radějov Bezdlužná

Přijmu řidiče na podvalník do 45 let. Řidičské oprávnění skupiny C + E, s praxí. Zaučíme. Kontakt: Zdeněk Novák 774314904.


Firmy v dalších lokalitách


Nabídka práce, zaměstnání, pracovních míst a příležitostí v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Nabídka práce, zaměstnání, pracovních míst a příležitostí najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Morava.