Okenní parapety – Morava

Okenní parapety oživí vzhled každého okna. Ať už zvolíte dřevěné parapety pro přírodní vzhled domova, dřevotřískové parapety pro dokonalou imitaci dřeva nebo hliníkové parapety pro moderní vzhled. Přehled prodejců okenních parapetů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 176 nalezených Filtry

1KAMENOSOCHAŘSTVÍ NOVÁK s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tupesy 466, Tupesy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se kompletní realizací a výrobou pomníků. Vyrábíme také kuchyňské linky ze žuly, žulové parapety venkovní, obklady krbů, schodiště a další kamenné výrobky. Provádíme renovace a opravy pomníků či zhotovení písma a pískování reliéfů a fotografií. Kamenosochařství Novák je tu pro vás…

2Kamenictví – Ručka Svatopluk

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanův okruh 337…, Krnov Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám profesionální kamenické, sochařské a restaurátorské práce. V našem kamenictví vyrábíme produkty jak pro interiér, tak i exteriér. Specializujeme se na výrobu pomníků, hrobů, kuchyňských desek, parapetů, schodů a dalších produktů.

3SPOSMASTAV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
K. H. Máchy 1064/24, Jeseník Bezdlužná Ověřená

Jsme Moravská firma, zabývající se kompletním servisem v oblasti oken a dveří, od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Dále zajišťujeme úklid komerčních prostor, panelových domů i domácností, ochranu objektů, vozidel i osob. Nabízíme kamerový systém, fyzickou ostrahu budov, skladů, areálů a…

4Wilmar s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Smetanova 2359/6, Blansko
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Vyrábění plastových oken, dveří, žaluzií a předokenních rolet. Vynikající tepelná a zvuková izolace, vyšší míra bezpečí a odolnost proti povětrnostním vlivům jsou jen některé z vlastností, jimiž se vyznačují naše okna a dveře. Právě tepelně izolační hodnoty a snadná údržba jsou nejlepšími argumenty…

5Stavona, spol. s r.o. (pobočka Boskovice)4 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 8, Boskovice Bezdlužná

Vyrábíme značková okna, dveře, výlohy, posuvné stěny, rolety + příslušenství (parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu) - vč. montáže. Plastová i hliníková okna a dveře. Výměny oken a dveří v panelových domech v rámci revitalizace.

6Dům oken a dveří

3.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Dolní novosadská 70…, Olomouc - Nové Sady Bezdlužná

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří, žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a rolet. Nabízíme také zapravení špalet, demontáž oken a odvoz starých oken. Prodáváme okna jednokřídlá, dvoukřídlá, trojkřídlá a atypická. Z dveří prodáváme vchodové a terasové.

7Makeš Tomáš1 pobočka

Zabýváme se převážně prodejem, montáží a servisem plastových a hliníkových oken, dveří, zimních zahrad, střešních oken i garážových vrat včetně všech doplňků jako jsou interiérové a eteriérové žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, parapety a jiné.

8SMRČEK PAVEL-KAMENICTVÍ

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Boršovská 2615/77, Kyjov-Nětčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se více než dvacet let zpracováním přírodního kamene. Za tuto dobu získala bohaté zkušenosti, díky kterým se podílí na nejrůznějších projektech v oblasti kamenické činnosti. Přímý dovoz materiálů, vlastní výroba a kvalitní zpracování je předností naší firmy. Díky dlouholetým zkušenostem…

9KAMENICTVÍ HASIL, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(6)
Lanžhotská 3229/24, Břeclav Bezdlužná

Nabízíme veškeré kamenické práce. Pomníky, opravy hrobů, náhrobní doplňky, obklady, lucerny, vázy, parapety, kuchyňské a koupelnové desky, schody, nosníky, obklady schodů.

10STORO s.r.o.

Nádražní 864/1, Rousínov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším výrobním a prodejním sortimentem jsou okna a dveře v jakékoliv podobě a pro jakékoliv využití. Nabízíme i doplňkový sortiment typu sítí proti hmyzu či parapety. Okna vyrábíme na zakázku, jsme schopni dodat jakýkoliv rozměr a tvar. Stará okna demontujeme, nová nasadíme včetně drobných…


Okenní parapety – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Okenní parapety v lokalitě Morava – detailní popis

Okenní parapety jsou nedílnou součástí každého okna. Ať už se jedná o vnitřní okenní parapety nebo venkovní okenní parapety, každý parapet plní nejen praktickou funkci, ale může také výrazně ovlivnit estetiku interiéru nebo exteriéru.

Druhy okenních parapetů

Existuje několik druhů okenních parapetů, z nichž každý má své specifické vlastnosti a výhody. 

Plastové okenní parapety

Jsou velmi populární volbou pro vnitřní prostory. Jejich hlavní výhodou je odolnost vůči vlhkosti a snadná údržba. Plastové parapety jsou také odolné proti poškrábání a neblednou na slunci. Díky své lehkosti jsou snadno instalovatelné, což usnadňuje jejich použití v různých typech oken.

Dřevěné okenní parapety

Přinášejí do interiéru přírodní a teplý vzhled. Jsou oblíbenou volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit rustikální či tradiční atmosféru. Dřevo je materiál s výbornými izolačními vlastnostmi a přispívá k tepelnému pohodlí v místnosti. Je však důležité dbát na pravidelnou údržbu, aby se zabránilo možnému poškození dřeva vlhkostí.

Dřevotřískové okenní parapety

Kombinují výhody dřeva a ekonomickou výhodu. Jsou vyrobeny z dřevotřískových desek s horní laminátovou vrstvou, která může být v dekoru imitující dřevo. Tato alternativa nabízí vzhled dřeva za nižší cenu a zároveň je odolná vůči vlhkosti a poškrábání. Dřevotřískové parapety jsou tak skvělou volbou pro ty, kteří hledají kompromis mezi estetikou a cenou.

Hliníkové okenní parapety

Jsou ideální volbou pro venkovní použití. Hliník je lehký, odolný a nekoroduje, což zajišťuje dlouhou životnost parapetu. Hliníkové parapety jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, což je dělá ideálními pro exteriérové aplikace. Moderní design hliníkových parapetů navíc přispívá k celkovému vzhledu domu či bytu.

Pozinkované okenní parapety

Jsou vyrobeny z oceli, která je pokrytá vrstvou zinku. Tato vrstva zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a povětrnostním vlivům. Pozinkované parapety jsou tak ideální volbou pro exteriéry, které vyžadují trvanlivost a odolnost vůči nepříznivým podmínkám.