Sítě proti hmyzu – Morava

Nedejte šanci otravnému hmyzu vstoupit do vašeho domova. Pořiďte si sítě proti hmyzu, které účinně ochrání vaši domácnost. Můžete si pořídit sítě jak do oken, včetně střešních oken, tak do dveří. Přehled prodejců sítí proti hmyzu v lokalitě Morava.

1–10 firem z 273 nalezených Filtry

1Jan Vašek - TESAŘSTVÍ-POKRÝVAČSTVÍ

Osvobození II 257, Fryšták Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zaměřuje na komplexní tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dále také na odbornou montáž střešních oken VELUX, FAKRO a ROTO. Specializujeme se na krokvové soustavy všech tvarů, pergoly, stání pro auta, zahradní domky, palubkové podbití domků, štítů a palubkové podlahy,…

2ŽALUZIE KASKO s.r.o.

Nabízíme vám moderní plastová okna, hliníková okna, vstupní dveře a garážová vrata. Prodáváme i značkovou stínicí techniku a sítě proti hmyzu. Součástí našich služeb je odborná montáž všech námi nabízených produktů. Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme s výběrem.

3SPOSMASTAV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
K. H. Máchy 1064/24, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Jsme Moravská firma, zabývající se kompletním servisem v oblasti oken a dveří, od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Dále zajišťujeme úklid komerčních prostor, panelových domů i domácností, ochranu objektů, vozidel i osob. Nabízíme kamerový systém, fyzickou ostrahu budov, skladů, areálů a…

4Strkáč Ivan - SUZIN SERVIS - ÚKLIDOVÁ SLUŽBA

Přerovecká 271/1b, Suché Lazce, Opava
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme úklidovou službu. Nabízíme služby hodinového manžela. Dále provádíme mytí automobilů a čištění interiérů automobilů. Mezi naše další služby patří kompletní úklidové práce, úklid společných prostor v panelových domech, sekání trávy, ale i čištění všech druhů vozidel. Prodej moderních…

5Wilmar s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Smetanova 2359/6, Blansko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Vyrábění plastových oken, dveří, žaluzií a předokenních rolet. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše okna a dveře. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty…

6Stavona, spol. s r.o. (pobočka Boskovice)4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 8, Boskovice Bezdlužná

Vyrábíme značková okna, dveře, výlohy, posuvné stěny, rolety + příslušenství (parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu) - vč. montáže. Plastová i hliníková okna a dveře. Výměny oken a dveří v panelových domech v rámci revitalizace.

7Dům oken a dveří

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Dolní novosadská 70…, Olomouc - Nové Sady Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří, žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a rolet. Nabízíme také zapravení špalet, demontáž oken a odvoz starých oken. Prodáváme okna jednokřídlá, dvoukřídlá, trojkřídlá a atypická. Z dveří prodáváme vchodové a terasové.

8Šotek Jaroslav

3.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Rolnická 661, Brno Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, servisem a montáží vnitřních a venkovních žaluzií, plastových dveří, markýz, rolet a roletek.

9SI-DOOR2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Cejl 40/107, Brno - Zábrdovice
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

ERKADO Výrobce dveří a zárubní - výroba a prodej interiérových dveří i zárubní se širokým sortimentem výrobků. Komplexní dodávky - zaměření, výroba, montáž. Velkoobchod i maloobchod. V naší nabídce: interiérové dveře, posuvné dveře, vchodové dveře, stavební pouzdra, kliky ke dveřím.

10Makeš Tomáš1 pobočka

Zabýváme se převážně prodejem, montáží a servisem plastových a hliníkových oken, dveří, zimních zahrad, střešních oken i garážových vrat včetně všech doplňků jako jsou interiérové a eteriérové žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, parapety a jiné.


Sítě proti hmyzu – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Sítě proti hmyzu v lokalitě Morava – detailní popis

Sítě proti hmyzu do oken a dveří jsou účinnou ochranou před hmyzem. Umožňují nám užít si přísun čerstvého vzduchu a slunečních paprsků, aniž bychom museli trpět nepříjemnými návštěvami hmyzu v našich domovech. Tyto síťky proti hmyzu jsou navrženy tak, aby zabraňovaly vniknutí různých druhů hmyzu, jako jsou komáři, mouchy, vosy či jiný obtěžující hmyz.

Vlastnosti sítí proti hmyzu 

 • Ochrana před hmyzem – hlavní a nejzřejmější vlastností sítí proti hmyzu je ochrana před invazí hmyzu, jako jsou komáři, mouchy, vosy a jiný obtěžující hmyz. Sítě tak účinně blokují vstup těchto škůdců do vašeho domova.
 • Proudění vzduchu – i přes ochranu před hmyzem umožňují sítě proti hmyzu stále proudění vzduchu do vašeho domu. To znamená, že můžete mít otevřená okna a dveře bez obav z hmyzu.
 • Snadná instalace a údržba – většina sítí proti hmyzu je snadno instalovatelná a nevyžaduje žádné složité nástroje. Jejich údržba je také minimální a často zahrnuje pouze pravidelné odstraňování prachu a nečistot.
 • Estetický vzhled – moderní sítě proti hmyzu jsou navrženy s ohledem na estetiku a mohou být snadno přizpůsobeny různým druhům oken a dveří. To umožňuje zachování atraktivního vzhledu vašeho domova.
 • Ekologická volba – používání sítí proti hmyzu je ekologickým způsobem, jak minimalizovat potřebu chemických sprejů a repelentů, které mohou být škodlivé pro životní prostředí i vaše zdraví.

Typy sítí proti hmyzu

 • Sítě proti hmyzu do oken – tyto sítě jsou speciálně navrženy pro okna. Vyrábí se z tenkých a pevných materiálů, které zabraňují vniknutí hmyzu, zatímco umožňují průchod vzduchu. 
 • Sítě proti hmyzu do dveří – jsou určeny pro dveře. Vyrábí se z pevných a odolných materiálů, které umožňují snadné otevírání a zavírání dveří. Jsou navrženy tak, aby zabraňovaly vniknutí hmyzu, zatímco umožňují pohodlný vstup a výstup do domu.
 • Sítě proti hmyzu s rámem – vyrábí se z lehkých hliníkových nebo plastových rámů, které jsou pokryty síťovinou. Rám umožňuje snadnou instalaci a demontáž sítě a zároveň poskytuje pevnou a stabilní konstrukci.
 • Sítě proti hmyzu na suchý zip – mají speciální suchý zip, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Jsou vhodné pro okna, která se často otevírají a zavírají.
 • Sítě proti hmyzu na magnet – jsou vybaveny magnetickými uzávěry, které umožňují snadné otevírání a uzavírání. Jsou vhodné pro různé typy oken a dveří a nabízejí snadnou manipulaci pro uživatele.
 • Rolovací sítě proti hmyzu – mají mechanismus rolování, který umožňuje snadné otevírání a zavírání. Jsou ideální pro ty, kteří chtějí udržet estetiku svých oken a dveří, zatímco si stále užívat ochranu proti hmyzu.
 • Plisované sítě proti hmyzu – jsou vyrobeny z plisovaného materiálu, který umožňuje snadné otevírání a uzavírání. Jsou ideální pro okna a dveře, které mají specifické rozměry nebo neobvyklé tvary.
 • Sítě proti hmyzu na míru – jsou navrženy na zakázku, aby dokonale odpovídaly specifickým rozměrům a požadavkům uživatele.