Plastová okna – Morava

Hledáte okna, která jsou designově krásná, ale zároveň cenově dostupná? Pak jsou plastová okna ideální volbou pro vás. Navíc jsou odolná, mají skvělé izolační vlastnosti a nevyžadují náročnou údržbu. Přehled prodejců plastových oken v lokalitě Morava.

1–10 firem z 644 nalezených Filtry

1ŽALUZIE KASKO s.r.o.

Nabízíme vám moderní plastová okna, hliníková okna, vstupní dveře a garážová vrata. Prodáváme i značkovou stínicí techniku a sítě proti hmyzu. Součástí našich služeb je odborná montáž všech námi nabízených produktů. Kontaktujte nás! Rádi vám poradíme s výběrem.

2VIKO stavební a montážní s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Coufalova 973/8, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Jsme stavební a montážní firma. Specializujeme se na montáže a výměny plastových oken a plastových dveří, dřevěných oken a dřevěných dveří a hliníkových oken a hliníkových dveří.

3Sefran s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(6)
Hybešova 3272/2A, Šumperk
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodáváme střešní krytiny a okapové systémy včetně jejich doplňků. Součástí našeho sortimentu jsou i trapézové plechy na trapézové střechy, střešní latě či desky na záklop střech. U nás zakoupíte vše pro vaši střechu.

4PortaTherm s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(12)
Pod sídlištěm 1, Brno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

PVC protiprůvanové lamelové clony, kyvná vrata, svařovací závěsy a boxy, předělení prostoru, protisluneční a bezpečnostní okenní fólie.V dnešní době se klade stále větší důraz na úspory energií a vytvoření hygienických prostorů. Proto Vám naše firma nabízí široký výběr PVC lamelových clon a kyvné…

5SPOSMASTAV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
K. H. Máchy 1064/24, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Jsme Moravská firma, zabývající se kompletním servisem v oblasti oken a dveří, od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Dále zajišťujeme úklid komerčních prostor, panelových domů i domácností, ochranu objektů, vozidel i osob. Nabízíme kamerový systém, fyzickou ostrahu budov, skladů, areálů a…

6Wilmar s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Smetanova 2359/6, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Vyrábění plastových oken, dveří, žaluzií a předokenních rolet. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše okna a dveře. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty…

7Stavona, spol. s r.o. (pobočka Boskovice)4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 8, Boskovice Bezdlužná

Vyrábíme značková okna, dveře, výlohy, posuvné stěny, rolety + příslušenství (parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu) - vč. montáže. Plastová i hliníková okna a dveře. Výměny oken a dveří v panelových domech v rámci revitalizace.

8Dům oken a dveří

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Dolní novosadská 70…, Olomouc - Nové Sady Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří, žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a rolet. Nabízíme také zapravení špalet, demontáž oken a odvoz starých oken. Prodáváme okna jednokřídlá, dvoukřídlá, trojkřídlá a atypická. Z dveří prodáváme vchodové a terasové.

9Šotek Jaroslav

3.6
★★★★★
★★★★★
(9)
Rolnická 661, Brno Bezdlužná

Zabýváme se prodejem, servisem a montáží vnitřních a venkovních žaluzií, plastových dveří, markýz, rolet a roletek.

10Makeš Tomáš1 pobočka

Zabýváme se převážně prodejem, montáží a servisem plastových a hliníkových oken, dveří, zimních zahrad, střešních oken i garážových vrat včetně všech doplňků jako jsou interiérové a eteriérové žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, parapety a jiné.


Plastová okna – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Plastová okna v lokalitě Morava – detailní popis

Plastová okna jsou oblíbenou volbou pro mnoho majitelů domů, kteří hledají cenově dostupná, spolehlivá a stylová okna. Svými designovými možnostmi a širokou paletou barev dokáží oživit vzhled každé nemovitosti. Plastová okna se prodávají ve variantách jako jednokřídlá, dvoukřídlá a trojkřídlá okna. S dvojsklem, nebo trojsklem. Můžete si také nechat vyrobit atypická plastová okna a plastová okna na míru. 

Výhody plastových oken

  • Široká škála designů – plastová okna jsou k dispozici v mnoha různých stylech, barvách a provedeních. Můžete si tak vybrat okna, která budou dokonale ladit s designem vašeho domu. 
  • Energetická účinnost – moderní plastová okna mají skvělé izolační vlastnosti, které pomáhají udržovat teplo uvnitř domu v zimě a chlad v létě. Můžete tak snížit své náklady na vytápění a chlazení.
  • Odolnost – plastová okna jsou odolná vůči vlivům počasí, korozi a nečistotám. Jsou navržena tak, aby odolávala vysokým teplotám i vlhkosti, což z nich činí vhodnou volbu pro různá klimatická prostředí.
  • Klidné prostředí – plastová okna přispívají k vytvoření klidnějšího a pohodlnějšího prostředí uvnitř domu díky své schopnosti tlumit zvuk zvenčí.
  • Snadná údržba – plastová okna nejsou náročná na údržbu v porovnání s např. dřevěnými okny. Vyžadují zejména péči o panty, kování a těsnění, což spočívá ve správném seřízení a mazání. Ale není to nic, co byste sami nezvládli. Samozřejmou součástí údržby je mytí skel a rámu. 
  • Cenová dostupnost – plastová okna jsou obvykle cenově nejdostupnější okna, avšak při výběru plastových oken je důležité hledět na kvalitu výrobce a jeho renomé, abyste pak nebyli zklamaní spolehlivostí nebo kvalitou oken. 

Plastová okna s dvojsklem versus plastová okna s trojsklem

Plastová okna s dvojsklem

Plastová okna s dvojsklem, jak napovídá název, jsou vyrobená s dvěma skleněnými vrstvami oddělenými vzduchovým prostorem. Tento vzduchový prostor slouží jako izolátor, který pomáhá minimalizovat přenos tepla a hluku mezi interiérem a exteriérem. Tato okna jsou zpravidla cenově dostupnější než jejich protějšky s trojsklem a jsou vhodná pro oblasti s mírnějším klimatem, kde nejsou extrémní teplotní rozdíly.

Plastová okna s trojsklem

Na druhé straně plastová okna s trojsklem poskytují ještě lepší izolační vlastnosti, díky svým třem skleněným vrstvám odděleným dvěma vzduchovými prostory. Tyto dodatečné vrstvy přispívají k výraznému snížení úniku tepla a zvuku, což vede k ještě efektivnější regulaci teploty a lepšímu tlumení hluku. Plastová okna s trojsklem jsou ideální pro oblasti s extrémními teplotními podmínkami, jako jsou velmi chladné zimy nebo horká léta. Dále jsou ideální pokud žijete v rušné čtvrti nebo blízko silnice