Spalovny – Morava

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1INTEKA Brno spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Klíny 2209/25, Brno-Židenice Bezdlužná

Jsme specialisté na dodavatelskou a projekční činnost v energetickém průmyslu. Na projektech a realizacích pracujeme už od roku 1992, jsme stabilní firma s vysokou technickou a odbornou úrovní zaměstnanců. Projektovali jsme a uváděli do provozu mnoho tuzemských i zahraničních zakázek.

2SAKO Brno, a.s.17 poboček

4.4
★★★★★
★★★★★
(57)
Jedovnická 4247/2, Brno-Židenice

SAKO Brno, a.s. - spalovna a komunální odpady Brno.

3T-PROJECT GROUP, spol. s r.o.

Inženýrsko-dodavatelská společnost pro energetiku a teplárenství. Projekty se zaměřeny na aplikace nových a moderních řešení, která zlepšují provozní a ekonomické podmínky tepelných zdrojů a energetických jednotek. Dodávky směřují k mnohým tuzemským a zahraničním zákazníkům. Společnost disponuje…

4BIO-GEO-EKO, spol. s r.o.

Firma BIO-GEO-EKO operuje ve třech základních oblastech. V první sekci je obsažena naše nabídka dodávek spotřebního materiálu, typu mazadel, separátorů, tavidel, tryskacích broků, apod., dále nářadí a drobného příslušenství. Vše je vhodné především pro technologie lití a tváření za tepla…

5MEGAWASTE-EKOTERM, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Spalovny 4225/6, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Spalovna, likvidace nebezpečných odpadů. Mimo jiné jsme česká soukromá firma působící v oblasti nakládání s odpady. K likvidaci využíváme především vlastní zařízení spalovny. Doprava je i zajištěna dopravními prostředky, splňující podmínky přepravy dle normy ADR.

6TABO-CS spol. s r.o.

Tylova 1136, Olomouc Bezdlužná

Společnost TABO-CS spol. s r. o. je mezinárodní firmou, která se zabývá výrobou, dodávkou, montáží a servisem moderního kremačního zařízení. Dále do jeho portfolia patří výstavba a modernizace krematorií.

7EKOTERMEX, a.s.

Ekologická likvidace tekutých i tuhých odpadů. Provoz spalovny průmyslového odpadu.


Spalovny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Spalovny v lokalitě Morava – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Spalovny najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Morava.